Page 1 of 203 12341151101 ... LastLast
Results 1 to 20 of 4051

Thread: Salarii in Romania

1. Back To Top | #1
    Nick anterior: weissman Isis's Avatar

Salarii in Romania

cat, avetzi idee?
    Irony of nature...

2. Back To Top | #2
    maxim 3.000.000 rol. acest lucru ti-l pot confirma cei de pe forum care au fost la interviu la ei.
    Eu nu sunt nebun, eu nu fac decat sa va sfidez ! James Oliver Huberthy

3. Back To Top | #3
    Registered User Kidu's Avatar
    Bisti... e corect, am angajat la noi o tipa care a plecat de la flamingo. Avea 3.050.000 lei in mana. A... si un discount de 5 % daca cumparau din magazin

4. Back To Top | #4
    stiu de la un tip care a ales Totalnet si apoi RDS ca le ofereau 2.5 mil, dupa proba de 1 luna urcau la 3 mil ... si mai incolo nu se stia daca mai avea majorari in primul an.
    e o suma infima, iar cei 5% discount la preturile practicate de Flamingo te scot mai scump decat preturile de la alte firme.

5. Back To Top | #5
    Registered User wolfshade's Avatar
    Vanzator IT la Flamingo? Adica nu vanzator media si nici vanzator punga la Flamingo?
    Cate sortimente de vanzatori.
    No wise fish would go anywhere without a porpoise.

6. Back To Top | #6
    crezi ca mai conteaza ? are vreun rost anume intrebarea ? in afara de adunarea unui post ? poti sa fii la Flamingo si sa vinzi servicii, nu trebuie sa vinzi neaparat componente de computer.

daca consulti lista de AICI vei vedea ca ofera mai multe servicii.

7. Back To Top | #7
    puturos irecuperabil EMI's Avatar
    pffffui ce de bani, au ajuns vânzatorii la tejghea sa câstige cât un medic rezident
    Dacă ești bogată, frumoasă, celibatară și cauți un geniu, trimite-mi un mesaj privat.

8. Back To Top | #8
    GIS/CAD LS's Avatar
    e.. doar atat se castiga la aia? mi se pare super putin.
    xyz

9. Back To Top | #9
    sau cat un asistent universitar...
    infernul sunt ceilalti.

10. Back To Top | #10
    Nick anterior: weissman Isis's Avatar
    mda... cam putzin ... ma chemasera la un interviu shi nu shtiam daca sa ma duc... merci
    Irony of nature...

11. Back To Top | #11
    Need I explain? Bogotta's Avatar
    Si cred ca lucreaza si mai mult de 8 ore/zi Eu stau doar cu picioarele pe birou la mine la scarbiciu in timp ce muncesc si tot mi se pare obositor. Daca ar trebui sa stau in picioare cred ca mi-as pune streangul de gat !
    Da, omul umbla ca o umbra, se framanta degeaba, strange comori si nu stie cine le va lua.

Psalmul 39:6

12. Back To Top | #12
    Maica-mea dupa patrusprezecemiideani in invatzamint cistiga abia 5-6 mega or smt. Deci ciocu mic si capu' plecat

R3sp3kt

13. Back To Top | #13
    Sunt bani PUTINI. doar daca esti student si nu ai ce face vara decat sa stai la tejghea incercand sa fii amabil / scarbos cu clientii, merge sa incerci 3 luni de proba, cine stie, daca eji bun, iti pastreaza un lok la ei in Otopeni.
    altfel - bani putini. daca ai pregatire IT, cum cer ei, gasesti lejer pe net, ca debutant, salariu de 4.5 - 5 mil in mana.
    Invatamintul stii bine ca sucks Johnny, e bugetar si banii sunt putini. ca de altfel in mai toate ramurile bugetare, daca nu gasesti undeva sa ai sporuri de "secretara sexy la 25 ani cu inclinari sado-maso"

14. Back To Top | #14
    Nick anterior: The Dark Knight Hate's Avatar
    LOL Bisti
    Time pays us but with earth & dust, and a dark, silent grave.

15. Back To Top | #15
    Administrator Assassin's Avatar
    Nu stiu cat castiga, da' vanzatoru' de la Flamingo de pe Muncii merita sa munceasca ca un sclav toata viata. Ma duc acu' o ora si il intreb: "Aveti Guild Wars?", si el: "Sistem de operare sau joc?"
    Clientu' de azi, victima de maine

Despre carti (deocamdata).

16. Back To Top | #16
    Pinguis quod tumidus
    Sistemul, desigur. Cu service pack-ul de infinite mana.

17. Back To Top | #17
    Banned Shatter's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny
    Maica-mea dupa patrusprezecemiideani in invatzamint cistiga abia 5-6 mega or smt. Deci ciocu mic si capu' plecat

R3sp3kt
    Maica-mea si taica-meu 10.5 milioane fiecare, dupa doar 21 de ani. They must be doing something right...

18. Back To Top | #18
    Registered User Cris's Avatar
    21 de ani de viata sau de angajare?

Bad joke, sorry man.
    "Universalistic egalitarianism, from which sprang the ideals of freedom and a collective life in solidarity, the autonomous conduct of life and emancipation, the individual morality of conscience, human rights and democracy, is the direct legacy of the Judaic ethic of justice and the Christian ethic of love. [..]Up to this very day there is no alternative to it. " -
    Jürgen Habermas

19. Back To Top | #19
    OldSchool gamer555's Avatar
    pai asa zic si eu ... 14 dupa doar 2 luni ... i must be doing something right"er"

*cei 3 mil pentru 8h pe zi sunt bataie de joc. si maturatorii castiga mai bine
    Battlecruiser operational. Hailing frequencies open

20. Back To Top | #20
    maica-mea dupa 35+ ani in domeniul silviculturii (inginer silvic) ,a iesit la pensie cu 6 milioane .Nu mai e nimic de zis
    "Percepţia subiectivă creează realitatea alternativă"

1.  
Page 1 of 203 12341151101 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks