Page 1 of 15 123411 ... LastLast
Results 1 to 20 of 281

Thread: Counter-Strike Source

1. Back To Top | #1
    Administrator Assassin's Avatar

Counter-Strike Source

Clientu' de azi, victima de maine

Despre carti (deocamdata).

2. Back To Top | #2
    Marca Inregistrata Sandman's Avatar
    Frumos filmul, nici nu stiu ce sa zic... mai bine faceau un joc de 5 vs 5, si ne aratau putina actiune din joc, asa ... doar cateva butoaie si un cauciuc impuscate pe acolo...
    The problem with the world is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

3. Back To Top | #3
    Aquashark's Avatar
    ..si impushcate cu aceleasi 2 arme.. nu putea sa cumpere si altele?
    finalul e n00bish rau de tot cu sariturile alea ratate..
    se putea si mai bine
    lipsa de idei a unui game designer se ascunde sub paravanul "realismului"

Super Street Fighter4 & King Of Fighters 13 (Steam) tag: pokeshark

4. Back To Top | #4
    la critica suntem primii ... nu vedem paiul din ochi !
    Eu nu sunt nebun, eu nu fac decat sa va sfidez ! James Oliver Huberthy

5. Back To Top | #5
    Aquashark's Avatar
    daca n-as fi fost in stare sa cumpar niste arme ca sa le arat la gura casca ce si cum.. mai ziceam... si scuza-ma saritura aia arata a fi destul de usoara

crouch & jump!

6. Back To Top | #6
    a innebunit lupu W@R's Avatar
    Mi se pare un joc penibil , inca nu am jucat beta-ul iar cs nu mai joc de mult. E aceeasi Marie cu alta palarie, d-aia nu mai pot eu ca impusc butoaie, ca sa nu mai zic de partea sonora care e IDENTICA !!! BLEAH !!!
    A, si filmul e nashpa, nu pentru ca juca rygars sau cine o fii jucat, dar ma asteptam sa arate mai multa actiune in cei 87 de mega ai sai. Ar fi putut sa dea macar cateva date despre sistemul hardware.
    there's no knowledge that's not power

7. Back To Top | #7
    Marca Inregistrata Sandman's Avatar
    Quote Originally Posted by Bisti
    la critica suntem primii ... nu vedem paiul din ochi !
    Bisti, am observat toate efectele de lumina, ce poa' sa faca engine-ul. De aici imi dau seama in ce mod o sa se schimbe jocul, cate strategii noi o sa apara, cat de distractiv va fi (sa nu va fi, nu stii niciodata), etc. Da' ce am vazut aici nu arata nimic spectaculos, mai misto a fost filmu' ala de pe de_aztec care l-au aratat baietii de la Valve, acolo intr-adevar am vazut niste faze bestiale.
    The problem with the world is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

8. Back To Top | #8
    Aquashark's Avatar
    W@R: omule.. e CS: Source Beta.. adicatelea CS-ul asta de toate zilele portat pe engine-ul Source (si Beta deocamdata!). a nu se confunda cu CS2 care o sa fie cu totul alta marie cu alta palarie!

skip->ff->>

9. Back To Top | #9
    am jucat. e CS pe engine de HL2, deci o sa arate la fel si CS2. e inca in stadiul de development. prima impresie a mea a fost aceeasi - nasol. dar daca aveti timp sa vedeti modificarile o sa fiti uimiti cat de realist este fata de CS 1.6.
    singura chestie nasoala este ca cere mai mult in partea de grafica, eu cu Ti4200 am maxim 90 fps pe dust. pe aztec cine stie cat voi avea.
    in momentul de fata de_dust este singura harta redesenata oficial. afara s-a mai introdus si de_dust2 si se asteapta si aztec. fazele alea care le-ai vazut pe aztec se numesc "efecte" si sunt facute dupa prelucrarea video. se folosesc de efectul "cam with bullet" si de accea vezi tu toate efectele alea. ca spectator nu o sa vezi asa ceva pentru ca ar insemna sa pierzi alte faze ce se pot derula in acelasi moment.
    W@R - ti se pare mai realist Doom3 sau Q3 ? cand poti sa tragi din saritura la punct fix, cand gasesti health si armura pe jos ? hah. nu cred.
    pana la varianta finala o sa mai apara modificari, asa ca tineti aproape !

10. Back To Top | #10
    Dragutz filmuletzul , dar cam lipsit de actiune ...era mai cool un 1 vs 1 , armele ...doar 2 ? si e destul de lung filmuletul , Rygars putea cumpara cel putin 5 - 6 arme , macar asa sa ne facem si noi o parere , skin & modificari etc. Anyway super efectul ala de flash si amuzante sariturile alea de la sfarsit

11. Back To Top | #11
    Aquashark's Avatar
    Bisti:singura chestie nasoala este ca cere mai mult in partea de grafica, eu cu Ti4200 am maxim 90 fps pe dust. pe aztec cine stie cat voi avea.

LOL! si ce-ai vrea? un engine intunecos doar cu niste camere in care nu scoti nici 40 de fps cu Ti4200-ul tau? mie mi se pare excelent raportul calitate/framerate..

12. Back To Top | #12
    nu se pune problema de ce vreau eu. problema se pune la configuratiile salilor de internet unde marea majoritate o sa joace CS.S. unde la 1.6 abia ating 99 fps.
    totusi la ce publicitate au facut la jocul asta ar fi total aiurea sa tinteasca numai un anumit segment al placilor video, mai ales ca Valve are ca partener oficial pe ATI.

13. Back To Top | #13
    Aquashark's Avatar
    eu voi fi voios sa vad ca salile de internet nu vor putea rula CS: Source.. ar deveni un joc mai select, cu o comunitate mai selecta.

14. Back To Top | #14

Buna treaba totusi Rygars. Pacat ca CS nu prea mai da aceeasi motivatie ca la inceput. It's kind of lame

15. Back To Top | #15
    Registered User Burghy's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark
    eu voi fi voios sa vad ca salile de internet nu vor putea rula CS: Source.. ar deveni un joc mai select, cu o comunitate mai selecta.
    Asa, cam ca ut 2004 ....

Bisti, 90 fps in lupta sau la admirat peisajul?

16. Back To Top | #16
    Bai baieti am tras si eu acum Cs:Source Beta asta dar nu il pot lansa
    Imi de eroarea asta:
    "Unable to set mode.This may be a known beta bug with antialiasing.We have reset your antilialing settings.Please try again"
    Daca ma poate ajuta cineva...
    PS: am atasat imagine cu eroare
    Lottery: a tax on people who are bad at math...

17. Back To Top | #17
    Burghy - la 1vs1 am avut min 60 fps si max 88.
    sparxxx - incearca sa iei din nou Css. io a trebuit sa il iau de 2 ori, prima oara intepenea in momentul in care accesam meniurile, iar a doua oara in momentul in care scana sau se conecta la server.

18. Back To Top | #18
    Aquashark's Avatar
    din curiozitate.. cam cat ocupa?

19. Back To Top | #19
    465mb
    Lottery: a tax on people who are bad at math...

20. Back To Top | #20
    Pleaze, can u to maek another map too have new adn play wit me m8s?
    Dust si teh sux.
    God I hate people. There is not a bus big enough to run over all of the people that I hate - Sebudai.

1.  
Page 1 of 15 123411 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks