Page 376 of 384 FirstFirst ... 276326366373374375376377378379 ... LastLast
Results 7,501 to 7,520 of 7672

Thread: Ultimul serial vazut

1. Back To Top | #7501
    Paladin Sir Andrew's Avatar
    The Terror. A aparut doar un episod. O expeditie a doua corabii prin Arctica ce esueaza. Pare promitator. Joaca actorii ce au interpretat pe Caeser HBO si Dr. Moriarty din ultimele filme cu Sherlock Holmes.

PS: Nu e in trend serialul. Nu apar femei, negri si gay. Poate vedem o scena cu vreun urs polar.

2. Back To Top | #7502
    Timeless (TV Series 2016– ) - IMDb Primele 5 episoade. 4/10.

Nu am rezistat mai mult de 5 episoade,de fapt de la episodul 2 incoace imi pierdusem cheful, ma gandeam ca poate totusi devine mai bun, nope. Actorii nu sunt credibili nici macar 1 secunda, toti se compoarta ca niste incompetenti, de parca vasile dupa al 5-lea pahar de tuica, in timp ce merge in beci sa mai aduca o sticla, gaseste pe jos un dispozitiv prin care poti calatori in timp, si se apuca cu dorel si marie sa viziteze diferite perioade din istorie. Episoade din stargate cu time travel sunt de sute de ori mai placute, sa nu mai scriu de filme genul predestination.

Efectiv totul are un "gust" de ieftineala, de la actori, la scenariu, la efecte, la modul in care este totul prezentat, la modul absolut incompetent in care se compoarta actorii, de parca in viata reala un soldat delta force in multe situatii critice, s-ar gandi ca un pusti de 15 ani si nu ar avea abilitatea de a observa ce consecinte ar putea avea unele decizii, pentru ca e un fel de retardat presupun sau asa se doreste sa ne fie prezentat.

3. Back To Top | #7503
    Nick anterior: OutOfMyMind Out Of My Mind's Avatar
    Quote Originally Posted by Sir Andrew View Post
    The Terror. A aparut doar un episod. O expeditie a doua corabii prin Arctica ce esueaza. Pare promitator. Joaca actorii ce au interpretat pe Caeser HBO si Dr. Moriarty din ultimele filme cu Sherlock Holmes.

PS: Nu e in trend serialul. Nu apar femei, negri si gay. Poate vedem o scena cu vreun urs polar.
    Se asteapta multe de la el.

4. Back To Top | #7504
    Fără gagici gay nu e viață. Vă spun de pe acum.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

5. Back To Top | #7505
    Poate ursoaicele polare sunt. Ai si tu nitica rabdare.

6. Back To Top | #7506
    Megalomaniac's Avatar
    Wild Wild Country - foarte suculent, o mini-serie doscumentar Netflix despre inca unul din paradoxurile americane: tara bigota si in acelasi timp deschisa la orice profet care fte sau plateste mai bine. Bun!

nota: si cu ocazia asta o sa stiti si cine-i magraonul ala cu caciula cu beteala pe care-l mai vedeti din cand in cand cu citate pe wall-ul fetelor voastre favorite de pe facebook pe care-ati vrea sa le parliti dar sunt prea instabile emotional si e riscant.
    8/10
    - Care este leguma cu cea mai mare concentraţie de alcool?
    - Mazărea borîtă pe perete.

Top Tip Of The Week: When going through airport customs and you are asked "do you have any firearms with you?" do not reply "what do you need?"

"Nu pot ei fura cat puteti voi sta pe alte threaduri."

7. Back To Top | #7507
    Nu e ala de se pisa pe Gandhi? Un Bivolaru charismatic?

8. Back To Top | #7508
    Megalomaniac's Avatar
    Fix ala, da!
    - Care este leguma cu cea mai mare concentraţie de alcool?
    - Mazărea borîtă pe perete.

Top Tip Of The Week: When going through airport customs and you are asked "do you have any firearms with you?" do not reply "what do you need?"

"Nu pot ei fura cat puteti voi sta pe alte threaduri."

9. Back To Top | #7509
    O sa-i dau like peste tot. Poate ma scot.

Santa Clarita Diet urmareste cineva? Nu e o capodopera, dar e digerabil. Ma rog, partea cu gore e discutabila, dar pe mine nu ma deranjeaza.

10. Back To Top | #7510
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Quote Originally Posted by Out Of My Mind View Post
    Nu e o capodopera, dar e digerabil.
    Pun intended?
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

11. Back To Top | #7511
    E a doua oara cand imi faci asta

Da, pun intended. Doar ca nu imi dau seama daca-mi iese sau nu.

12. Back To Top | #7512
    Registered User ButchX's Avatar
    Eu am terminat ambele sezoane intr-o seara, cu skip din 5 in 5 minute, nu imi place umorul folosit, sau poate nu mi se pare ca se potrivesc personajele cu actorii, insa am fost interesat de poveste. Am impresia ca al doilea sezon se termina la fel ca primul?
    Mundus Vult Decipi

13. Back To Top | #7513
    Pustanii sunt ok, cu batranii chiar e o problema.

14. Back To Top | #7514
    Nick anterior: Draiden RaiJin-Roh's Avatar
    Un urs polar gay ?
    Season 4 : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Raijin-2740/career

Homepage ~ Youtube Channel

15. Back To Top | #7515
    Registered User
    The Terror are o atmosfera apasatoare, imi place. Nu se intimpla mare lucru, nu imi pot face o parere pe moment. Dar imi place ce vad dupa 2 episoade. Luni apare al 3-lea (Pe Amazon Prime).

16. Back To Top | #7516
    Paladin Sir Andrew's Avatar
    In ep 2 apar si gayii. Din pacate.
    Serialul e promitator. Sunt curios cat de mult o pot lungi. Corabii, gheata, eschimosi si "predatorul". Poate gasesc un negru izolat. Pe femeie au gasit-o.

17. Back To Top | #7517
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Quote Originally Posted by RaiJin-Roh View Post
    Un urs polar gay ?
    Un urs polar gay ... negru ... bai opresivule care esti tu bigot.
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

18. Back To Top | #7518
    In ep 2 apar si gayii. Din pacate.
    Serialul e promitator. Sunt curios cat de mult o pot lungi. Corabii, gheata, eschimosi si "predatorul". Poate gasesc un negru izolat. Pe femeie au gasit-o.
    Ce ziceam...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

19. Back To Top | #7519
    P for Vendetta viezure's Avatar
    Santa Clarita Diet mi se pare o comedie foarte buna, iar actorii, atat adolescentii cat si parintii au un stil foarte tare de a-si livra replicile. Hai cu sezonul 3

20. Back To Top | #7520
    The terror pe moment e chiar bun, ca a fost o faza, aia cu gay shit, meh, daca ramane la doar atat, pentru mine ramane la fel de bun. In momentul in care o sa vad femeia eroina care salveaza incompetentii de barbati, care desigur nu au nici o pregatire pentru asa ceva si au uitat instant tot ce au invatat in decenii de explorari, razboiae, etc.... si gasesc cumva un african p'acolo care va arata rasistilor de albi incompetenti cum se face treaba, va fi momentul in care voi inceta sa ma uit.

1.  
Page 376 of 384 FirstFirst ... 276326366373374375376377378379 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks