Page 341 of 343 FirstFirst ... 241291331338339340341342343 LastLast
Results 6,801 to 6,820 of 6855

Thread: Ultimul serial vazut

1. Back To Top | #6801
    Quote Originally Posted by cashonly View Post
    Am vazut episodul 1 sezonul 1 din Black Miror.
    What. The. Fuck? )
    Exceptand premiza, a fost bunicel, astept cu nerabdare sa vad episodul 2 diseara.
    that's the bee's knees

my main man*

*mi-am amintit de ala din wonder woman, il stiu din three kings.
    nip it in the bud
    The bloody folks are bloody daft Don't make me bloody laugh It bloody hurts to look around Everywhere in chicken town
    The bloody clocks are bloody wrong The bloody days are bloody long It bloody gets you bloody down Evidently chicken town

2. Back To Top | #6802
    Narcos careva?

3. Back To Top | #6803
    Registered User RAN's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    Black mirror e departe de orice e mainstream acum. As da bani buni sa am un sezon de 3 episoade anual black mirror. Si esti abia la primul episod! Norocosule!
    Nu trebuie bani buni, doar abonament la Netflix: Black Mirror | Season 4 Episode Titles | Netflix - YouTube

4. Back To Top | #6804
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    E accesibil si din ro? Serialul, nu netflix

Quote Originally Posted by c6t9 View Post
    Narcos careva?
    Lene, nici 2 nu l-am vazut
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

5. Back To Top | #6805
    Nu știu nimic, doar că azi apare.

6. Back To Top | #6806
    Quote Originally Posted by RAN View Post
    Nu trebuie bani buni, doar abonament la Netflix: Black Mirror | Season 4 Episode Titles | Netflix - YouTube

hehe, si pe urma pauza 2-3 ani?

get my drift?

ps: am netflix din 2012.
    With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | 85mm 1.2L | I7700K | GTX1080SC | PS4Pro | One S | LG65C6

7. Back To Top | #6807
    Registered User RAN's Avatar
    Au fost 6 episoade in 2016 si urmeaza 6 in 2017. Esti aranjat pana in 2020, minim

8. Back To Top | #6808
    Valeu, am uitat ca au fost 6 episoade si nu 3 pe sezon, ca in primul.

Credeam ca tot 3 vin, 6 e... perfect! Made my day!
    With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | 85mm 1.2L | I7700K | GTX1080SC | PS4Pro | One S | LG65C6

9. Back To Top | #6809
    Registered User AnotherOther's Avatar
    Am reusit sa vad si eu The Mist - 6/7 ia de la mine, e bun cu cateva parti deranjante, dar mi s-a parut peste Defenders care m-am chinuit sa vad pana la final, asta m-a tinut interesat. E clar ca nu se compara cu filmul, dar per ansamblu e un serial bun.

10. Back To Top | #6810
    Registered User Dundee's Avatar
    Quote Originally Posted by c6t9 View Post
    Narcos careva?
    Am vazut primele 5 episoade din sezonul 3.
    Merge ca uns.

11. Back To Top | #6811
    Registered User
    The Defenders - 5. Mai bun decat Iron Fist - 3.5, dar grabit, haotic si previzibil. Parca trageau de dialogurile alea cringeworthy numai ca sa ajunga la anumite scene de bataie prestabilite. Macar se prefigureaza un nou sezon Daredevil interesant. Problema e ca grabesc ritmul, si nu cred ca asta nu va afecta calitatea sezoanelor urmatoare.

12. Back To Top | #6812
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    prison break sezonul 5 5/10

primele 2-3 episoade foarte misto, interesante si intense, dupa care (exact ca acum 11-12 ani), odata ce ies din inchisoare se alege praful ); pacat de tbag, prea putin a aparut la fel si kellerman, iar villain'ul a fost sub orice critica

13. Back To Top | #6813
    Registered User
    Quote Originally Posted by Dundee View Post
    Am vazut primele 5 episoade din sezonul 3.
    Merge ca uns.
    pai la sezonul 1 se cam apropiase destul de mult de sfarsitul vietii lui Pablo Escobar
    chiar ma miram de ce mai baga un sezon (inca nu am avut timp de sez 2)
    vad ca aparut si sez 3
    sau nu mai e despre Escobar acum?

mi-a placut mult sezonul 1 cand a aparut, avea farmec aparte parfumul de documentar dat de narator
    La orice comanda PC Garage folosind voucherul XM43PKVG se beneficiaza de un discount de 1% pentru orice produs.

14. Back To Top | #6814
    Registered User Dundee's Avatar
    Sezonul 3 e despre cartelul Cali, care e prezentat putin si in 2.
    Serialul asta ma face sa ma simt prost ca merg 5 zile pe saptamana la lucru, in speranta ca voi atinge varsta de pensionare

15. Back To Top | #6815
    Quote Originally Posted by Dundee View Post
    Sezonul 3 e despre cartelul Cali, care e prezentat putin si in 2.
    Serialul asta ma face sa ma simt prost ca merg 5 zile pe saptamana la lucru, in speranta ca voi atinge varsta de pensionare
    lol ... indeed ... daca imi aduc bine aminte (si nu e legenda urbana) ... s-a stabilit ca Escobar cheltuia doar pe zgarciurile cu care lega teancurile de bancnote vreo 2000 de dolari pe luna, un salariu bun in Romania
    Among the maxims on Lord Naoshige's wall there was this one: ''Matters of' great concern should be treated lightly.''
    Master lttei commented, "Matters of small concern should be treated seriously."

16. Back To Top | #6816
    Registered User
    Eu cred ca narcotraficantii astia rad in hohote cand se publica clasamentele alea cu cei mai bogati baieti... Pe de alta parte, daca e sa credem ce ne zice serialul, bucuria lor e de scurta durata.

17. Back To Top | #6817
    Registered User Scorpio's Avatar
    Quote Originally Posted by kvarq View Post
    pai la sezonul 1 se cam apropiase destul de mult de sfarsitul vietii lui Pablo Escobar
    chiar ma miram de ce mai baga un sezon (inca nu am avut timp de sez 2)
    vad ca aparut si sez 3
    sau nu mai e despre Escobar acum?

mi-a placut mult sezonul 1 cand a aparut, avea farmec aparte parfumul de documentar dat de narator
    nu te-ai uitat deloc la promo-uri ? .

18. Back To Top | #6818
    Quote Originally Posted by sradu View Post
    Eu cred ca narcotraficantii astia rad in hohote cand se publica clasamentele alea cu cei mai bogati baieti... Pe de alta parte, daca e sa credem ce ne zice serialul, bucuria lor e de scurta durata.
    right ... cat facuse Escobar in doar cativa ani ... 30 de miliarde de doari? Pe de alta parte l-a mancat in cur sa se dea balon ... si uite asa a murit pe un acoperis.
    Among the maxims on Lord Naoshige's wall there was this one: ''Matters of' great concern should be treated lightly.''
    Master lttei commented, "Matters of small concern should be treated seriously."

19. Back To Top | #6819
    Registered User
    OFF: pentru mine cel mai socant a fost cand am aflat ca de regula cartelurile din America de Sud au pierderi de cel putin 1-2 milioane US$/luna pentru ca efectiv se deterioreaza banii fizic - îngropati în pamânt necorespunzator, sau in diverse depozite mancati de soareci, umezeala etc
    cei care îi ascund/ingroapa în jungla risca sa ii piarda foarte usor chiar si cu harti sau pozitii foarte documentate initial - jungla se schimba destul de rapid si dinamic
    din ce stiu trackere GPS si alte device-uri nu prea se folosesc pentru ca pot fi localizati usor de autoritati sau de carteluri rivale

ON: sezonul 7 de la Game of Thrones ma asteptam sa fie mai slab din cate critici negative am citit, a fost rezonabil, 7/10
    Doar 7 episoade acest sezon?
    La orice comanda PC Garage folosind voucherul XM43PKVG se beneficiaza de un discount de 1% pentru orice produs.

20. Back To Top | #6820
    am vazut ca a inceput sez 7 din AHS
    cum e pana acum, a apucat cineva sa se uite?
    mi-a placut la nebunie sezonul 6

1.  
Page 341 of 343 FirstFirst ... 241291331338339340341342343 LastLast

Bookmarks

Bookmarks