Thread Introduction
În cazul folosirii tag-urilor youTube şi Google Video, rog următoarele

1) Încercaţi să puneţi tagul într-ul tag spoiler. Acesta se foloseşte:
[ spoiler = numele care va apărea pe buton ] text/link/tag din interior [ / spoiler]

Fără spaţii, evident.

2) Dacă daţi quote la un post cu un film fără spoiler, ştergeţi acea bucată sau introduceţi-o în spoiler (da, editaţi quote-ul).

Regula 1 este doar o recomandare. Regula 2 este obligatorie, deoarece evită încărcarea paginii.
Page 689 of 747 FirstFirst ... 189589639679686687688689690691692699739 ... LastLast
Results 13,761 to 13,780 of 14936

Thread: Reclame - filmulete - poze sa ne cracanam de ras

1. Back To Top | #13761
    Quote Originally Posted by Philips View Post
    Alex Khan, tu oricum n-ai umor, întoarce-te la Bendeac și Giurgea. Sau mai înjură-mă nițel pe PM, cum ți-e obiceiul.
    +1
    Alex Khan tu esti genul ala de om care rade la filmu ala "Las Fierbinti" ?

2. Back To Top | #13762
    Banned
    Republica Bananiera Romanistan, Bucuzbekistan
    Quote Originally Posted by altceva View Post
    Sa ne calmam, zic. Umorul e relativ, iar daca nu-ti place ceva postat de altii, poti da report cu increderea ca moderatorul va incerca sa fie cat de impartial poate. Deci, mai putin flame, mai multe posturi la subiect.
    bun, dar tin minte ca banai useri doar pentru ca au postat clipulete cu muscoi care se babardeau, alta data i-ai banat doar pentru ca au bagat un clip cu un caine mort, iar clipul postat de Philips cred ca intra in aceeasi categorie, e chiar mai grav si totusi il lasi nesters

Quote Originally Posted by Romeo 2peu View Post
    +1
    Alex Khan tu esti genul ala de om care rade la filmu ala "Las Fierbinti" ?
    Las fierbinti e o plagiatura infecta dupa Vacanta Mare . Nu m-am mai uitat la antene si pro TV de ani de zile , iar emisiunea lui Bendeac o vizualizez ocazional doar pe YT fiindca nici nu vreau sa-i fac audienta varanului, in plus mascariciul de Bendeac mai face si glume bune din cand in cand.
    Banuiesc ca tu inca mai razi la Trasnitii sau Mondenii (care-s fumati) daca tot o dam cu presupusul la ce ne uitam noi.

On-topic:
    ca tot " Rosia Montana" e in trend:

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...84001901_n.jpg
    Last edited by Tactician Shooter; 19-10-2013 at 14:15.

3. Back To Top | #13763
    Alex Khan, nu e momentul si nici locul potrivit sa te edific in privinta relativitatii umorului. Muste care se babardesc vad oricand si nu, nu e amuzant. Un film cu arabi care se arunca in aer din prostia lor (si altii fabrica explozibili si nu au problemele astea) ESTE amuzant, macar in concept, chiar daca n-am vazut prea multe detalii. Si nici n-as fi vrut, sincer. E foarte posibil ca filmul sa fie facut la misto, dar conteaza prea putin. Ideea este amuzanta, iar daca nu stii sa faci diferenta intre un caine omorat accidental si un grup de homo sapiens care se arunca singuri in aer pentru ca sunt pur si simplu cretini, atunci orice ti-as spune eu n-are sens si nici efect, si drept urmare vei avea problemele astea in orice fel de grup te vei integra, fie el chiar si virtual. Desi iti inteleg punctul de vedere, consider ca n-ai dreptate in cazul asta. Sunt de acord sa nu punem pe aici chestii in stil "rotten", dar la postul ala te-ai sesizat degeaba, chiar nu are nimic macabru, doar situatia e amuzanta.

Mai mult decat orice, as vrea sa incheiem cu flame-ul, sa apreciati ca nu v-am tras de urechi si ca am stat chiar sa scriu acest post, desi mi-ar fi fost mai usor sa apas 2-3 click-uri. Postati la subiect si nu va straduiti sa-mi raspundeti, cel putin nu pe threadul asta.
    Pentru copaci.

4. Back To Top | #13764
    Hecăru' Philips's Avatar
    Daca toate gainile, vitele, porcii samd erau gay, nu mai aveam fast food-uri, omlete dimineata, lapte, branza carne oua....

Un roman adevarat

5. Back To Top | #13765
    Charlie don't surf Monier's Avatar
    h.f.s.
    la un cataclism nuclear, ..astia supravietuiesc! #scaryrobots

revazut t3, https://www.youtube.com/watch?v=kayFrIR-Qfw
    Last edited by Monier; 20-10-2013 at 22:37.

6. Back To Top | #13766
    Registered User ghost15's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    bun, dar tin minte ca banai useri doar pentru ca au postat clipulete cu muscoi care se babardeau, alta data i-ai banat doar pentru ca au bagat un clip cu un caine mort, iar clipul postat de Philips cred ca intra in aceeasi categorie, e chiar mai grav si totusi il lasi nesters

Las fierbinti e o plagiatura infecta dupa Vacanta Mare . Nu m-am mai uitat la antene si pro TV de ani de zile , iar emisiunea lui Bendeac o vizualizez ocazional doar pe YT fiindca nici nu vreau sa-i fac audienta varanului, in plus mascariciul de Bendeac mai face si glume bune din cand in cand.
    Banuiesc ca tu inca mai razi la Trasnitii sau Mondenii (care-s fumati) daca tot o dam cu presupusul la ce ne uitam noi.

On-topic:
    ca tot " Rosia Montana" e in trend:

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...84001901_n.jpg
    Las Fierbinti plagiatura dupa Vacanta Mare ? Poate doar din perioada Kanal D...
    In curand voi scrie o carte cu titlul : De ce injura lumea RDS-ul?

7. Back To Top | #13767

8. Back To Top | #13768
    nu m-am cracanat de ras ce-i drept, dar e incredibl filmuletul. Dati direct la minutul 3:30

F1 Driving On Mountain Roads - Vidiload
    Among the maxims on Lord Naoshige's wall there was this one: ''Matters of' great concern should be treated lightly.''
    Master lttei commented, "Matters of small concern should be treated seriously."

9. Back To Top | #13769
    Fother Mucker vlad_heretic's Avatar
    "People will read again."

10. Back To Top | #13770

11. Back To Top | #13771
    Hecăru' Philips's Avatar
    Daca toate gainile, vitele, porcii samd erau gay, nu mai aveam fast food-uri, omlete dimineata, lapte, branza carne oua....

Un roman adevarat

12. Back To Top | #13772
    Registered User TGxBubble's Avatar

I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air. They fly so high, nearly rech the sky ad like my dreams, they fade and die. Fortune's always hiding, i've looked eveywhere. I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air.

13. Back To Top | #13773
    Registered User sloop's Avatar
    Foloseste codul de voucher 1Q51JJZY pentru comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%!

14. Back To Top | #13774
    Hecăru' Philips's Avatar

Un roman adevarat

15. Back To Top | #13775

16. Back To Top | #13776
    Registered User denton's Avatar
    Quote Originally Posted by djxhouse View Post
    Mi-a adus aminte de asta:

Hidden Camera Death - YouTube

17. Back To Top | #13777

18. Back To Top | #13778
    Hecăru' Philips's Avatar

Un roman adevarat

19. Back To Top | #13779

20. Back To Top | #13780
    Registered User GSM's Avatar
    Si...asta e funny?
    By gsm by T.G.F. vs. HELL

Bagi H nu vrei sa te lasi... - La Haleala addicted®

1.  
Page 689 of 747 FirstFirst ... 189589639679686687688689690691692699739 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks