Page 6 of 6 FirstFirst ... 3456
Results 101 to 119 of 119

Thread: Dosarele X

1. Back To Top | #101
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    am vazut si eu cele 6 episoade,

meh

2. Back To Top | #102
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar

3. Back To Top | #103
    Registered User LR's Avatar
    Cam putine... insa sper sa fie mai bune decat cele sase din sezonul 10.
    ...

4. Back To Top | #104
    Paladin Sir Andrew's Avatar
    Sa inteleg ca nu o sa mai fie comedie? Si-au batut joc in ultimul sezon.
    Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață!

5. Back To Top | #105

6. Back To Top | #106

7. Back To Top | #107
    Registered User iconicpaul's Avatar
    ieri cica a fost difuzat primul episod din sezonul 11, stie cineva unde se poate vedea sau asteptam torentii?

8. Back To Top | #108
    Pe torrent a aparut.
    Eu am alta intrebare. Il gasesc pe netflix? foloseste cineva netflix?
    [GIGABYTE Z97X-Gaming 3][Intel Core i7-4790K][CM HAF X][Seasonic X-1050]
    [Gigabyte GTX 1080 Xtreme Gaming 8GB DDR5X][4*4GB HyperX Savage 1866MHz][Corsair H80i]
    [Samsung EVO 250GB SSD / Samsung PRO 256GB SSD / Seagate 2TB][LiteOn iHAS122]
    [Logitech G203 / Corsair K95 RGB Platinum MX Speed][Logitech Z506][LG IPS 34" UW 144Hz 34UC79G]

9. Back To Top | #109
    Registered User ARSY's Avatar
    Pe România nu e.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

10. Back To Top | #110
    Eu stiu ca de abia astazi va fi difuzat in state.

LE: Rectific... a aparut. Pentru cei care nu l-ati „gasit” va recomand sa cautati mai bine.
    ...

11. Back To Top | #111
    Quote Originally Posted by Fallen View Post
    Pe torrent a aparut.
    Eu am alta intrebare. Il gasesc pe netflix? foloseste cineva netflix?
    nici pe netflix uk nu e.

l-am luat de la baieti, dar daca e fain facut si interesant, as astepta sa apara tot sezonul, poate chiar pe netflix, binge watch style.
    With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | 85mm 1.2L | I7700K | GTX1080SC | PS4Pro | One S | LG65C6

12. Back To Top | #112
    am vazut primul episod din serie
    per general, dezamagitor

Duchovny a imbatranit urat, arata ca unul distrus de bautura si tigari sau droguri, si vocea foarte ragusita, ceilalti actori se tin ceva mai bine
    scenariul episodului e varza, fara cap si fara coada, nimic coerent
    dupa parerea mea, mai bine renuntau la ideea de a mai face o serie

cred ca mai bine faceau niste episoade independente cu ceva mistere interesante decat tot cu invazia aia extraterestra care e expirata si compromisa iremediabil, era la moda in anii '90 insa in 2018 nu mai faci bani cu asa ceva
    singurele lucruri actuale acolo sunt celularele, calculatoarele si masinile si eventual hainele

sunt mare fan al seriei dar la restul episoadelor din seria 11 nu ma mai uit, mai bine dau jos de pe net primele 3- 4 serii si ma uit la ele

13. Back To Top | #113
    Registered User IonutGhionea's Avatar
    Ai dreptate. La secventa in care Fox era in masina si urmarea o alta masina am avut impresia ca va adormi la volan. Nu a facut-o el (cred), dar am adormit eu si m-am trezit spre final cu Smokerul (parca murise de vreo 3-4 ori in seria originala). wtf...
    I work for the Government. I'm a teacher.

14. Back To Top | #114
    al doilea episod din serie, "This", ceva mai bun ca primul insa un subiect tot expirat care mi-a adus aminte de un film din copilarie, The Lawnmower Man, din 1992 cu Pierce Brosnan adica constiinte incarcate/transferate in calculator

15. Back To Top | #115
    Registered User
    Quote Originally Posted by iconicpaul View Post

Duchovny a imbatranit urat, arata ca unul distrus de bautura si tigari sau droguri, si vocea foarte ragusita, ceilalti actori se tin ceva mai bine
    scenariul episodului e varza, fara cap si fara coada, nimic coerent
    dupa parerea mea, mai bine renuntau la ideea de a mai face o serie
    La asta ma gandeam si eu, chiar e super terminat, si sincer tot episodul nu m-am obisnuit cu vocea lui, WTF happened?
    Madam Gillian în schimb chiar se tine destul bine pentru varsta ei.

Mda, se pare ca vom avea My Struggle part IV, ca nu prea s-a clarificat mare lucru in partea a treia, dimpotriva, parca l-au diluat si ametit mai tare.
    Posibil sa fie iar ultimul episod din sezon.

Eu sper ca ce apare in 2018 sa nu fie ca sezonul precedent, doar ep 1 si 6 au fost cat de cat decente in rest chiar facute "la misto", cu asa-zis... "umor"?
    Din ce am vazut in trailere cred ca nici acest sezon nu vom scapa de asemenea episoade (cel putin ala unde apare Dracula, sper doar sa fie episodic personajul)
    In fine, sper sa ma insel.

CS Man a fost de cateva ori la limita, dar tot timpul au mai lasat o portita sa reapara.
    A fost personajul meu preferat din tot serialul.
    La orice comanda PC Garage folosind voucherul XM43PKVG se beneficiaza de un discount de 1% pentru orice produs.

16. Back To Top | #116
    Eu sper ca totusi vor termina cu sezonul 11, macar sa incerce sa.....end it on a high note sau ceva. Gillian se mentine, dar duchovny arata prea a hank moody dupa o noapte de betie. Ne uitam de nostalgie, dar altfel e cam slabut, am crezut ca dupa sezonul 10 macar 11 va intra mai puternic sa acapareze cumva multimea, dar nu prea le iasa.

17. Back To Top | #117
    @nosferat

pariu ca daca seria originala X-Files ar fi aparut acum nu ar mai fi avut succes? Eu zic ca aceste doua episoade din sezonul 11 nu au fost cu nimic mai prejos decat cele din Sezonul 9 de exemplu. In ele s-au spus/transmis anumite lucruri/pareri pentru cine a vrut sa le auda.
    ...

18. Back To Top | #118
    Registered User
    Am vazut si eu episodul 2. Ma asteptam sa fie la mai misto ca alte episoade de la mijlocul sez 10, nu a fost chiar atat de rau.
    Epic dialogul de la diner:

Mulder: O sa deschid un Dosar X despre briosa asta cu tarâte. Trebuie sa aflu de ce e asa de buna.
    Scully: Nu-mi pasa daca a iesit din fundul unui extraterestru. O manânc pe toata.
    La orice comanda PC Garage folosind voucherul XM43PKVG se beneficiaza de un discount de 1% pentru orice produs.

19. Back To Top | #119
    Patrick Bateman nre's Avatar
    Are aer de serial d-ala cu actori ieftini, prea slab sezonul asta.

1.  
Page 6 of 6 FirstFirst ... 3456

Bookmarks

Bookmarks