Page 677 of 677 FirstFirst ... 177577627667674675676677
Results 13,521 to 13,532 of 13532

Thread: DE CE? (Ce, cum, cine?)

1. Back To Top | #13521
    De ce scrie "bus" pe asfalt in statiile de autobuz?

2. Back To Top | #13522
    Registered User robytryall's Avatar
    De ce se pune sigiliul acela de plastic pe sticlele de apa plata?

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Back To Top | #13523
    Registered User RAN's Avatar
    Quote Originally Posted by limelight View Post
    Ca sa stie soferii?

4. Back To Top | #13524
    Moderator Ivan's Avatar
    Quote Originally Posted by limelight View Post
    Probabil e modul de semnalizare agreat in civilizatia occidentala.

5. Back To Top | #13525
    Registered User strumfi's Avatar
    Quote Originally Posted by RAN View Post
    Ca sa stie soferii?
    Mai degraba sa nu parcheze vreun bou si sa se duca sa ia gogosi in timp ce autobuzu opreste la 20 m de statie si calatorii sa coboare prin balti gropi si borduri lipsa. In tarile mai civilizate sunt benzi pt autobuze si scrie bus pe ele. La noi, ne multumim ca avem statii. De la extra benzi ne am luat gandul . Acum ne luptam pt statii.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

6. Back To Top | #13526
    Registered User _-livio-_'s Avatar
    exista si la noi banda de autobuz, de la unirii spre alba iulia
    isn't that cute....BUT IT'S WRONG

7. Back To Top | #13527
    uninstitutionalized sociopath Nicky_Santoro's Avatar
    Quote Originally Posted by robytryall View Post
    De ce se pune sigiliul acela de plastic pe sticlele de apa plata?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Daca te referi la Borsec, am intrebat si eu, cred acum cateva luni. Putini au empatizat, unii da, altii nu.

Personal m-am resemnat, inca sunt clientul fidel al apei minerale (cea cu bule) pentru ca e ... prea buna. Insa, da, e frustrant sa stau de fiecare data sa agat cu unghia plasticul ala. E si mai enervant daca iti cumperi una la 0.5l si nu ai unde sa arunci acel sigiliu. O companie de marketing proasta si inutila. Nu ma intereseaza sa fiu PRIMUL care atinge dopul, pentru ca nu beau cu mana si nici nu bag gatul sticlei in gura. Ating cu buzele maxim suprafata unde a stat dopul, zona filetanta. Asa ca daca sticla a stat printr-un depozit unde au dat 19 sobolani o petrecere, tot pun mana pe ea. E useless.
    I just stare at my desk, but it looks like I'm working. I do that for probably another hour after lunch too, I'd say in a given week I probably only do about fifteen minutes of real, actual, work. - Office Space -

Playstation Network ID - PULIX82

8. Back To Top | #13528
    Registered User Dundee's Avatar
    Si mie mi se pare o prostie sigiliul ala, si ma enerva la inceput mirosul de plastic. Eu, in schimb, il dau jos folosind aceeasi miscare ca si la deschiderea capacului.

9. Back To Top | #13529
    Da, si eu, dar cateodata am mainile transpirate sau nu sunt perfect uscat si imi aluneca. Oricum, idea e ca depui un efort in plus, lucru care nu mi se pare ca ar adauga valoare la siguranta.

DE CE nu se mai ia carnetul pentru depasirea liniei continue?
    I just stare at my desk, but it looks like I'm working. I do that for probably another hour after lunch too, I'd say in a given week I probably only do about fifteen minutes of real, actual, work. - Office Space -

10. Back To Top | #13530
    Registered User ciocanul's Avatar
    Se ia carnetul daca e dublu continua. Tu ce tot vrei ? Esti perfect ?
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

11. Back To Top | #13531
    Sorry double post
    Last edited by Nicky_Santoro; 20-11-2017 at 12:48.

12. Back To Top | #13532
    Registered User mateis's Avatar
    continua si dubla continua au exact acelasi tratament / aceleasi sanctiuni. NU se mai ia permisul pentru depasirea acestora. un politist mi-a spus ca motivul principal ar fi ca sunt fff multe drumuri nou asfaltate dar nemarcate si vezi domne soferul nu mai stie daca e continua sau nu, la fel si cu drumurile unde s-a sters marcajul. Personal mi se pare un motiv stupid, trebuind sa existe semne de circulatie cu depasirea interzisa/incetarea interzicerii depasirii dar ma rog.

1.  
Page 677 of 677 FirstFirst ... 177577627667674675676677

Bookmarks

Bookmarks