Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 71

Thread: Narcos

1. Back To Top | #21
    Nu cred ca are topic asa ca va recomand Underbelly (TV Series 2008– ) - IMDb

Mafia din Australia. Au ales actorii sa semene cu personajele din realitate, iar multe fapte s-au si intamplat.
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

2. Back To Top | #22
    Charlie don't surf Monier's Avatar
    Quote Originally Posted by Ivan View Post
    Ai ales o stacheta prea joasa.

Am vazut episodul 1 din Narcos, nu m-a convins sa ma uit in continuare. Avand insa experienta altor seriale care debuteaza mai lent o sa mai vad un doua-trei episoade inainte sa trag concluzii definitive.
    i'm a sneaky bastard, sure. sa zicem ..stacheta medie

primul pastrat la mine: ..episodul 5. deci putintica rabdare si intelepciune. ..patienţei & sapienţei, doua strazi usor confundabile.
    nip it in the bud
    The bloody folks are bloody daft Don't make me bloody laugh It bloody hurts to look around Everywhere in chicken town
    The bloody clocks are bloody wrong The bloody days are bloody long It bloody gets you bloody down Evidently chicken town

3. Back To Top | #23
    Moderator Ivan's Avatar
    5 ore de munca? Nu e chiar putin lucru.
    Mai ales ca ma asteapta Hand of God.

4. Back To Top | #24
    Registered User RAN's Avatar
    Da, incepe mai inghesuit asa, pe repede inainte baga mult background ca sa ajunga la partea interesanta. Pe parcurs devine bun, dar nu stelar.

5. Back To Top | #25
    Ma gandesc sa il incep si eu..e pe la seria 2 parca..?

6. Back To Top | #26
    Au dat drumul prin august primului sezon de 10 episoade, dintr-un foc, tipic Netflix; au confirmat ca va fi si un al doilea sezon, insa pana va fi difuzat.... mai e.
    You don't agree to have a theme park built inside you if your life's going great.

7. Back To Top | #27
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    Netflix has set the Season 2 premiere date for drama series Narcos. All ten episodes will debut on September 2 at 12:01 AM PST

8. Back To Top | #28

9. Back To Top | #29
    Registered User omul_maimutza's Avatar
    Personaje cu potential insa nu reusesc sa evolueze suficient de mult cat sa aiba fiecare individualitatea sa si sa fie "caught in their lives" iar escobar din pacate are cateva faze interesante insa nu reuseste sa iasa din tiparul de personaj generic.
    Mai mult un film biografic, din pacate nu se ridica la nivelul breaking bad, better call saul, mr. robot, sopranos, the wire.

10. Back To Top | #30
    Până la urmă este un fel de documentar, care încearcă să arate lucrurile cât de cât cum au fost. Tocmai banalitatea personajului șochează cu ușurința cu care a reușit să producă niște cantități de bani fantasmagorice la prima vedere.

11. Back To Top | #31
    Registered User omul_maimutza's Avatar
    Eu ma asteptam la ceva de genu: https://www.youtube.com/watch?v=M5l8spk68CA

12. Back To Top | #32
    S-a confirmat pe undeva că este al doilea și ultimul sezon? Foarte mult nu ar mai fi, că după fugă n-a mai trăit mult, dar depinde cât o lungesc cu fiecare aspect mai important din viața lui de după fuga din La Catedral.
    ...

13. Back To Top | #33
    În septembrie parcă apare. Probabil va fi ultimul.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

14. Back To Top | #34
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    A vazut cineva sezonul 2, merita ori ba?

15. Back To Top | #35
    Am văzut eu primul episod și merită, este similar sezonului 1 ca desfășurare a actiunii, rapid și care te prinde DAR mă supără că au luat-o pe repede înainte, cred că nu vom avea și sezonul 3,cred că-l omoară în S2S10.
    ...

16. Back To Top | #36
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Narcos-vlcsnap-8116-12-17-19h34m17s063.png  
    ...

17. Back To Top | #37
    Registered User Ioanidb's Avatar
    Quote Originally Posted by Sir Dracu View Post
    Narcos (TV Series 2015– ) - IMDb Un serial despre Pablo Escobar, tocmai a fost lansat ieri tot sezonul intai de 10 episoade) de Netlfix si din ce am citit e foarte laudat cam de toata lumea .

A urmarit cineva macar cateva episoade?
    Eu am inteles ca e vorba de americani, nu de Pablo Escobar. Ca Pablo asta la viata lui a fost un soi de Osama. Altfel serial slabut, dar nu e rau

18. Back To Top | #38
    Megalomaniac's Avatar
    Vazut pe caz de boala, desigur lungit umpic in sezonul 2 si se vede (apar figurantii clasici de genul "impusca-ma, nene, ca te las", situatiile neverosimile, rateuri serioase la unele personaje, in special ma-sa) dar all in all povestea celui mai barosan mafiot care este/a fost merita vazuta.
    - Care este leguma cu cea mai mare concentraţie de alcool?
    - Mazărea borîtă pe perete.

Top Tip Of The Week: When going through airport customs and you are asked "do you have any firearms with you?" do not reply "what do you need?"

"Nu pot ei fura cat puteti voi sta pe alte threaduri."

19. Back To Top | #39
    'Narcos' Season 3 and 4 Confirmed by Netflix | Hollywood Reporter

"There's a reason why we call this show Narcos and not Pablo Escobar," added Newman. "It's very much about the trade. There are other drug dealers and there are alliances formed against Pablo [in season two], so there are a multitude of stories we could tackle."
    ...

20. Back To Top | #40

1.  
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Bookmarks

Bookmarks