Page 4 of 33 FirstFirst 123456714 ... LastLast
Results 61 to 80 of 654

Thread: Counter Strike Global Offensive

1. Back To Top | #61
    Registered User ciocanul's Avatar
    Vai...xbox...ze horror....sper ca nu-l faca mai arcadish pt console....
    In afara de foc si o interfata mai stufoasa eu mare diferenta nu vad fata de css asa...din avion.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

2. Back To Top | #62
    Banned

3. Back To Top | #63
    Nick anterior: Deathstrike Zombozo's Avatar
    ^Mi se pare mie sau jocul nu e jucabil cu un controller ?
    warpath:"Politica generala EA ? Less blabla more pewpew = more $$$$$"

weezer: "De aia nu joc eu MMO-uri. Tu stai 3 luni sa faci rost de niste sosete, eu stau 3 luni si termin un RPG intreg..."

4. Back To Top | #64
    Esti constient ca e pentru console, nu? Varianta PC apare mai tarziu si sper sa nu fie asa mega fail.

5. Back To Top | #65
    Nick anterior: Deathstrike Zombozo's Avatar
    Well yeah, dar ce rost mai are să-l lansezi şi pe xbox dacă nu-l poţi juca cu controller-ul ? Pe ps3 se rezolvă, conectăm mouse şi tastatură, dar pe xbox...
    warpath:"Politica generala EA ? Less blabla more pewpew = more $$$$$"

weezer: "De aia nu joc eu MMO-uri. Tu stai 3 luni sa faci rost de niste sosete, eu stau 3 luni si termin un RPG intreg..."

6. Back To Top | #66
    Banned
    Tot timpul criticati jocuri, de parca ar exista jocul perfect, e ciudat ca pc gamerii stiu sa critice un joc iar cand intru pe un forum de console nu mai stiu cum sa laude jocul ala.

7. Back To Top | #67
    CS GO = EPIC FAIL , argumentez dand exemplu ce s-a intamplat cu CSS in ultimi 2 ani. CSS a ajuns o zdreanta de joc care nu mai poate fi jucat si lumea si-a bagat ... in el , ultima data cand am intrat in el serverele erau goale , pustiu. CS GO o sa fie ceva similar cu CSS dupa sutele de update facute de valve , adica un joc plin de buguri si cu un sistem la pamant de hitreg si hitbox (ii dai head shot cu AK si face 27 in 1 hit dmg , dai in piept cu AWP si face 80 dmg in 2 hit ....etc) cam asa o sa stea treburile.
    Deci .... cine naibi ar da bani pentru asa ceva ? Eu unu cu siguranta nu !

---------- Post added 18-10-2011 at 10:05 ---------- Previous post was 17-10-2011 at 20:28 ----------

Ok....... Counter-Strike: Global Offensive Video Game, NYCC 11: New Weapons Walkthrough (Cam) HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com Se pare ca jocul arata destul de apropiat de CSS . Ce am auzit ca spune tipul ala in film este ca au pus mana si au reparat sistemul de hitbox si hitreg , asta este un lucru bun. Chiar si el a recunoscut ca in CSS hitboxul era cam varza si nu te puteai folosi de toate elementele harti.

8. Back To Top | #68
    Nick anterior: SKULLY Mæphisto's Avatar
    ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠

9. Back To Top | #69
    Dust 2 is dustier...
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

10. Back To Top | #70

11. Back To Top | #71

12. Back To Top | #72
    Registered User slicker's Avatar
    Daca nu as fi citit despre ce este vorba as fi zis ca asta e un mod de GFX pentru CSS lol. Animatiile sunt varza, asta la o prima vedere. Armele arata groaznic. Bleh.

13. Back To Top | #73
    Parca MW3 fata de MW2 pare mai evoluat decat GO fata de CSS.
    Nu mai vreau sa incep cu ce praf sunt aia de la concursul international...

14. Back To Top | #74
    Din ce am vazut pana acuma jocul este absolut sub orice critica.

15. Back To Top | #75
    Banned
    Mda...animatiile sunt cam de rahat, uitati-va cum arata cand tine grenada aia, sau ce urat e m4a1 ala l-au mai "castrat" + ca au mai bagat si alte arme groaznice iar acel P90 e prea patrat ) dar se rezolva cu niste skinuri

16. Back To Top | #76
    Quote Originally Posted by ciocanul View Post
    Parca MW3 fata de MW2 pare mai evoluat decat GO fata de CSS.
    Nu mai vreau sa incep cu ce praf sunt aia de la concursul international...
    LOL, aia sunt cei mai buni jucatori de CS 1.6 din lume, castiga lunar mii de euro, jucandu-se... Numai cunoscatori pe forumul asta

17. Back To Top | #77
    Iar "meciul" este o demonstraţie făcută la caterincă. Nimic serios.

18. Back To Top | #78
    Quote Originally Posted by Spike2k View Post
    Mda...animatiile sunt cam de rahat, uitati-va cum arata cand tine grenada aia, sau ce urat e m4a1 ala l-au mai "castrat" + ca au mai bagat si alte arme groaznice iar acel P90 e prea patrat ) dar se rezolva cu niste skinuri
    Da' bine ca tre' sa dai banii pe un joc care arata si se comporta ca un mod si apoi sa cauti alte moduri ca sa il inbunatatesti...
    Quote Originally Posted by M4Nu View Post
    LOL, aia sunt cei mai buni jucatori de CS 1.6 din lume, castiga lunar mii de euro, jucandu-se... Numai cunoscatori pe forumul asta
    Fix ei o sa goace Global Offensive, nu vad de ce ai da banii pe asa un joc.

19. Back To Top | #79
    Counter Strike 1.6 -> a urmat Condition Zero care se stie foarte bine ce "succes" a avut.
    Counter Strike Source a avut o oarecare priza la public dar nu a reusit sa depaseasca niciodata CS 1.6, dupa acel update, majoritatea "poporului" deplange jocul.
    Urmeaza CO GO care foloseste acelasi motor hl2, din ce se vede in filmele care circula pe net exista multe asemanari grafice cu CSS, dar pana nu este lansat ca oamenii sa il joace, sa isi dea seama efectiv ce poate nu ne putem da cu parerea decat din filme.
    Acum ramane de vazut in viitor daca va urma cariera si soarta predecesorului sau de pe motorul hl1 (cz).

20. Back To Top | #80
    Se joaca cineva de pe aici GO ? ... dati-mi add care va jucati "3xist"

1.  
Page 4 of 33 FirstFirst 123456714 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks