Page 5 of 15 FirstFirst ... 2345678 ... LastLast
Results 81 to 100 of 281

Thread: Counter-Strike Source

1. Back To Top | #81
    O singura intrebare... Cat de realist va fi?
    Touch me now 'cause I 'll be famous!

2. Back To Top | #82
    Nick anterior: El_Cid El_Cid's Avatar
    Raspuns simplu: la fel ca cs 15 sau 1.6
    Asta nu e counter-strike 2 (la care se munceste din cate am auzit), este doar o portare pe Noul engine Hlaf-Life 2 numit Source. De aici si numele Counter-Strike: Source.
    Deci nu va asteptati la prea multe deocamdata - are aceleasi arme, un singur skin pt counteri si unul singur pt terro, efectul flash este diferit, reculul armelor difera si el.
    Jocul nici nu pare finalizat - parca e tot in stadiul beta, dar este din cauza ca Valve s-a grabit sa scoata jocul ca sa forteze mana lui Vivendi sa scoata Half-Life 2-ul odata.

Eu unul astept un anunt GOLD pentru Half-Life 2 Luni, Marti

3. Back To Top | #83
    ok - am facut un server il gasititi sub numele: ROMANI INTRATI AICI
    - se pot conecta pe el si cei cu CS:S luat de la emporio (dc++)

4. Back To Top | #84
    Registered User
    Pai zi si tu un ip ceva,eu unu nu te-am gasit in lista,eu am versiunea simpla de la emporio adica nu versiunea care merge si online,am si crack'u ala dar eu unu n-am reusit sa-l fac sa mearga,daca a reusit cineva si are rabdarea sa explice pas cu pas ar fi super.
    I shall not fear death when it finally greets me.

5. Back To Top | #85
    pai cred ca iesisem eu de pe net:
    acum ar tb sa fiu in lista - e server pe care merge si emporio

6. Back To Top | #86
    PitLord FAQ's Avatar
    Eu am versiunea cumparata de pe Steam shi downloadata de acolo. Am luat tot ce trebuie inclusiv HL2 ( cu totul au 3.5 Gb ). Acum nu ashtept decat sa ii dea drumu oficial shi pot sa il joc =). Ce ciudat e sa shtii ca ai jocu' pe HDD dar nu potzi sa il joci pana nu apare link-u' in Steam
    "Anything above the neck is useless"

7. Back To Top | #87
    Registered User
    Mare curaj au avut de l-au lansat,oricum vad ca e bine protejat,ma refer la hl2,de pana acuma nu a aparut pe net.Cat te-a costat toata afacerea si cum ai platit?

A reusit cineva sa faca versiunea crack'uita sa mearga pe net,daca da(am si eu crack'u necesar dar nu-mi merge)sa-mi spuna si mie,daca vrea binentzeles
    I shall not fear death when it finally greets me.

8. Back To Top | #88
    si eu deabia astept HL2...
    dar nu`i fac preload de pe net... o sa`mi cumpar versiunea retail
    deja am vreo 3 moduri pe care le astept
    Pana atunci ma multumesc cu CSS si Rome: Total war. Oricum e interesant - noul mod de tragere imi place mult mai mult joc mai bine decat cs 1.5 sau 1.6... Imi place ca spre deosebire de celelalte cs-uri in asta in 2 gloante si gata - s-a terminat. E normal sa fie asa

9. Back To Top | #89
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Ai pus ce trebuia in directorul Files? Copiaza de acolo SteamApp.cfg -ul in radacina jocului. Sau copiaza toate fisierele din files in radacina.
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

10. Back To Top | #90
    Registered User Joy's Avatar

CS-Source

a Aparut Counter-strike Source (cu Motorul Grafic De Hl2) Si Este Versiunea Finala De Gen Ca Ma Joc De_dust2 Cu Ce De Pe Retea De La Mine Si Cu Botzi "din Fabrica" E Super Tare

11. Back To Top | #91
    Registered User Herete's Avatar
    da ? wow ! extraordinar.
    I was Born 2 RAP da world

12. Back To Top | #92
    Deci tot ce pot spune e ca css rulez il joc de vreo 2 sapt. si as vrea sa se faca si servare dedicate.. ca nu ar strik.. daca are careva posibilitatea.. sa facem macar un servar dedicat de ce nu.. + ca e mult mai usor de facut.. in rest depre joc are o grafica super tare.. deci se vad mari diferente.. si trebuie sa schimbi in mare parte stilul de joc.. ca sa ti se miste cat de cat bine adica cam in 40 - 60 de fps-uri iti trebuie cam un gforce 2 cu detalii la medium si pe rezolutie de 640-480 daca vrei sa se vada mai bine pe un geforce 2 mx 400 la 32 (ma refer) merge 800-600 dar incepe sa scada fps-ul... in rest pe un gforce 4 la 256 intra la 1024-768 pe medium sau chiar high la detalii cam la 90 de fps.. daca ai ceva mai tare.. de atata.. intri in 100 -120 daca pui fps max.. cam astea sunt detaliile dar ar mai trebui sa mai bage harti ca sunt doar vreo 12-13 fara multe de baza.. cum ar fi de_train de_nuke si multe altele si cred ca in momentul in care pgl-ul o sa-l introduca de_dust 1 va intra din nou.. va salut! si daca vreti jocu mai repede contactatima [email protected]

13. Back To Top | #93
    Quote Originally Posted by Herete
    da ? wow ! extraordinar.
    tranceaddict ai?? si vrei sa "rap the world" lasa-te !

14. Back To Top | #94
    marfa..
    Trance & Clubbin & BreakBeat 4 ever!!

15. Back To Top | #95
    Registered User pmk's Avatar
    da deci joc si eu de vreo 2 zile... nu imi place asa de tare si spun si dc
    - reculul este modificat in rau, armele parand sa traga mai apropiat
    - este foarte usor sa joci si sa rupi si o arma cu scope - 42, 44, 45,46... zoomul este tot instant, e si mai usor sa pui tinta ca in 1.6, iar la 44 si 42 acuratetea este foarte mare... din cauza ca totul arata foarte clean este mai usor sa pui tinta cand ai zoom
    - mori mai rpd ca in 1.6,
    - dai sau primesti head shot mult prea usor
    - in unele harti si din cauza iluminarii e greu sa distingi intre adversari si coechipieri
    -au aparut mai multe locuri de campat pe harti - de ex pe dust 2 acuma este usa si intr-o parte si alta spre x2, ca in cbble, ceea ce sucks
    - in 1.6 daca ti apasat pe 41, o iei in mana, aici poti lejer sa dai hs la 2 insi

in general ce ma enerveaza pe mine este ca armele nu mai cer atata skill, e si mai usor sa folosesti lunete, si mori mult prea rpd...
    vreau si eu sa vad daca o sa se faca vreodata scopeul la cs ca cel din Postal 2... un sniper nu ar trebui sa poata ataca, ceea ce aici se intampla mai mult ca in 1.6, di cauza celor spuse mai sus + smecheria cu skimbatul pe pistol
    am dat nenumarate hs cu deagle de la o distanta in care, in 1.6 nu as fi nimerit decat 1 glonte, tragand asa de rpd... e urat si incurajeaza si mai mult campatul, fiindca acuma chiar ca daca scoti capu esti mort
    Have no fear... just swallow !

16. Back To Top | #96
    a innebunit lupu W@R's Avatar
    Pe mine a streseaza cel mai mult fizica.. este buna, realista DAR TOTAL INUTILA. Nu pot sa trec de un buton.. hai da-o naibiii de treaba... sau ma impinge butoiul inapoi?!?!?! Ce rahat mai e si asta???
    there's no knowledge that's not power

17. Back To Top | #97
    PitLord FAQ's Avatar
    [email protected] ... nu te mai stresa ... e doar o portare a CS-ului pe engine-ul de HL2 shi nu e versiune finala ... nici macar nu este CS 2 ca sa zicem asha. E doar ceva care sa faca ashteptarea mai ushoara pana apare HL 2 shi sa ne dea o idee. O sa fie portari shi pt. HL (primul) ... se numeshte Half Life Source, le-am downloadat deja.

Originally Posted by Joy

a Aparut Counter-strike Source (cu Motorul Grafic De Hl2) Si Este Versiunea Finala De Gen Ca Ma Joc De_dust2 Cu Ce De Pe Retea De La Mine Si Cu Botzi "din Fabrica" E Super Tare
    Joy ... citeshte cum se numeshte topicul, shi apropo .... catzi ani ai ?
    "Anything above the neck is useless"

18. Back To Top | #98
    Gameaholic Wiggins's Avatar
    La fel ca pmk, sunt foarte deranjat de usurinta cu care se pot folosi in special 45 si 46. O gramada de terminati stau printr-un colt intunecat cu armelel alea si rup tot ce misca tinand apasat pe scope 2. Dracu daca tragi un burst cu o arma cu luneta in realitate o sa privesti instant cerul si mai gasesti tinta dupa 7 mii de ani. Recul prea mic, unghi vizual prea mare prin luneta.
    Pe de alta parte imi place faza cu intunericul. Nu stiu daca ati incercat dar acum nigh-vision-ul e foarte util. Asta imi place. Si din cauza asta jocul s-a mai incetinit, nu prea mai poti sa faci rush asa usor, grafica mai incarcata permite mai multe locuri de campat. Desigur asta incurajeaza noob-ii terminati sa nu se dezlipeasca de anumite colturi intunecoase, dar in cazul unui meci intre clanuri camping-ul nu mai deranjeaza.
    Oricum jocul mai are de halit mult pana ajunge intr-o forma in care se vor putea tine meciuri oficiale pe el. Si asa a fost la fiecare versiune.
    There is no place like 127.0.0.1

19. Back To Top | #99
    PAi pana la urma niste servere pt versiunea aia EMPORIO?
    Lottery: a tax on people who are bad at math...

20. Back To Top | #100
    Registered User pmk's Avatar
    sparx daca iei patchu pt online play de la emporio poti sa joci PE ORICE SERVER, nu doar pe alea cracked. Am si eu si merge beton.
    Have no fear... just swallow !

1.  
Page 5 of 15 FirstFirst ... 2345678 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks