Page 6 of 33 FirstFirst ... 345678916 ... LastLast
Results 101 to 120 of 657

Thread: Counter Strike Global Offensive

1. Back To Top | #101
    Un server ceva unde sa jucam?? Sau joace cineva de aici ... ca sun plictisit sa joc cu booti.

PS:Cine e interesat de joc si il vrea, contact me am cateva gift-uri.
    ~Contact~
    Steam:
    ctmone
    Uplay: ctmone
    Origin: ctmone

2. Back To Top | #102
    Am primit cs go beta pe steam, stie cineva daca o sa mai am jocul si cand o sa apara jocul full?

3. Back To Top | #103
    Nu, cu siguranta. Asta daca nu va fi free to play.

4. Back To Top | #104
    N-o să-l mai ai. O să coste maxim 20 de euro.

5. Back To Top | #105
    aha...am intrebat fiindca la cs source imi apare ca am si cs source beta ), apropo cu toate la mediu fara AA imi merge la 50 fps pe un q6600, ati 5750 1gb si 2 gb rami in 1920x1080, stie cineva ce trebuie sa upgradez ca sa imi mearga la 100 fps?

6. Back To Top | #106
    Edward's Avatar
    .. ai quad core , si`ti da randament 50 fps? ..nu cumva e pus fps_max 50?

"Pentru orice problemă există o rezolvare"

7. Back To Top | #107
    nu, variaza de la 50 am avut maxim 80, quad core 2.4 ghz, daca ii pun un cooler mai bun si ii fac oc la 3.2 ghz se va simti diferenta?

8. Back To Top | #108
    Mai am o intrebare, cs go e instalat si acuma vad la gifts ca mai am un cs go dupa cum apare in poza, e acelasi cs go care il am eu sau sunt 2? Ca sa stiu daca sa-l vand sau sa-l dau la cineva gift
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Counter Strike Global Offensive-123.jpg  

9. Back To Top | #109
    Quote Originally Posted by abcd urs View Post
    Mai am o intrebare, cs go e instalat si acuma vad la gifts ca mai am un cs go dupa cum apare in poza, e acelasi cs go care il am eu sau sunt 2? Ca sa stiu daca sa-l vand sau sa-l dau la cineva gift
    e un gift, dar nu il poti da cuiva decat dupa o luna

10. Back To Top | #110
    aha deci pe langa asta care il am, mai am un gift pe care pot sa-l dau, ok multumesc

11. Back To Top | #111
    https://twitter.com/#!/CounterStrike...73803911483392

CounterStrikeGO.com ‏ @CounterStrikeGO

Come join us in our classic competitive server! 66.150.214.89:27015

12. Back To Top | #112
    פxz6ϛ
    Quote Originally Posted by abcd urs View Post
    Am primit cs go beta pe steam, stie cineva daca o sa mai am jocul si cand o sa apara jocul full?
    Varianta "full" s-ar putea sa apara chiar vara aceasta

Nume: ACER Aspire V Nitro VN7-592G-709V | Ecran: 15.6" Full HD 1080p | Procesor: Intel Core i7-6700HQ @ 2.60GHz (3.50GHz) | Placă video: Nvidia GeForce GTX 960M 4GB GDDR5 (Dedicată) + Intel HD Graphics 530 (Integrată) | Memorie RAM: 16GB DDR4 2133MHz | Unitate de stocare: HDD 1TB + SDD 128GB | Sistem de operare: Microsoft Windows 10 Professional 64-bit

13. Back To Top | #113
    Am revenit cu cateva impresii, jocul e foarte tare, are o atmosfera sinistra si e foarte realistic, sunetele la arme si designul sunt foarte bine realizate, fumul care iese din arma, gloantele care se vad cand tragi, miscarea jucatorului foarte reala si micile modificari de pe hartile clasice il fac un joc perfect, Este putin mai greu decat celelalte cs-uri armele au spread si recoil putin mai mare dar asta il face mai realistic

14. Back To Top | #114
    Edward's Avatar
    mai sus , se vorbea ca e recoil redus , facut pt incepatori.. tu zici ca e recoil mai dificultativ ... nu mai stim ce sa credem..

de la procesor , sigur nu e .. ce te face sa crezi ca un cs source modificat foloseste quad core? .. si left 4 dead 2 daca`l rulezi de pe un i3 540 , care e dual core, iti randeaza 150 fps`uri .. si global offensive e facut pe acelasi engine .

ori e de la placa ta video ,ori de la rami .. dar 4 giga sigur nu este recomandat de ei.. si nu o sa fie,pt ca nu este battlefield 3 ... incearca sa pui rezolutie mai mica , si vezi ce fps iti da , poate nu suporta placa ta video rezolutii asa mari , si`ti scad drastic cadrele pe secunda .. sau poate ca .. inca nu e foarte bine optimizat, si suporti pana apare varianta normala

15. Back To Top | #115
    Registered User catadrk's Avatar
    Am primit si eu Cs:GO pe steam in dimineata asta, vad ca giftul e tradable. Acum il downloadez, revin cu impresii

16. Back To Top | #116
    Mie mi se pare recoil putin mai mare fatza de CSS, la CSS arma m4a1 e foarte precisa mai ales cu amortizor insa in cs go ma descurc mai greu gloantele au spread mai mare, e putin mai greu sau poate nu m`am obisnuit eu in orice caz au schimbat multe la el nu e doar un "CSS cu skinuri", Au pus si alte arme in special Galil arata altfel si e o arma mai precisa decat AK si mai ieftina la 2000$

Cat despre performante am sa-i mai cumpar inca 2 gb de rami, cooler la procesor + oc, si un mic oc la placa video
    Last edited by abcd urs; 13-05-2012 at 12:16.

17. Back To Top | #117
    Edward's Avatar
    o fi mai precisa , dar conteaza calibrul .. i`a vezi ce calibru are arma aia de care zici tu la 2000$

18. Back To Top | #118
    Registered User neagudenis's Avatar

Care vrea sa facem un meci , adaugati-ma pe steam , neagudenis .
    Origin ID : neagudenis2
    Steam ID - neagudenis

19. Back To Top | #119

Counter-strike Global Offensive

rog adminii sa nu stearga acest post as avea niste intrebari valve au zis ca jocul va aparea in aceasta vara ok dar cand in ce luna si intrebarea vine va costa mai mult de 30 euro pe computergames? sau maxim 50 euro? si pe un pc procesor dual core 2.70 ghz 4 gb ram usable 3 gb si placa video asus nvidia geforce 440 gt 1 gb gdrr5 128 biti fabricata pe 11 feb 2011 merge jocul la rezolutia 1680x1050 maxx setins inafara de shadow?

20. Back To Top | #120
    Quote Originally Posted by steam23 View Post
    rog adminii sa nu stearga acest post as avea niste intrebari valve au zis ca jocul va aparea in aceasta vara ok dar cand in ce luna si intrebarea vine va costa mai mult de 30 euro pe computergames? sau maxim 50 euro? si pe un pc procesor dual core 2.70 ghz 4 gb ram usable 3 gb si placa video asus nvidia geforce 440 gt 1 gb gdrr5 128 biti fabricata pe 11 feb 2011 merge jocul la rezolutia 1680x1050 maxx setins inafara de shadow?
    Pe [email protected] e 177ron la preorder, cat despre cerinte, sunt putin mai ridicate decat cele pentru CSS. Ar trebui sa-ti mearga decent. Mie pe sistemul din semnatura imi merge in fullHD maxed cu 160+ fps oriunde, dar il tin capped la 101 ca in 1.6.

1.  
Page 6 of 33 FirstFirst ... 345678916 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks