Page 243 of 257 FirstFirst ... 143193233240241242243244245246253 ... LastLast
Results 4,841 to 4,860 of 5137

Thread: Game of Thrones

1. Back To Top | #4841
    Registered User cashonly's Avatar
    Ce credeti ca o sa faca Cersei cand o sa vada mortul?
    "Give a man a beer, he'll waste an hour. Teach a man to brew, and he'll waste a lifetime."

2. Back To Top | #4842
    Trancestatic Iceman's Avatar
    O sa fie o ignorant bitch cum e mereu.
    ​Questionable ethics.

3. Back To Top | #4843
    EnhanceD SpEEdY's Avatar
    Quote Originally Posted by cashonly View Post
    Ce credeti ca o sa faca Cersei cand o sa vada mortul?

O sa spuna ca e super ok ca Night Walkers vin din Nord si o sa-i distruga dusmanii primii si apoi se va ocupa ea cumva de ei.

4. Back To Top | #4844
    Registered User Necrosero's Avatar
    Paice sa faca, va incerca sa manipuleze situatia in avantajul ei, ca de obicei.
    I never seem to understand, the time the place and who I am, define a way to stay alive, it's like I'm living a lie

5. Back To Top | #4845
    Paladin Sir Andrew's Avatar
    Abia astept sa o vad pe Arya cum isi baga seringa in Cersei. La anu de acum.
    Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață!

6. Back To Top | #4846
    Sage KORN]'s Avatar
    Quote Originally Posted by Sir Andrew View Post
    Abia astept sa o vad pe Arya cum isi baga seringa in Cersei. La anu de acum.
    she won't.

CPU Intel i7 5820k, COOLING Corsair Hydro 110, MB AsRock x99m Killer Fatal1ty, RAM 16 GB DDR4, GPU TBA, PSU CoolerMaster v650, CASE Chieftec Stallion Black, STORAGE SSD Corsair Force Series LX 256GB, Display LG 23MP68VQ-P + PHILIPS 43PUH6101/88, Peripherals Mouse Asus Cerberus Black, Keyboard Razer Blackwidow, Sennheiser G4me Zero, DX Racer Formula

LENOVO Y700, RAM 12GB DDR4, STORAGE m.2 TBA, Kingston 120GB, Peripherals Mouse SteelSeries Rival 100 Dota2, Razer Chimaera 5.1

7. Back To Top | #4847
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Quote Originally Posted by GunDam View Post
    Nu au gasit lantul, pur si simplu au venit cu el iar toata povestea, a fost un show pentru a captura un dragon.
    Pt ca se gasesc lanturi de genul peste tot. Si-au trimis puradeii la "feeer, feeer cumparam" si apoi au pus de o revolutie industriala ... nu mi s-a paratu ca WW au ceva industrie sau macar ceva ad-labam ...
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

8. Back To Top | #4848
    Registered User anubisy2k's Avatar
    E aiurea sa cauti explicatii logice pentru orice prostioara in ceva fantasy.
    Dar ele pot exista...sau pot fi inventate.
    Voi credeti ca WW sunt mindless zombies? Un pic deasupra unui animal ca inteligenta?
    The mother fking NK has a castle! Si forta de munca cat cuprinde! Plus ca a fost OM inainte de a fi WW!
    Se poate presupune ca avea ceva cunostiinte despre minerit/metalurgie...poate si le-a pastrat dupa schimbare!
    Daca WW sau zombies nu pot opera foc, isi poate tine prizonieri dintre freefolk si abia apoi sa-i transforme, dupa ce termina de facut armuri si lanturi!
    Are acces la magie! Se stiu atat de putine lucruri despre WW&the others incat se poate presupune orice...pana si ca poate cunoaste viitorul(hai sa caram lantul ca voi omori un dragon...poate 2).

D*mb c*nts!
    "I am not a man of words. But I respect the power of words, for that is what transformed me. The words of the Sith Code. Others had heard them, contemplated them, and so on. But I understood them, and they changed me. For what was I before I heard those words? Nothing."

Darth Bane, Dark Lord of the Sith

9. Back To Top | #4849
    Registered User Wolfe's Avatar
    Facepalm.
    *Know* that when death comes for you, *know* that I shall meet its blade with mine.

10. Back To Top | #4850
    Registered User faraverete's Avatar
    Probabil serialele de genul, chit ca multora probabil nu le convine, trebuie vazute si gandite STRICT cu actiunile din film, astfel incat sa nu mai existe discrepante de genul "mane, cum s'a teleportat ala" sau "a scos lantul de unde?" sau "cum de le'a stiut pozitia exacta?"
    Diablo 3 battle tag: Faraverete#2252

11. Back To Top | #4851
    Paladin Sir Andrew's Avatar
    Imi poate explica cineva o chestie? Acum mi-am adus aminte ca in episodul 1 tipul ala e decapitat ca fiind dezertor. Nu inteleg cum a reusit sa fuga la sud de zid? Walkerii l-au lasat sa fuga, dar cum a trecut de zid? Cei trei erau la nord de zid. Cum a trecut ala fara sa fie prins de nightswatch? Cum a ajuns la Winterfell cand avea ditamai zidul de trecut?

12. Back To Top | #4852
    Quote Originally Posted by Sir Andrew View Post
    Imi poate explica cineva o chestie? Acum mi-am adus aminte ca in episodul 1 tipul ala e decapitat ca fiind dezertor. Nu inteleg cum a reusit sa fuga la sud de zid? Walkerii l-au lasat sa fuga, dar cum a trecut de zid? Cei trei erau la nord de zid. Cum a trecut ala fara sa fie prins de nightswatch? Cum a ajuns la Winterfell cand avea ditamai zidul de trecut?
    Probabil ca i-au deschis poarta si l-au lasat sa intre, doar era din Nights Watch, dupa care tipul a dezertat...

13. Back To Top | #4853
    Registered User anubisy2k's Avatar
    La cat de rau isi pierduse mintile, s-ar fi insemnat; mai degraba cum au trecut Bran si Sam...vreun castel parasit.
    "I am not a man of words. But I respect the power of words, for that is what transformed me. The words of the Sith Code. Others had heard them, contemplated them, and so on. But I understood them, and they changed me. For what was I before I heard those words? Nothing."

Darth Bane, Dark Lord of the Sith

14. Back To Top | #4854
    Zidu avea, mai ales pe vremea cand ned stark avea inca capul pe umeri, portiuni abandonate, gauri blabla. Nu era asa complicat sa treci de el.

15. Back To Top | #4855
    Quote Originally Posted by stern View Post
    Zidu avea, mai ales pe vremea cand ned stark avea inca capul pe umeri, portiuni abandonate, gauri blabla. Nu era asa complicat sa treci de el.
    Da, asa e, din 19 castele, cred ca 3 erau ocupate

16. Back To Top | #4856
    Registered User cashonly's Avatar
    Legat de lanturi: daca va uitati cu atentie, este o corabie pe lac. Poate au luat lantul ancorei.
    "Give a man a beer, he'll waste an hour. Teach a man to brew, and he'll waste a lifetime."

17. Back To Top | #4857
    Registered User Terror's Avatar
    nu pot să cred ce s-a întâmplat în episodul asta!

Intel Core i7-4770k, Gigabyte G1.Sniper5, 2xCorsair Vengeance 8GB DDR3 1866MHz CL9 Dual Channel Kit, Gigabyte GeForce GTX 980 4GB DDR5 256-bit ,Mouse gaming SteelSeries Diablo III Mouse, Monitor LCD Asus VG236H 23 inch 2ms + Nvidia 3D Vision Kit, boxe Logitech z5500 OP: Windows 8.1 Home Premium 64bit

18. Back To Top | #4858
    Registered User Wolfe's Avatar
    Foarte slab episodul.
    *Know* that when death comes for you, *know* that I shall meet its blade with mine.

19. Back To Top | #4859
    Megalomaniac's Avatar
    - Care este leguma cu cea mai mare concentraţie de alcool?
    - Mazărea borîtă pe perete.

Top Tip Of The Week: When going through airport customs and you are asked "do you have any firearms with you?" do not reply "what do you need?"

"Nu pot ei fura cat puteti voi sta pe alte threaduri."

20. Back To Top | #4860
    MaX's Avatar
    Un ww pentru un dragon, nu mi se pare un schimb echitabil a luat Danny teapa ca în târg la vitan
    Free space

1.  
Page 243 of 257 FirstFirst ... 143193233240241242243244245246253 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks