Page 3 of 33 FirstFirst 12345613 ... LastLast
Results 41 to 60 of 653

Thread: Counter Strike Global Offensive

1. Back To Top | #41

2. Back To Top | #42
    Alt joc ? Asta cu ce se mai mananca ?
    Sper sa nu fie o alta aberatie precum CS soucre =))

3. Back To Top | #43

4. Back To Top | #44
    Registered User zenith66's Avatar
    zici ca e L4D2 pe harti de CS. E aiurea momentan. Sa vedem ce modificari ii mai fac.

5. Back To Top | #45
    Cross-platform matchmaking.
    Abia astept sa vad cum o sa fie .

6. Back To Top | #46
    Registered User mausyo's Avatar
    Nu prea vad mari schimbari la grafica. Doar au modificat putin modele armelor fata de Source. Nu stiu ce sa zic despre interfata aia de cumpare. E ciudata rau. Sper sa nu fie vreun fail.

7. Back To Top | #47

8. Back To Top | #48
    Destul de ciudat. In filmu' cu bomba doar headshoturi

9. Back To Top | #49
    Banned
    Armele alea n-au pic de recul, joc consolizat la maxim.....eu raman la cs source

mda...dupa ce m-am uitat de 2 ori totusi nu e asa de rau, imi place AK47 cum se aude cand trage si nu mai zboara asa aiurea ca in celelalte cs-uri
    Last edited by Spike2k; 26-08-2011 at 14:01.

10. Back To Top | #50
    Da, mai bine-l faceau console only ca sa nu ne mai batem capu.

11. Back To Top | #51
    Banned
    Din ce am citit varianta de pc va fi considerabil diferita de cea de console, gameplay wise.

12. Back To Top | #52
    Cica asta nu este CS 2 , deci mai e pana la CS 2. Asta e tot un fel de CS source , doar ca l-au redesenat ca sa zic asa , motorul grafic este tot ala din TF2 sau CS Source. Sper sa nu il faca cu hitboxul sau hitregul in pom ca source ca ne-am dus dracu.

13. Back To Top | #53
    Banned
    Nu-i inteleg pe astia care zic ca cs source are probleme cu hitboxul, daca nu stiu sa traga e problema lor probabil n-au auzit de spread al gloantelor sau reculul armei sa joace tampenia aia de bc2

14. Back To Top | #54
    Spike, de cand joci CSS? Si cat de des?

15. Back To Top | #55
    Eu cred ca n-a jucat niciodata css

16. Back To Top | #56
    Registered User Goering's Avatar
    Ma enerveaza ca nu sunt facute updaturile astea la CSS cu ceva cap.

Am CSS luat din 2009. Nu joc foarte mult, dar pot sa zic ca am trecut prin "n" update-uri. De la un update la altul lucrurile se schimba radical. Astazi trage bine AK-ul, maine trage bine MP5, samd. Abia ce te-ai obisnuit cu o arma si cu modul acesteia de a trage, ti-a bagat un update, maine injuri de mama focului ca nu mai nimeresti nimic.

Un singur lucru nu se schimba niciodata in CSS. Codatii.
    Whenever i hear the word "culture", i reach for my Browning!

John, whats with the black? You look like you're goin' to a funeral! Maybe I am...

17. Back To Top | #57
    Un singur lucru nu se schimba niciodata in CSS. Codatii.
    Si jucatorii slabi.
    ᕕ( ᐛ )ᕗ

18. Back To Top | #58
    Doamnelor si domnilor, va prezint...M249 cu aruncator de flacari: http://www.rockpapershotgun.com/imag...aug/csgo5s.jpg
    LOL

Si articolul de la Rock Paper Shotgun: A Counter-Strike: Global Offensive Gallery | Rock, Paper, Shotgun

@Goering se schimba de cand au bagat update-ul in 2010 ca pana atunci nu era asa, bagau doar bugfix-uri din cand in cand. Da au stricat tot cu ala si apoi tre sa modifice cate o chestie sa repare sau sa imbunatateasca.

19. Back To Top | #59
    Sincer, joc CSS cred ca din 2007, nu mai retin, dar l-am lasat de-o parte. Hitboxul e de tot rahatul, comparativ nu neaparat cu alte jocuri, ci exact cu cs 1.6. Au demonstrat oamenii pe 2 monitoare unul langa celalalt, ca jucatorul care sta dupa zis, usa W/E isi vede primul inamicul. Nu ma intereseaza alte binusuri la CSS, sa lucreze la hitbox si sa-l faca ca la 1.6 sau ca la un joc mai de doamne ajuta.

20. Back To Top | #60

1.  
Page 3 of 33 FirstFirst 12345613 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks