Results 1 to 5 of 5

Thread: tv lg

1. Back To Top | #1

tv lg

Este bun acest tv?
    https://www.emag.ro/televizor-led-sm.../pd/DDCJS7BBM/
    As vrea sa il cumpar si nu stiu daca este ok .
    Initial doream sa cumpar un tv de 55 de inch dar l-am vazut pe acesta si mi s-a parut ok.

2. Back To Top | #2
    Registered User
    E pe masura pretului. Cele bune de la LG incep de la seria 800 in sus.

3. Back To Top | #3
    Eu l-am vazut expus si mi s-a parut ok ca si calitate.Doresc sa-l iau pentru tv ,ocazional un film 4k/1080 p(merge) si sa conectez ps4 la el sa se joace copilul.
    In pretul asta nu gasesc ceva asemanator ca inch si rezolutie la alt producator ,nu?
    Daca as cobori la 55 de inch as gasi ceva mai satisfacator?
    Ca sa va faceti o idee , am luat acest produs pentru dormitorul parintilor si pot sa zic ca sunt multumit cand bag un film de pe stick ,chiar imi place (bine, nu ma pricep foarte bine),chiar si pe canalele hd se vede bine( dar nu am avut alt brand sau alt tv full hd mai calitativ ca sa pot sa compar ).

4. Back To Top | #4
    JA
    E ok , am eu varianta de 55 si se vede super . Folosesc doar NetFlix si filme hd de pe stick ,cateodata playstation . Nu folosesc cablu TV ,deci nu stiu cum se vad canalele . In meniu e putin greoi .
    . nick anterior : ionutzhihi

5. Back To Top | #5
    Registered User
    Cred ca mai bine iesi la raport calitate/pret per inch diagonala cu asta :
    https://www.emag.ro/televizor-led-sm.../pd/DZ3V67BBM/
    Ti-a fost util acest mesaj? Rasplateste-l pe autor prin folosirea codului de voucher AFFDVGSR in comenzile tale la PC Garage si Garage Mall si vei primi discount 1%!

1.  

Bookmarks

Bookmarks