Page 160 of 162 FirstFirst ... 60110150157158159160161162 LastLast
Results 3,181 to 3,200 of 3223

Thread: Upcoming attractions - stiri si trailere noi de filme

1. Back To Top | #3181
    Paladin Sir Andrew's Avatar
    Quote Originally Posted by kvarq View Post
    este o blasfemie
    vânzatoarea de la mezeluri de la Mega Image e mai buna ca actrita aia
    baga tot in efecte, apoi bani de scenario si actori nu mai au =))

adica alea cu Angelina nu au apucat sa aiba 6 pe imdb, nu aveau cine stie ce scenario, dar chiar s-a potrivit
    acum am realizat cat sunt de batran, WTF, alea sunt deja din 2001, le-am vazut la cinema =))

nu stiu încotro merge chestia asta cu filmele =))
    dau dreptate lui trump despre filme
    Are un miros a la ...... Uwe Boll. Sa speram ca nu.
    Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață!

2. Back To Top | #3182
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar

3. Back To Top | #3183
    Registered User BMF's Avatar
    Quote Originally Posted by kvarq View Post
    este o blasfemie
    vânzatoarea de la mezeluri de la Mega Image e mai buna ca actrita aia
    baga tot in efecte, apoi bani de scenario si actori nu mai au =))

adica alea cu Angelina nu au apucat sa aiba 6 pe imdb, nu aveau cine stie ce scenario, dar chiar s-a potrivit
    acum am realizat cat sunt de batran, WTF, alea sunt deja din 2001, le-am vazut la cinema =))

nu stiu încotro merge chestia asta cu filmele =))
    dau dreptate lui trump despre filme
    Al doilea fuck-up dupa Wonder Woman, dupa ce l-au scos au pupat comunitatea evreiasca in toate gaurelele si in final toata lumea a uitat de film.
    Asta din Tomb Raider e chiar ridicola, fara forme, fara carne, fara de toate.
    Vrem Gina Carano
    You'll float down here. We all float down here. Yes, we do!

4. Back To Top | #3184

5. Back To Top | #3185
    ups ... daca le iese bine ... s-ar putea sa detroneze GoT la ... la ce vreti voi.

Amazon announces Lord of the Rings TV adaptation | Television & radio | The Guardian
    Among the maxims on Lord Naoshige's wall there was this one: ''Matters of' great concern should be treated lightly.''
    Master lttei commented, "Matters of small concern should be treated seriously."

6. Back To Top | #3186
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Quote Originally Posted by Hideyoshi View Post
    ups ... daca le iese bine ... s-ar putea sa detroneze GoT la ... la ce vreti voi.

Amazon announces Lord of the Rings TV adaptation | Television & radio | The Guardian
    Nu are cum, sunt subiecte si mod de abordare total diferite.
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

7. Back To Top | #3187

8. Back To Top | #3188
    Quote Originally Posted by AStateOfMind View Post
    Nu are cum, sunt subiecte si mod de abordare total diferite.
    Pai stai ... de unde stii cum o sa abordeze Amazon universul LoTR? ... poate il fac dark/adult mode ... plus ca din ce a zis Bezos era destul de clar ... vrea sa faca uitat GoT ... asta e tzinta. No more no less.
    Among the maxims on Lord Naoshige's wall there was this one: ''Matters of' great concern should be treated lightly.''

9. Back To Top | #3189
    NU conteaza cat de dark/adult mode il fac.

LoTR e bazat pe un caracter (frodo) si dihotomia bine/rau plus actiune epica. GoT e mult mai gri in moralitate si nici nu are un caracter principal, nu se axeaza pe chestiuni epice ci pe subintriga, interactiuni umane, etc.

Si nu, cand spune ca vrea sa faca uitat GoT nu se refera ca vrea sa faca o copie GoT dar mai buna ci un seral cu mai mult success.
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

10. Back To Top | #3190
    Quote Originally Posted by AStateOfMind View Post
    NU conteaza cat de dark/adult mode il fac.

LoTR e bazat pe un caracter (frodo) si dihotomia bine/rau plus actiune epica. GoT e mult mai gri in moralitate si nici nu are un caracter principal, nu se axeaza pe chestiuni epice ci pe subintriga, interactiuni umane, etc.

Si nu, cand spune ca vrea sa faca uitat GoT nu se refera ca vrea sa faca o copie GoT dar mai buna ci un seral cu mai mult success.
    Din ce am inteles vor sa abordeze perioada initiala a universului ... adica fara Frodo si alte personaje "cute" ... ma gandesc ca o sa adapteze Silmarillion, probabil

11. Back To Top | #3191

12. Back To Top | #3192

13. Back To Top | #3193
    Registered User Raziel01's Avatar

||ASUS ROG STRIX Z370-H||I7 8700K||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Hyper-X Predator 2x8GB DDR4 3000Mhz||EVGA GTX 1080 TI FTW3||HyperX SSD 3k 480GB||WD Blue 1Tb 64MB||Thermaltake Versa C23||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 V2||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||Razer Black Widow Ultimate Stealth 2016||DELL S2417DG/BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

14. Back To Top | #3194
    Nick anterior: OutOfMyMind Out Of My Mind's Avatar
    Altered Carbon | Date Announcement [HD] | Netflix - YouTube

Nu pare rau, dar mie Kinnaman nu mi-a placut niciodata.

15. Back To Top | #3195
    Registered User droopy_ro's Avatar
    Pare bun(icel), m-a facut curios de carte.
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

16. Back To Top | #3196
    Charlie don't surf Monier's Avatar
    Quote Originally Posted by Monier View Post
    punisher - se intampla ca muzica sa fie prea buna pentru serie, si nu observ decat defectele. intai ca punisher e un batman care ucide; apoi ca one nu se potriveste; si trei, e serie nu film. deci trailerul arata foarte cinematic, dar seria cred ca o freaca bine cateva episoade. desi povestea implica actiune din prima, deci va fi poate mai bun decat ma astept.. totusi, ratingul eu este 6, ca linie de plecare.

justice league 2 - arata bine; in acelasi timp simplu si copilaresc. poate ca asta mai trebuie din cand in cand, ceva epic cu lupte & stuff. fara emo superman, fara cinspe introduceri de noi pre-francize. deci trailerul e bun, si pentru ca-i DC si trailerul suicide fu mai bun... i dunno. i dunno

ragnarok - arata si mai copilaresc. pass

anihilation. yeahhh.. NO. not interested.

ultimul miike - multe influente acolo, de la marele clasic alb-negru (i-am facut recenzie pe undeva in ultimul film vazut) la ninja scroll si alte frumuseti. will go

star wars 8 - am sa zic ca ramane valid, pentru ca in afara de unu-doua ce par cat de cat interesante - snowman, foreigner, suburbicon - sta deasupra astora ca asteptari
    could not have been more wrong. i sucked

treaba e ca simt un buzz de star wars. deci stupid de trei ori.. am anuntat ca moare, ca-i mort, ca a murit.. insa acum am o noua speranta.
    cred ca disney ar trebui sa-i pupe talpile lui daisy ridley. nu stiu cum au facut de au gasit-o, dqar e primul, singurul si cel mai mare lucru ce se putea intampla francizei, de la carrie fisher incoace. sa nu fiu misogin, de la originale per total incoace. am urmarit-o in segmentele din late talk (ok,nu a fost ideea mea sotia are un crush fata de ea) si ce imi place este felul ei de a fi, exact ca in scena unde mananca - din nou zic, una din cele mai bune scene post lucas. simpla si naturala, cu zambetul cat casa. sper sa nu fie condamnata de SW, si sa aiba o cariera adevarata in filme adevarate, asta vreau de fapt!

deci disney are de multumit lui daisy ridley.
    problema cu star wars, o stim prea bine, e treaba de scenariu si regie [nimic autentic, fara viziune!].
    nip it in the bud
    The bloody folks are bloody daft Don't make me bloody laugh It bloody hurts to look around Everywhere in chicken town
    The bloody clocks are bloody wrong The bloody days are bloody long It bloody gets you bloody down Evidently chicken town

17. Back To Top | #3197

18. Back To Top | #3198

19. Back To Top | #3199

Fara Villeneuve din pacate, dar...not bad.

20. Back To Top | #3200
    Registered User Raziel01's Avatar

||ASUS ROG STRIX Z370-H||I7 8700K||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Hyper-X Predator 2x8GB DDR4 3000Mhz||EVGA GTX 1080 TI FTW3||HyperX SSD 3k 480GB||WD Blue 1Tb 64MB||Thermaltake Versa C23||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 V2||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||Razer Black Widow Ultimate Stealth 2016||DELL S2417DG/BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

1.  
Page 160 of 162 FirstFirst ... 60110150157158159160161162 LastLast

Bookmarks

Bookmarks