Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 41 to 60 of 105

Thread: Formula 1 - 2018

1. Back To Top | #41
    Sine qua non diablo81's Avatar
    Daca nu ati vazut : 7.99 euro pe luna, 65 euro pe an.

2. Back To Top | #42
    Speed maniac Ice_2k's Avatar
    Quote Originally Posted by diablo81 View Post
    Daca nu ati vazut : 7.99 euro pe luna, 65 euro pe an.
    unde-ai vazut?

3. Back To Top | #43
    Site provizoriu:
    F1 TV Pro | Formula 1(R)

Exista posibilitatea sa se schimbe pretul la lansarea oficiala (teoretic maine) dar nu cred.

4. Back To Top | #44
    thanks

5. Back To Top | #45
    broke Flat's Avatar
    a devenit o corvoada, pai dau 8 la astia, 5 la motogp, 6 la eurosport, ce-i asta

IMSA au dat Sebring 12 ore streaming gratis pe pagina lor oficiala, fara pub. americanii au pachete pe ESPN si Fox cu comentarii adecvate si oameni in pit lane, vorbesc live cu managerii, spoterii, pilotii
    nu merita F1 in opinia mea. prefer sa vad WEC pe eurosport
    Quote Originally Posted by sradu View Post
    Secretul succesului nu e democratia, cat un lider luminat.

6. Back To Top | #46
    Registered User west1785's Avatar
    IMSA au dat Sebring 12 ore streaming gratis
    Pentru non-US only. La americani e jale, reclame de 10 minute o data la 20 de minute... Multi fani prefera sa se uite la stream non-US cu VPN. Am vazut cursa de Indy de la St. Petersburg inregistrata de pe BT Sport, practic comentatorii UK intrau "doar" in pauzele comerciale de la americani (adica o data la 10 minute), sa nu intrerupa transmisiunea. Daca m-as uita din US, mai degraba as astepta ceva inregistrare pe torrente fara reclame decat sa ma uit live la reclame la medicamente.

In plus hai sa nu comparam IMSA cu F1. Daca nu s-ar uita nimeni, ar fi si F1 free to air.
    INMORTALES COMO EL TIEMPO, INALTERABLES COMO LA HISTORIA.

7. Back To Top | #47
    Quote Originally Posted by Flat View Post
    a devenit o corvoada, pai dau 8 la astia, 5 la motogp, 6 la eurosport, ce-i asta
    lol, ce relevanta are ce platesti tu pentru alte servicii? Mie mi se pare un pret absolut decent daca vor oferi o calitate buna la serviciile pe care le-au anuntat (vizualizare pe orice device, 24 de camere din care sa-ti alegi etc). Vorbim de o medie de 3€ pe cursa. As plati bani astia si doar ca sa pot vedea live cu comentariul de la Brundle & co.

8. Back To Top | #48
    Și eu îmi voi face abonament pe un an. Mai ales dacă voi putea face streaming pe chromecast.

9. Back To Top | #49
    pagina nu mai e disponibila si eu unul nu reusesc sa gasesc in site-ul lor unde naiba e f1 tv
    Parerea mea!

10. Back To Top | #50
    Leather SM's Avatar
    De unde putem face the bloody abonament?

11. Back To Top | #51
    Cica s-a amanat pentru ca nu e gata. Lol.

https://www.autosport.com/f1/news/134948/f1-delays-launch-of-live-streaming-service

12. Back To Top | #52
    Quote Originally Posted by diablo81 View Post
    Asked about the likely timing of F1 TV's introduction, the spokesperson said: "As soon as possible. There is not a set deadline."

Devine mai funny decat pe vreme lui Bernie .... Dizaster LOL
    Parerea mea!

13. Back To Top | #53
    Registered User west1785's Avatar
    Las ca e ok asa, decat sa-l lanseze si sa fie praf, sa nu se incarce, sa fie pauze, etc. M-as enerva sa ma trezesc de dimineata si sa vad cursa in conditii de rahat. Oricum e Australia, pana ne trezim o sa fie plin pe torrente de inregistrari de la Sky
    INMORTALES COMO EL TIEMPO, INALTERABLES COMO LA HISTORIA.

14. Back To Top | #54

15. Back To Top | #55
    Relaxati-va un pic, nu e chiar usor sa faci de la zero un astfel de sistem. Sunteti prea incrancenati....

16. Back To Top | #56
    Quote Originally Posted by Ice_2k View Post
    Relaxati-va un pic, nu e chiar usor sa faci de la zero un astfel de sistem. Sunteti prea incrancenati....
    Suntem foarte relaxati
    E mai mult vorba de cat de minunat au comunicat ca vor sa-l lanseze si ce lipsa la fel de minunata e acum in caca ala de site nici macar o vorba ca vor intarzia ... doar missing links.
    Parerea mea!

17. Back To Top | #57
    Si mai minunat mai nou nu mai merge loginul ... si nici recuperarea de parola ... din bine in mai bine

Si ce font re rahat!
    Parerea mea!

18. Back To Top | #58

19. Back To Top | #59
    nu au zis nicaieri ca va fi lansat pana in Melbourne

20. Back To Top | #60
    ICE acum pe bune, atunci cand spui ca lansezi F1TV ... si nu dai un termen fix oricine se asteapta sa o faci la inceput de sezon!
    Mai mult decat atat nu cred ca le-a venit ideea acum 2 luni ... si daca la resursele lor nu au serviciul gata inclin sa cred ca de fapt au avut feedback prea mic la chestionarul cu "Vreti sa fiti tinuti la curent cu vestile despre F1TV?" incat au taiat bugetul si acum au ajuns la concluzia ca e greu sa faci din rahat bici ...
    E doar o presupunere, orcum site-ul este penibil pentru pretentiile lor.
    Parerea mea!

1.  
Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Bookmarks

Bookmarks