Page 5 of 33 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast
Results 81 to 100 of 653

Thread: Counter Strike Global Offensive

1. Back To Top | #81
    Banned
    a aparut?

2. Back To Top | #82
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Se joaca cineva de pe aici GO ? ... dati-mi add care va jucati "3xist"
    e in closed beta, esti in closed beta ?

3. Back To Top | #83
    Banned
    Cine il poate juca il astept sa vina cu pareri despre joc

4. Back To Top | #84
    Da, Closed Beta , normal ...

Are cam multe bug-uri momentan ...si lipsesc foarte multe setari pentru grafica ... Sper sa implementeze chestia asta cat de curand. Nu am nevoie de atatea efecte pe ecran.

Se simte exact ca un CS Source. ...

5. Back To Top | #85

6. Back To Top | #86
    Registered User
    Hartile astea mai aduc a CS, dar restul jocului e "bizar", incepand cu reculul redus al armelor (e mai usor de controlat -> necesita skill mai putin -> jocul nu mai este la fel de competitiv) pana la stilul grafic al jocului. Cand am vazut dust prima oara credeam ca ma uit la Battlefield 3 pe setari minime.
    Astept un Open Beta sa ma pronunt, neapucand sa joc decat vreo ora pana acum, dar cred ca singura salvare poate veni de aici.
    Mai degraba s-ar trece pe COD sau BF la nivel competitiv, ca macar acolo hartile sunt mai deschise si trebuie sa fi mai atent incotro mergi si privesti, la GO nu doar ca hartile sunt mai "inchise" (nu poti fi impuscat din toate directiile, cu cateva exceptii), dar si reculul este mai usor de stapanit. Pai ce joc competitive mai e si asta ?

7. Back To Top | #87
    Banned
    vorbesti de reculul la cs, dar ce recul au armele din COD sau BF? niciun recul, am jucat si eu cod si bf3 dar reculul e foarte mic la arme si nu e competivi deloc, iar eu nu vreau grafica ultra mega sofisticata sa-mi trebuiasca 3 x gtx460 sunt multumit de grafica actuala si pana la urma gameplay-ul conteaza.

8. Back To Top | #88
    Registered User
    Pai eu asta si zic, ca GO e un CS "castrat" pentru (mai) incepatori, armele nu mai au reculul de odinioara, a ajuns un fel de COD/BF, dar inspre deosebire de celelalte doua, aicea hartile sunt si foarte "inchise", adica nu poti fi pus la pamant din orice directie, exceptand cateva parti inguste.
    Practic, in stadiul acutal, nu vad cum un joc de genul poate deveni competitiv.

9. Back To Top | #89
    E scos pentru a intra şi pe piaţa consolelor.
    Lumea tot la 1.6 şi CSS va rămâne.

10. Back To Top | #90
    Mai bine CS 1.6 sau CS:S, simulatoare de maini facute din gelatina.
    ᕕ( ᐛ )ᕗ

11. Back To Top | #91
    Registered User
    Quote Originally Posted by dod0 View Post
    E scos pentru a intra şi pe piaţa consolelor.
    Lumea tot la 1.6 şi CSS va rămâne.
    Nu sunt prea sigur, vor fi destui care vor trece la GO pentru ca-i "nou" si arata "ciumeg", dar oricum vechiile versiuni nu vor fi uitate.

12. Back To Top | #92

13. Back To Top | #93

14. Back To Top | #94
    Quote Originally Posted by Spike2k View Post
    vorbesti de reculul la cs, dar ce recul au armele din COD sau BF? niciun recul, am jucat si eu cod si bf3 dar reculul e foarte mic la arme si nu e competivi deloc, iar eu nu vreau grafica ultra mega sofisticata sa-mi trebuiasca 3 x gtx460 sunt multumit de grafica actuala si pana la urma gameplay-ul conteaza.
    nu cred ca ai jucat destul bf 3 incat sa realizezi ce spui

cat despre joc, doar prin simplul fapt ca e inclinat mai mult spre jucatorii de console spune multe

15. Back To Top | #95
    Buna ziua tuturor!

As vrea sa va prezint pagina CS:GO ROMANIA pe Facebook
    Nu de reclama am facut topicul, ci pentru a oferii tuturor cei care doresc sa primeasca un CS:GO BETA KEY, postez cat de repede pot informatii noi despre Giveaway-uri de CS:GO oficiale, si informatii utile pentru jucatorii CS:GO si pentru cei curiosi.

Multumesc pentru atentia acordata, si va astept pe pagina de Facebook!

16. Back To Top | #96

intrebare

nu stiu daca e locul potrivit sa postez aici dar posteaz cand apare cs global ofensive? variantu full?

17. Back To Top | #97
    Early 2012. Data exacta nu se stie.

Sursa

18. Back To Top | #98
    pentru cei interesati de evolutia cs:go urmariti-l pe baiatul asta

---------- Post added 25-04-2012 at 11:24 ---------- Previous post was 24-04-2012 at 17:13 ----------

+ extra

Visual clutter and on-screen noise - Steam Users' Forums

DemonStrate - CS-GO - Remove this crud, or I'm not playing it - YouTube

19. Back To Top | #99
    Jocul progresează şi este foarte bine că ascultă comunitatea şi mai ales jucătorii pro.
    Au rezolvat o grămadă de bug-uri până acum şi până când îl lansează pe finalul lui iunie cred că o să ajungă aproape cum trebuie.

Mi-ar place să pot scoate HDR, pentru că mă rupe atât la ochi, cât şi la fps-uri.

20. Back To Top | #100
    Nick anterior: vIlIk Mr.V's Avatar
    Pe un intel core duo p7450 de 2,13 ghz , 4 GB RAM , si Ati radeo hd 4600 si ceva cum o sa mearga?
    LEGEND

1.  
Page 5 of 33 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks