Page 19 of 19 FirstFirst ... 916171819
Results 361 to 380 of 380

Thread: Recomandare camera auto de bord (dash cam)

1. Back To Top | #361
    Registered User petroionut83's Avatar
    E originală, se poate pune foarte usor engleză, vine cu suport cu dublu adeziv, cablu si incarcator, pentru mine era mult prea vizibilă in locul unde mergea.montata,asa ca am dat-o si as vrea un A119 V2 cu gps la 89$ pe ebay

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
    Prostul nu e prost destul daca nu e si fudul!

2. Back To Top | #362
    Am mers cu GoPro4 in parbriz 1 an si nu au fost probleme. Acum am optat pentru un SJCAM M20 pentru ca are display in plus si, la fel, nu sunt probleme cu montajul in parbriz.
    Eu nu sunt nebun, eu nu fac decat sa va sfidez ! James Oliver Huberthy

3. Back To Top | #363
    Nick anterior: WCg BMF's Avatar
    Sefu, nu are rost sa ne certăm. About Us | YI Technology
    YI CEO: Splitting off from XIAOMI, We are not afraid of crappy counterfeits, China will get bigger - DIY Photography
    Asta daca nu cumva vorbim de altceva. Eu am Yi Dash. Versiunea pe care o am eu nu merge din păcate trecută în engleză
    I've never had problems interacting with smart people. Can't say the same about the others.

4. Back To Top | #364
    Scrie clar in link, Xiaomi xiaoyi. Mai mult de atat ce doresti sa scrie? E si pretul mare de aproape 72$, redus cu 46%.
    Eu nu sunt nebun, eu nu fac decat sa va sfidez ! James Oliver Huberthy

5. Back To Top | #365
    Registered User semit's Avatar
    la comanda pe gearbest se plateste TVA si vama? ca asa nu prea mai renteaza mini 0903

6. Back To Top | #366
    Yes, I am great! Ducu's Avatar
    O alternativa cheap, pentru cei ce nu vor sa investeasca mult poate sa fie si Viz Car de la Mediashop. Ca minus este filmatul putin peste 720p si forma/montajul.
    Am gasit aici video-ul lor.
    Am gasit aici un mic review.
    Am gasit aici site-ul lor dar este disponibil si pe eMag la acelasi pret ~199 lei.
    Din pacate nu am gasit o alta varianta iar modelul acesta este cam vechi ~2014 dar poate sa fie o solutie de buget.
    Prioritate mereu va fi PM-ul pe acest forum - Cititi ultimul post intotdeauna - Imi rezerv dreptul de a-mi alege clientul

o724228632 - Vodafone

Zona Cotroceni - Metrou Eroilor - Iesirea dinspre Spitalul Municipal

7. Back To Top | #367
    Registered User rex's Avatar
    nu merita camera aia, e o mizerie.
    GPL = ori zambesti in masina , ori zambesti in peco !!!

8. Back To Top | #368
    Aveti careva ultimul FW de la Viofo A119s salvat?
    Link-ul de pe pagina oficiala nu mai merge: Dropbox - 404

iar display-ul camerei arata ca in poza atasata

L.E. l-am gasit pe un forum, l-am rescris si all good acum
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Recomandare camera auto de bord (dash cam)-viofo_frozen.jpg  
    Last edited by bennyben; 02-09-2017 at 19:54.

9. Back To Top | #369
    Registered User
    Quote Originally Posted by ToaderB View Post
    Pana la urma mi-am luat o camera oglinda in bugetul de 400 de lei: Camera Auto Oglinda Full HD cu touchscreen SM 502CM Tot ave aprobleme nevasta cu parcatul . Nu stiu daca este cea mai buna alegere, deocamdata o am de 2 saptamani jumate si sunt multumit. Filmeaza bine seara, in sensul ca se vad numerele celor din fata clar, se comuta automat pe camera din spate cand dai in marsarier, are senzor G si vreo cateva alte functii care inca nu am invatat ce fac. Eu zic ca la banii astia isi face treaba.
    Salut, eu ti-o recomand pe asta: Camera Auto Oglinda Full HD cu touchscreen SM 502CM o am de vreo luna jumatate si sunt foarte multumit. Bine, nu a dat niciunul in mine...slava tamplarului, dar e in bugetul tau si e ok.

10. Back To Top | #370
    @ToaderB - am cautat un video si imi pare ca ziua este destul de greu lizibil numarul de inmatriculare iar seara nu este deloc.
    Prioritate mereu va fi PM-ul pe acest forum - Cititi ultimul post intotdeauna - Imi rezerv dreptul de a-mi alege clientul

o724228632 - Vodafone

11. Back To Top | #371
    ハイブリッド Pyro's Avatar
    Iti trebuie camera super profi ca sa prinzi numarul noaptea. E o problema generala, legata de faptul ca-s reflectorizante placutele. Stiu ca am citit pe un forum insa nu mai stiu explicatia exacta.
    Calitatea din video de mai sus insa este execrabila per total.
    Ti-a fost util acest mesaj? Rasplateste-l pe autor prin folosirea codului de voucher 9LAWBUUA in comenzile tale la PC Garage si Garage Mall si vei primi discount 1%!

[Cumpăr] Obiectiv Fujifilm 27mm si/sau 18-55mm
    [Vând] Aspirator vertical fara fir Philips PowerPro Uno FC6170 25.2V

12. Back To Top | #372
    m-am uitat si eu la filmulet si camera aia e o mizerie: ziua filmeaza ca un telefon de acum 10 ani.

13. Back To Top | #373
    Registered User
    Quote Originally Posted by Ducu View Post
    @ToaderB - am cautat un video si imi pare ca ziua este destul de greu lizibil numarul de inmatriculare iar seara nu este deloc.
    Nu pot vedea video-ul pus de tine ca sunt la munca dar eu nu am avut probleme cu calitatea filmarii. Ok, nu filmeaza 4K dar este mai mult decat decenta.

14. Back To Top | #374
    P for Vendetta viezure's Avatar
    In bugetul asta de 400 ron recomand clar VIOFO WR1 WiFi cu senzor Sony IMX323 Cameră auto DVR Full HD - Viofo Romania . Am una si merge impecabil, filmare excelenta atat zi cat si noapte, plus suport din partea celor de la Viofo de nota 10.

15. Back To Top | #375
    Si mie imi pare foarte interesanta, pacat ca filmeaza 1080p 30fps maxim. Daca avea posibilitatea de 60fps, stiu ca ochiul uman vede in 24, rupea gura targului . Din ce am vazut ei au lansarile pe la sfarsit de an. Poate WR2 rezolva treaba asta. Am vazut ca pe site-urile din afara au si ei cont pe forum si comunica direct cu userii si chiar tin cont de propuneri unde este fezabil.

o724228632 - Vodafone

16. Back To Top | #376
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    In bugetul asta de 400 ron recomand clar VIOFO WR1 WiFi cu senzor Sony IMX323 Cameră auto DVR Full HD - Viofo Romania . Am una si merge impecabil, filmare excelenta atat zi cat si noapte, plus suport din partea celor de la Viofo de nota 10.
    poti pune cateva filmari de zi si de noapte ca sa ne facem o idee?

17. Back To Top | #377
    Imobiliare Alex2007's Avatar
    Visele iau forma casei tale!

18. Back To Top | #378
    Imobiliare Alex2007's Avatar
    post dublu...
    Visele iau forma casei tale!

19. Back To Top | #379
    Sunt mai multe pe youtube. exemplu. Imi pare super ok si se vad si numerele. Dpmdv A119S este foarte-foarte buna iar WR1 este varianta de buget. Chiar sper sa ii incurajeze lumea sa se dezvolte ca un brand serios.

LE: Tot incerc sa aflu care a fost release date-ul pentru WR1 sa estimez ca dupa 12 luni ar trebui sa apara facelift-ul

o724228632 - Vodafone

20. Back To Top | #380
    P for Vendetta viezure's Avatar
    Pai WR1 a aparut in vara, prin iulie, so yeah.
    Si nu o consider varianta buget a A119s, nici diferenta de bani nu-i mare intre ele. Filmarea 60 fps nu m-a interesat atat de tare, plus ca ar fi ocupat mai mult spatiu si-ar fi facut downloadul mai lung. Am luat-o pentru ca e mica mica si are wi-fi, comparativ cu 119.

1.  
Page 19 of 19 FirstFirst ... 916171819

Bookmarks

Bookmarks