Page 1 of 1600 123411511015011001 ... LastLast
Results 1 to 20 of 31997

Thread: Educatie rutiera

1. Back To Top | #1
    Registered User fat's Avatar

Educatie rutiera

Topic pentru motociclisti si/sau soferi.

Propun ca acest topic sa fie Sticky. Vor fi poze urate ,dar care te invata. Rog adminul sa ma inteleaga si sa nu imi dea ban direct ca de ce sunt pozele asa. Acest thread a fost preluat de pe saitul comunitatii motociclistiilor din Romania.
    ASFALT USCAT !!PENTRU TOTI MOTOCICLISTII DE PE COMPUTER GAMES

Nefolosirea manusilor :
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Educatie rutiera-c0003.jpg   Educatie rutiera-c0002.jpg   Educatie rutiera-c0001.jpg  
    Last edited by Ghost; 03-01-2007 at 17:38.
    nu iti bate capu'...

2. Back To Top | #2
    deci imainile sunt cam aspre pt. un copil de <14 ani ii dau cosmaruri

3. Back To Top | #3
    Moderator CBR's Avatar
    Cand te inregistrezi pe forum declari pe propria raspundere ca ai >13ani. Implicit, merg pozele.

4. Back To Top | #4
    Foarte bine sa-i dea ,macar asa sa inteleaga ce inseamna echipamentul la un motociclist, nu sa isi i-a motor doar asa ca sa agate gagici si sa el duca la restauarant.In motociclism trebuie sa ai pasiune pentru acest sport si sa suporti consecintele acestui sport.Daca nu,asta e,nu esti un motociclist adevarat
    nu iti bate capu'...

5. Back To Top | #5
    Poate mai sunt si oameni slabi de inger pe-aici; personal nu sunt de acord cu astfel de poze cu toate ca, recunosc, sunt educative.
    Locul lor cred ca este pe forumurile de specialitate.

6. Back To Top | #6
    Professional drinker March Hare's Avatar
    Poate era mai simplu sa dai doar un link si sa avertizezi asupra fotografiilor. N-are rost sa preiei imaginile pe un forum unde se presupune ca e vorba de jocuri, nu de motociclism.
    Made of ticky-tacky.

7. Back To Top | #7
    Registered Boozer Comanche's Avatar
    Quote Originally Posted by CBR View Post
    Cand te inregistrezi pe forum declari pe propria raspundere ca ai >13ani. Implicit, merg pozele.
    Da, şi copii <14 au o răspundere mamă-mamă. La fel de mare ca a ălora care cred că ei au răspundere
    I'm all in favour of keeping dangerous weapons out of the hands of fools. Let's start with typewriters. Frank Lloyd Wright

8. Back To Top | #8
    Nick anterior: Dj_B Ciuby's Avatar
    ar trebui pus in titlul thread-ului o avertizare asupra continutului pozelor.. eu cel putin nu mi-am dat seama ca ar fi vorba despre niste poze de genul asta
    Around...

9. Back To Top | #9
    Loony Ghost's Avatar
    Am facut cateva modificari in postul initial, pentru a se adresa si soferilor. Si consider ca ar fi mai bine sa fie postate linkuri spre imagini in loc de imagini atasate.
    And so, it begins
    Dacă mori, e semn rău.

10. Back To Top | #10

11. Back To Top | #11
    Registered User Fuzz's Avatar
    Chiar ma plictiseam, si desi stiam de site, acum e a doua oara cand ma uit pe el, si uite ce am gasit :

http://www.wreckedexotics.com/newpho...thera057.shtml

Rumeinia
    ...u biciz :shifty:

12. Back To Top | #12
    Registered User Scuba's Avatar
    http://www.wreckedexotics.com/newpho...weird800.shtml http://www.wreckedexotics.com/newpho...weird799.shtml tot Romania ...

Iar astea http://www.wreckedexotics.com/newpho...weird830.shtml http://www.wreckedexotics.com/newpho...weird829.shtml sunt tot in Romania, in Bucuresti, pe bucata dintre Rosetti si Universitate (am trecut pe langa ei la cateva minute dupa accident) .

13. Back To Top | #13
    nu am 14 ani anca14's Avatar
    Quote Originally Posted by LYM View Post
    Locul lor cred ca este pe forumurile de specialitate.
    Subscriu.
    all you have to do is want it bad enough.

14. Back To Top | #14
    Registered User
    Bagati fratilor...bagati.....
    Zilele trecute pe E85 aproape de Bacau a trecut unul cu un Mercedes pe langa mine cu vreo 230 Km/h + .....eu cu o dacie antica aveam vreo 100 si a trecut ala de credeam ca stau pe loc .....

i-am vazut flashurile de la 1 km in retrovizoare....
    Daca faceam un stanga-n dreapta de volan cred ca se caca pe el....dupa cum arata masina il banuiesc de parlamentar sau deputat....(in misiune )

15. Back To Top | #15
    Quote Originally Posted by nch View Post
    i-am vazut flashurile de la 1 km in retrovizoare....
    Daca faceam un stanga-n dreapta de volan cred ca se caca pe el....
    Daca faceai asta erai un imbecil.

16. Back To Top | #16
    Registered User coco_stancu's Avatar
    Bravo fat lasa k sunt bine venite sunt sofer si stiu ce inseamna mai ales k e vorba de echipament de protectie si de siguranta celor din jur cateodata.

@LYM: vad k nu iti place "Nu faceti ca ei ! sau Educatie rutiera prin imagini dure (Nerecomandat sensibililor)" ai vazut titlu de la inceput nu intra pe astfel de thread uri mai ales k esti atentionat de la inceput

@Dj_b.....deschide ochii la titlu...." imagini dure (Nerecomandat sensibililor) "

@Ghost....imi pare rau sa ti zic dar imagini sau link uri tot acolo te duc, zi mi dar sincer daca iti dau acum un link in care iti spun k sunt poze de la un accident f grav intri sau nu?

In concluzie bagati frate k merita eu imi fac draci cu toti soferii tampiti pe sosele in fiecare zi.......In special cu TAXImetristii ce parere aveti?dar asta in thread ul propriu.
    Unii oameni vin si pleaca repede din viata noastra,
    altii stau o vreme, punandu-si amprenta pe inima noastra.
    Dupa plecarea lor, nu vom mai fi niciodata aceiasi....

17. Back To Top | #17
    Well e bine sa se faca o asemenea educatie. Si mai bine ar fi daca ar reusi sa tina "ore" la scoli, eu cred ca ar ajuta destul de mult.

p.s la faza cu titlul, oricum asa sare in ochi si o sa intre lumea, doar fiindca scrie nerecomandat sensibilor.
    Sometimes i can't fight for the things that are worth fighting for...

18. Back To Top | #18
    Registered User
    Quote Originally Posted by anca14 View Post
    Daca faceai asta erai un imbecil.
    Dragoste ,inimioara....anca 14 care nu ai 14 ....am facut pana pe spate la 90Km/h si am facut slalom pe o sosea cu doua benzi .....tu ai permis?...de cand?

slalom fara sa vreau....intelegi ce spun?

19. Back To Top | #19
    Purtati geaca corespunzatoare , bocanci si casca !!Daca nu...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Educatie rutiera-0000000.jpg   Educatie rutiera-1.jpg   Educatie rutiera-cizme.jpg  
    nu iti bate capu'...

20. Back To Top | #20
    Quote Originally Posted by nch View Post
    Dragoste ,inimioara....anca 14 care nu ai 14 ....am facut pana pe spate la 90Km/h si am facut slalom pe o sosea cu doua benzi .....tu ai permis?...de cand?
    Categoria B - 2003
    Categoria A - 2006

E irelevant daca am permis sau nu, referindu-ne la ce ai zis tu mai sus. Ca sa nu fiu total offtopic, dau un link.

1.  
Page 1 of 1600 123411511015011001 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks