brat Piele pe volan - Page 3
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 60 of 60

Thread: Piele pe volan

dum dum dum DUMIDOTCOM's Avatar
    Quote Originally Posted by High Octane View Post
    Offtopic!

Cum se poate "reconditiona" pielea de pe volan, nu e uzata dar parca si-a pierdut din culoare si stralucire!
    Valabil si pentru scaune, am piele bej, pe alocuri s-a dus putin "stratul" si se vede nasol. Poate fac maine o poza sa se vada clar!
    crema de maini
    Life is hard. Life is harder if you're stupid!

Registered User radu84's Avatar
    Taicamiu' da cu crema romaneasca "Doina" pe ghete, ca sa straluceasca si sa hidrateze pielea, zice el

Harvester of Sorrow [stryder]'s Avatar
    The innocent, the innocent, Mandus, trod and bled and gassed and starved and beaten and murdered and enslaved. This is your coming century! They will eat them, Mandus, they will make pigs of you all and they will bury their snouts into your ribs and they will eat your hearts!”
    Notebook Asus G73JW | Razer Deathadder | Razer Goliathus alpha speed | Plantronics Gamecom 367

Banned
    Tot offtopic astept cu interes topicul "Blana pe volan" urmat de continuarea dramatica "Volanul a napirlit. Ajutor !!911" ca si a legendarului "CDuri pe volan" si a clasicului de inima albastra "Marioara pe volan" care va sta la baza deschiderii sectiunii "Basculante".
    Pentru romanii adevarati (se stiu care sunt) Zaraza va ureaza la multi ani si va ofera o piele, pentru ca meritati (hă hă hă)

SM
    SM is offline
    Leather SM's Avatar
    Mai incearca,poate data viitoare iti iese gluma

SM
    SM is offline
    Leather SM's Avatar
    Prima sau a doua ?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 080106110921_IMG_0140_(Medium).jpg   Imag003.jpg  

Nick anterior: Dj_B Ciuby's Avatar
    prima fara discutii
    Around...

Registered User
    Pentru cei care chiar citesc acest forum, si au impresia ca fac o afacere, va recomand sa va uitati un pic mai atent pe topicuri, sa vedeti si un feedback la tot circul de mai sus si la marea "experienta si calitate" cu care se lauda domnul Marius. Mentionez ca este criticat si injurat pe toate site-urile si forumurile unde are anunt. Daca nu ma credeti sau considerati ca am ceva cu el personal, va rog sa verificati si singuri.

Mai jos, cateva exemple:

Topicul meu: http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...4614&st=660

Topicul lui: http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...40&start=40

4tuning: tapiterie auto - Page 6 - 4TuningRO etc.

Daca mai e nevoie de exemple sau clarificari, toti implicati sunt dispusi sa dea informatii. RUGAM moderatorii sa inchida si sa interzica topicurile acestui nenorocit care isi bate joc de banii si de masinile noastre....
    --------------------
    Editare ulterioară
    --------------------
    Mai ales ca omul se lauda cu munca altuia si cand e de rau de vina pe el ca sa se scoata.am vazut cu ochii mei si m-am lamurit.aveti maaareee grija.totusi e vorba de bani multi la mijloc si de munca voastra care incap pe mana acestui om.

Bafta !!!!
    Last edited by NINNO; 14-10-2008 at 15:43. Reason: Automerged Doublepost

Registered User
    Pentru cei doritori de huse pentru volan din piele pentru modelul Opel Astra G, pentru Logan manson schimbator viteza + cap de schimbator imbracat.

Registered User
    E valabil pentru Iasi si pentru cei ce pot trimite volanul prin curier rapid
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails volan piele Astra G.jpg   volan piele Astra G 1.JPG   volan piele Astra G 3.JPG   volan piele Astra G 2.JPG   Cap schimbator Logan.JPG  

Registered User radu84's Avatar
    Nici nu este sarit airbag'ul.

Registered User alexxx_862006's Avatar
    E sarit si dupa e lipit vad , sau poate cusut ... Omu nu mai are airbag darrrrrrr are piele pe volan mult mai folositoare
    L.E. Dap brunner e posibil sa fi facut practica omu pe el la asta nu ne-am gandit, si nici nu a specificat ...
    Oricum pare bine lucrat

Registered User brunner's Avatar
    Poate doar a facut practica omul pe volanul ala.

Registered User
    E un volan facut dupa practica..., iar airbag'ul l-am reconditionat si e "functional", dar prefer sa nu-l pun pe masina.

Registered User

Wink Manson schimbator

Am si un manson din material sintetic mishto, in poze se vede forma, culoarea e camel satinat.http://forum.computergames.ro/images/icons/wink.gif
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails MACIULIE PIELE.jpg   Manson schimbator.jpg  

Banned
    arata oripilant.

Registered User sasha111's Avatar
    Sa ma bata mama...dar arata oribil. Combinatia de culori + material (cel de jos pare a fi fas )...prost alese.

isarescu's Avatar
    Am fost azi la cineva sa-mi schimbe pielea de pe volan si mi-a zis ca, sub pielea pe care o am acum, este pus un burete, pe care el nu-l are sa mi-l puna la loc. Aveti idee de unde il pot cumpara? Nu as vrea sa iasa volanul mai subtire fara buretele respectiv.

isarescu's Avatar
    Mi-am schimbat pielea pe volan, nuca de la schimbator si menerul de la frana de mana. Arata si se simte foarte bine!

The Other Side BlonduGL's Avatar
    Isarescu, imi poti spune te rog cat te-a costat nuca de la schimbator si manerul de la frana de mana? Volanul nu ma intereseaza, ca e deja invelit in piele.
    Stop the war on drugs. We're not criminals

1.  
Page 3 of 3 FirstFirst 123