Page 4421 of 4421 FirstFirst ... 342139214321437144114418441944204421
Results 88,401 to 88,415 of 88415

Thread: Masinile noastre

1. Back To Top | #88401
    Registered User Theo42's Avatar
    Quote Originally Posted by Rover View Post
    Schimbatul talonului nu e mare problema. Iti aloci juma de zi si te prezinti dimineata, apoi fie te duci prin Promenada fie iti iei ceva de citit...
    Iar pretul ne ajuta sa ne stabilim niste repere: doar balosesc si trec mai departe, visez, strang bani, maine ma duc si o fac. Atat timp cat spui ca pretul variaza si in functie de masina, eu zic ca e suficient.
    Stiu masini colantate de la 900ron (da,900ron,hatch) pana la 6000ron. Folie de calitate in ambele cazuri,difera mana de lucru unde la cea de 900ron e aproape inexistenta(prieteni &co) . Bine mai stiu vreo 3-4 in raza asta de pret. Si eu am fost interesat de idee la un moment dat insa am zis ca dupa kit de m,momentan nu merita.
    "Horsepower sells cars, torque wins races" -Enzo Ferrari

2. Back To Top | #88402
    Depinde ce anume intelegi TU prin folie de calitate, pentru ca o folie decenta/buna costa minim 200 Euro doar materialul necesar pentru a colanta o masina intreaga.
    Last edited by Alexandrus; 19-09-2017 at 03:09.

3. Back To Top | #88403
    Quote Originally Posted by Clopotel View Post
    e220 2016 are interiorul adus dupa modelul vechi de S class.
    Ma refeream strict la hardware-ul pe care se bazeaza navigatia. Si sunt cateva greseli strecurate in postarea ta; e actualul s class si combinatia la interior e display de s class si bottom part-ul e de c class.

Ca o paranteza daca rasfoiesti cateva zeci de pagini mai in spate o sa ai o surpriza asupra masinii pe care o conduc .
    NL55T6K4 Reducere 1% La PCGARAGE

4. Back To Top | #88404
    Nu am mai mult o poza cu Golanul, so here it is!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Masinile noastre-logan.jpg  
    One cause is a cognitive bias called projection bias. Essentially living inside your own head your entire life makes it exceedingly difficult to understand how others do not also live your same life, think your same thoughts, and hold your same beliefs. In many cases it's quite frustrating to try to empathize and understand why you yourself may not be the center of the universe, which generally results in one 'acting out' in various ways. So, in short: the internet.

5. Back To Top | #88405
    Registered User rex's Avatar
    vad ca inca nu ai scos foliile alea albastre de pe grila fata.
    eu imediat ce am venit acasa cu logan-ul, am curatat toate foliile de plastic si etichetele de peste tot unde erau accesibile. sincer am avut o placere orgasmica sa scot foliile acelea de pe grila fata.
    GPL = ori zambesti in masina , ori zambesti in peco !!!

6. Back To Top | #88406
    Nick anterior: Dj_B Ciuby's Avatar
    @DarkSun, ne pui și nouă o poză cu telecomanda ta de la TV? E tot în folie? )))))
    Around...

7. Back To Top | #88407
    Imi place ca ii da culoare folia aia!

@Ciuby, tot in casa e pe folie inclusiv motorul la logan!

8. Back To Top | #88408
    Poza cu Loganul seamana cu Iphone original vs replica

9. Back To Top | #88409
    De parca mai era nevoia sa mai batem un cui in sicriul discutiei CVT >>>> DSG, ma trezesc cu o superba eroare la plecarea de pe loc, masina luata din reprezentanta Audi Germania cu garantie, la doar 107.000km, etc.

GearBox Malfunction, please select P (Parking) Mode and stop engine. In urma investigatiei este vorba de P0613 00 [096] Processor Malfunction. Dupa oprire, eroarea a disparut, apoi masina pare sa mearga normal, nici un soc sau alt efect neplacut in afara de anuntul din bord.

Stie cineva despre ce este vorba?

10. Back To Top | #88410
    Quote Originally Posted by Doggfather View Post
    Poza cu Loganul seamana cu Iphone original vs replica
    Pai care e replica?!
    One cause is a cognitive bias called projection bias. Essentially living inside your own head your entire life makes it exceedingly difficult to understand how others do not also live your same life, think your same thoughts, and hold your same beliefs. In many cases it's quite frustrating to try to empathize and understand why you yourself may not be the center of the universe, which generally results in one 'acting out' in various ways. So, in short: the internet.

11. Back To Top | #88411
    Superbul superb de langa bineînțeles

12. Back To Top | #88412
    Loganul e un clasic!

13. Back To Top | #88413
    Quote Originally Posted by Rover View Post
    Iar pretul ne ajuta sa ne stabilim niste repere: doar balosesc si trec mai departe, visez, strang bani, maine ma duc si o fac. Atat timp cat spui ca pretul variaza si in functie de masina, eu zic ca e suficient.
    eu am facut-o la dcm design, si au pe site niste exemple de pret in functie de categoria masinii si tipul foliei. experienta la fata locului mi-a demonstrat insa ca preturile respective sunt cel mult... orientative. a nu se lua ca o plangere la adresa firmei, am fost foarte multumit de cum a decurs totul, spun doar ca pretul poate varia semnificativ.

14. Back To Top | #88414
    Nick anterior: WCg BMF's Avatar
    Quote Originally Posted by GunX View Post
    De parca mai era nevoia sa mai batem un cui in sicriul discutiei CVT >>>> DSG, ma trezesc cu o superba eroare la plecarea de pe loc, masina luata din reprezentanta Audi Germania cu garantie, la doar 107.000km, etc.

GearBox Malfunction, please select P (Parking) Mode and stop engine. In urma investigatiei este vorba de P0613 00 [096] Processor Malfunction. Dupa oprire, eroarea a disparut, apoi masina pare sa mearga normal, nici un soc sau alt efect neplacut in afara de anuntul din bord.

Stie cineva despre ce este vorba?
    La unele cutii Audi, mechatronic (computerul) care sade bine scufundat in ulei are niste probleme cu contactele in anumite circumstante.
    Nu cred ca o sa gasesti raspunsul aici. Ice2K parca a avut ceva similar. Cel mai bine mergi la reprezentanta pt o diagnoza.
    I've never had problems interacting with smart people. Can't say the same about the others.

15. Back To Top | #88415
    http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...4424b95ed1.jpg
    După 8 ani, am zis să mă ocup putin și de tabla mea.

Sent from my iPhone using Tapatalk

1.  
Page 4421 of 4421 FirstFirst ... 342139214321437144114418441944204421

Bookmarks

Bookmarks