brat Spalatorie Auto!
Results 1 to 10 of 10

Thread: Spalatorie Auto!

Registered User

Spalatorie Auto!

Vreau sa stiu cam cat ar costa o spalatorie auto,si ce autorizatii imi trebuiesc.Stiu ca trebuiesc aspiratoare profesionale ,sprayere pt. spuma si un aparat care da apa sub presiune calda sau rece.Nu vreau instalatie automatizata ca sunt foarte scumpe

Always Right K-stor's Avatar
    Nu e cine stie ce dar e un punct de plecare.

Daca in urma informatiilor din brosura hotarasti intr-adevar sa deschizi o spalatorie imi acorzi si mie un "interior-exterior" gratuit, ok ?
    Attached Files Attached Files
    "I like stuff that's cool, I don't like stuff that sucks." Butt-Head

Registered User
    Multumesc mult,ai un interior-exterior si bonus un polish gratuit

Registered User
    Poate cineva sa imi dea informatii mai complete,eventual cineva care are o spalatorie

Banned
    cumperi una cu totul la 5000

sau chiar mai ieftin pentru ca multe vor fi inchise din cauza autorizatiilor de mediu. detergentii folositi nu sunt "tolerati" de sistemul de epurare al oraselor sub dimensionat si depasit de 20 ani.

iti trebuie cuve speciale pentru decantare, recirculare, toata povestea ajunge cat chiria pe spatiu si utilajele la un loc.

Need I explain? Bogotta's Avatar
    Dupa ce incerci sa iei autorizatie de mediu ti se va lua de facut spalatorie. Apoi mai poti avea surpriza ca sa ai reclamatii de la vecini pentru ca depasesti nivelul de zgomot maxim admis pentru zonele de locuit.
    Tu insa nu ai dat detalii despre orasul si locul in care doresti sa o amplasezi, asa ca mai bine revino cu detalii.
    „ internetul este subconştientul societăţii. Ni-l putem imagina ca pe reţeaua de canalizare a unui oraş, unde se deversează toate dejecţiile. ”

Mircea Cărtărescu

Registered User
    In Ploiesti,deja am vorbit in legatura cu zgomotul si o izolez fonic,iar ca detergent voi folosi detergenti biodegradabili.Chirie nu dau deoarece este spatiul meu si este chiar pe o sosea principala cu foarte multa circulatie.

Banned
    pai atunci bafta si mult succes.

sa o faci cu intrare - iesire pe alta parte, gen omv, celelalte sunt f enervante.

Registered User tonyto333's Avatar
    am eu o masina automata de spalat masini. cu perii ... etc. o am de mai multi ani si nu am folosit-o niciodata. este functionala. trebuie doar sa o montezi unde vrei tu. sunt din Bucuresti. nu stiu sa iti spun acum mai multe despre ea ca nu ma pricep. stiu doar ca e adusa din Germania, e rosie, cu perii alb cu rosu... o sa ma uit ce firma e... nu stiu cu cat se dau masinariile astea.. poti sa imi dai tu un pretz si daca imi convine ti-o dau ca oricum sta degeaba si nu am de gand sa imi deschid spalatorie... poti sa imi mai ceri detalii si pe YM ID: tonyto333 ca sa ma uit ce marca e si sa iti spun... nu imi da mesaj aici ca nu urmaresc thread-ul... sau cine stie cu cat se vand astea SH sa imi spuna si mie pls. Multumesc.
    Eu nu imi vad semnatura in nici un post!

Registered User

Thumbs up Utilaje Spalatorie Auto

Are Cineva Utilaje Pt O Spalatorie Auto? Sunt Din Constanta Si Ma Intereseaza Aceste Pompe Cu Presiune Pot Sa Fie Si Second Hand Daca Sunt Operationale.multumesc Si Nu Ezitati Sa Ma Contactati1

1.