Page 292 of 357 FirstFirst ... 192242282289290291292293294295302342 ... LastLast
Results 5,821 to 5,840 of 7130

Thread: Ultimul serial vazut

1. Back To Top | #5821
    Registered User GruVe's Avatar
    double post
    Out of my mind. Back in five minutes.

2. Back To Top | #5822
    Registered User Merlin's Avatar
    The Night Manager ce parere aveti ? Mie imi place pana acum, i-as da cu siguranta un 8.

Multumesc pentru recomandarea cu Stranger Things, pacat doar ca nu are mai mult de 6 episoade

3. Back To Top | #5823
    Registered User GruVe's Avatar
    are 8
    Out of my mind. Back in five minutes.

4. Back To Top | #5824

5. Back To Top | #5825
    Registered User Scorpio's Avatar
    ray donovan sezonul 4 (au ajuns la ep4). cu fiecare episod devine mai bun. Merita.

6. Back To Top | #5826
    Megalomaniac's Avatar
    Pff, ce greu merge stranger things, mă doboară Wynona, joacă mai rău ca Maia Morgenstern

Envoyé de mon LG-D855 en utilisant Tapatalk
    - Care este leguma cu cea mai mare concentraţie de alcool?
    - Mazărea borîtă pe perete.

Top Tip Of The Week: When going through airport customs and you are asked "do you have any firearms with you?" do not reply "what do you need?"

"Nu pot ei fura cat puteti voi sta pe alte threaduri."

7. Back To Top | #5827
    made in romania Laur's Avatar
    Merge greu ca mai toate serialele made by spilberg. Oricum mi-a trecut de el, din pct meu de vedere e un regizor perimat moral. A ramas la nivelul filmelor din anii 80.

8. Back To Top | #5828
    Nick anterior: Draiden RaiJin-Roh's Avatar
    Quote Originally Posted by Megalomaniac View Post
    Pff, ce greu merge stranger things, mă doboară Wynona, joacă mai rău ca Maia Morgenstern

Envoyé de mon LG-D855 en utilisant Tapatalk
    Eu l-am vazut la foc continu intr-o zi dar fiecare cu gusturile lui.
    Season 4 : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Raijin-2740/career

Homepage ~ Youtube Channel

9. Back To Top | #5829
    Registered User blankereanu's Avatar
    O recomandare de serial? Am inceput Banshee da am zis ca nu mai are rost sa-l continui.

10. Back To Top | #5830
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    wayward pines sezonul 2 merita? primul sezon mi-a placut dar dupa cum se termina, sezonul urmator para ceva teen bullshit drama

11. Back To Top | #5831
    Indecis acum. Nici ei nu cred că știu ce-au vrut să facă. Să-i vedem concluzia. Începe prost. Se redresează minimal. Încă mai sper la o concluzie decentă. Probabil nu va mai exista alt sezon. Mai este un episod.

12. Back To Top | #5832
    Si mie mi-a placut Stranger Things.

13. Back To Top | #5833
    life is a race track Freelancer's Avatar
    Vikings - surprinzator de bun si realist, nu sunt batalii cu sute de mii de oameni CGI style, 40 vs 40 cum erau cele mai multe batalii in vremurile alea ...loving it !

14. Back To Top | #5834
    Am vazut stranger things..wow, just wow cat de bun a fost, o combinatie foarte reusita de goonies, super 8 sau poltergeist
    Stranger Things (TV Series 2016– ) - IMDb

15. Back To Top | #5835
    Registered User edlund's Avatar
    Da, mistocut, l-am vazut in vreo trei seri, dar nu pot sa nu remarc ca actori mai urati ca in filmul asta eu nu am mai vazut, mi-a luat vreo doua episoade sa nu mai strig la ecran "moama ce urata e si aia"

16. Back To Top | #5836
    Nancy aia era urata cu draci (mai avea si 20 de kg), in rest ok, doar erau copii, nu vroiai sa semene toti cu brad pitt ) ,aveau si coafurile urate

17. Back To Top | #5837
    Registered User
    N-am inteles nici eu faza cu coafurile alea retro dar Natalia Dyer(Nancy) arata bine, ce fumati ba?
    Serialu e solid, singurul downside e numarul de episoade, putea sa fie mai inchegat daca avea mai multe episoade.

18. Back To Top | #5838
    Mda nici eu nu am inteles ce cautau coafurile retro intr-un film care se petrece in anii '80, mai exact 1983. Oare de ce purtau coafuri de anii '80? Mare mister.
    Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

19. Back To Top | #5839
    Registered User
    Probabil ca unii nu au inteles cum de aveau masinile alea si nu aveau nici telefoane mobile si nici net...

20. Back To Top | #5840
    Jonathan Strange & Mr Norrell - mini-serie BBC de 7 episoade, fantasy, dupa un roman care a castigat premiul Hugo in 2005. Povestea e in genul Cartea Soarelui Nou, dar mai coerenta, are acelasi gen de magie a unei lumi cu alte reguli.

1.  
Page 292 of 357 FirstFirst ... 192242282289290291292293294295302342 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks