Page 1642 of 1650 FirstFirst ... 64211421542159216321639164016411642164316441645 ... LastLast
Results 32,821 to 32,840 of 32995

Thread: Educatie rutiera

1. Back To Top | #32821
    just passing... Rover's Avatar
    Pacat de Brera aia.

2. Back To Top | #32822
    Registered User rex's Avatar
    A luat 5000 de EURO AMENDĂ - Storytime - YouTube

n-avea permis, n-avea asigurare, n-avea revizia facuta, n-avea oglinzi, n-avea lumini, n-avea toba esapament omologata = 5000 euro.
    daca nu plateste in 60 zile, amenda creste la 15000 euro.
    GPL = ori zambesti in masina , ori zambesti in peco !!!

3. Back To Top | #32823
    Registered User rex's Avatar
    si inca una cu brake check: Truckers Getting Brake Checked Gone horribly Wrong - YouTube
    e frumos cum la minutul 2:20 masina rosie face inca un brake check la acelasi camion si mai primeste una pe la spate
    GPL = ori zambesti in masina , ori zambesti in peco !!!

4. Back To Top | #32824
    Megalomaniac's Avatar
    Care-i treaba cu franele astea? E noul scortisoara challenge?
    - Care este leguma cu cea mai mare concentraţie de alcool?
    - Mazărea borîtă pe perete.

Top Tip Of The Week: When going through airport customs and you are asked "do you have any firearms with you?" do not reply "what do you need?"

"Nu pot ei fura cat puteti voi sta pe alte threaduri."

5. Back To Top | #32825
    Registered User _-livio-_'s Avatar
    Cred ca pt bani o fac, bine unii erau doar idioti, ca duduia care a taiat 3 benzi ca sa faca stanga prin fata tirului.
    isn't that cute....BUT IT'S WRONG

6. Back To Top | #32826
    Quote Originally Posted by rex View Post
    si inca una cu brake check: Truckers Getting Brake Checked Gone horribly Wrong - YouTube
    e frumos cum la minutul 2:20 masina rosie face inca un brake check la acelasi camion si mai primeste una pe la spate
    Ala de la 2:20 este extra special.
    Quote Originally Posted by Megalomaniac View Post
    Care-i treaba cu franele astea? E noul scortisoara challenge?
    Scortisoara challenge? WTF?! Traiesti inca in 2014, intre timp a fost clorox challenge acum sintem la tide challenge

7. Back To Top | #32827
    expert de forum zoso's Avatar
    tide pod challenge e un mare fâs. la câti idioți dornici să încerce erau, e păcat că feisbuc și yiutube au închis-o așa repede, se mai rarefia aerul planetei cu vreo 5.000 de idioți.
    forumiștii nu au dubii, forumiștii au numai certitudini.

8. Back To Top | #32828

9. Back To Top | #32829

10. Back To Top | #32830
    Asa mi-au facut si mie anul trecut. Am masina plina de amorsa de asfalt.

11. Back To Top | #32831
    Si ce trebuiau sa faca ca sa-i contacteze pe proprietari, sa-i caute cu protocolul dna-sri? Ca sa nu mai vorbim ca acceptam acest fapt din gura celor care nu si-au miscat masinile acolo, nu a alora care si le-au mutat fiind instiintati telepatic. Tin minte cind s-a reasfaltat la mine in parcarea di spate, unde sint 10 masini cu totul, tot s-au gasit vreo 2 care cu greu au fost gasiti si convinsi sa vina sa-si mute rablele. Stiu pe cineva care se ocupa de evenimente sportive care, printre altele, presupun sa lasi hirtii in geamurile masinilor parcate incepind cu o saptamina inainte si dupa aia revenind in fiecare zi pentru sesiuni ulterioare de "contactari", sa-i avertizezi ca li se inchide strada. Nu-ti vine sa crezi cit de putini isi muta masinile ca sa nu mai vorbesc de citi de multi se trezesc sa plece cu masina in mijlocul evenimentului. Oamenii sint boi, si nu avem nici un motiv sa credem ca proprietarii de masini din craiova sint mai putin boi decit asfaltangii din oltenia.

12. Back To Top | #32832
    E ok, am vazut si in centrul londrei fix acelasi lucru - au asfaltat pe langa masina pe o strada pentru ca doamna/domnul nu s-a deranjat sa ia in considerare instiintarea si semnul de pe stalp.

13. Back To Top | #32833
    Sa strigi la 9 dimineata "MASINA, MASINAAA" nu inseamna ca instiintezi proprietarii kkturile astea se anunta din timp, lipesti anunturi prin zona sau DA, hartii in geam. Nu delegi o baba sclerozata pe care o gasesti in parcare dand mancare la pisici sa iti faca treaba.

Eu am 2 masini parcate la mama dracu si merg 90% cu a 3-a pe care o tin la bloc. Pe gunoieri i-a dus capul sa ma sune ca nu au loc sa treaca cu masina de gunoi pe langa una, nu s-au urcat pe ea.

14. Back To Top | #32834
    Uite asta e o idee buna, daca parchezi la adincata si/sau folosesti masina suficient de rar incit sa existe riscul sa ratezi tot felul de avertismente care te intereseaza atunci un numar lasat pe bord rezolva probabil orice bataie de cap. In cazul tau gunoierii au fost finuti, un buzoian care a parcat in *iarna* cu curu-n drum si bloca straduta din spate pe care vine masina de gunoi s-a trezit cu ea saltata si mutata fix in troiene

15. Back To Top | #32835
    2che Hadrian's Avatar
    Aseara am observat ca la mine(Voluntari) au vopsit(se vopsesc in fiecare primavara) bordurile in alb-rosu.In dreptul blocului era o zona de 5m nevopsita(nu au putut sa se bage sub o masina).Cel putin pe facebook anuntasera cu 1 zi inainte
    Talking on E71,driving E87 on E85

16. Back To Top | #32836
    Ce inseamna dupa tine ca am ratat instiintarea? Ca n-am fost in parcare la 09:00 cand s-a inceput actiunea? urlatul MASINA, MASINAAA cand e cifa pe pozitie se cheama instiintare? Cand au lucrat la mine la bloc au inceput devreme si i-am auzit

17. Back To Top | #32837

18. Back To Top | #32838
    expert de forum zoso's Avatar
    forumiștii nu au dubii, forumiștii au numai certitudini.

19. Back To Top | #32839
    Registered User
    Au luat-o in gura smecherii care contestau amenzile ca se credeau ei destepti. De acum incolo vor marca banul. Mi-as dori camere fixe asa ca in Occident. Cit mai multe.
    Si eu mai merg cu viteza. Daca scap neprins bine, daca ma prinde, asta e, platesc.

20. Back To Top | #32840
    Trebuie sa modifice si legislatia. Nu exista amenda pentru "sub 10km" peste limita.
    Eu nu sunt nebun, eu nu fac decat sa va sfidez ! James Oliver Huberthy

1.  
Page 1642 of 1650 FirstFirst ... 64211421542159216321639164016411642164316441645 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks