Page 4560 of 4573 FirstFirst ... 3560406044604510455045574558455945604561456245634570 ... LastLast
Results 91,181 to 91,200 of 91457

Thread: Masinile noastre

1. Back To Top | #91181
    Speed maniac Ice_2k's Avatar
    civic e next level... last level

2. Back To Top | #91182
    Nick anterior: Dj_B Ciuby's Avatar
    Civic-ul poate să pară frumos în ochii unora, dar nu văd cine ar considera că hidoșenia aia din link-ul de ieri poate fi frumoasă.
    Around...

3. Back To Top | #91183
    Registered User west1785's Avatar
    Eu zic ca exagerezi cu urat, mie imi place. Nu stiu de ce zici ca pare fat, masina e destul de "sculptata" peste tot. Nici macar varianta Active nu-mi da impresia de fat.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Masinile noastre-dsc_6270.jpg   Masinile noastre-dsc_6367.jpg   Masinile noastre-ford_2018_focus_st-line_24.jpg   Masinile noastre-ford_2018_focus_active_23.jpg   Masinile noastre-ford_2018_focus_active_26.jpg  
    INMORTALES COMO EL TIEMPO, INALTERABLES COMO LA HISTORIA.

4. Back To Top | #91184
    Quote Originally Posted by lowlife View Post
    Chiar comentati cat de urat e Focus cand exista Civic?
    Asta e ca in special olympics, chiar daca focusul e mai putin urat, tot handicapat vizual e.
    JDM trio.

5. Back To Top | #91185
    fata de vechile generatii, nici mie nu mi se pare un upgrade pe partea de design exterior la noul Focus, dar cand te gandesti ca golful e aceeasi masina plictisitoare de ani buni, parca nu e dracul asa de negru in cazul lui Focus.
    Dar cum nu toti avem aceleasi gusturi....

6. Back To Top | #91186
    Quote Originally Posted by west1785 View Post
    Eu zic ca exagerezi cu urat, mie imi place. Nu stiu de ce zici ca pare fat, masina e destul de "sculptata" peste tot. Nici macar varianta Active nu-mi da impresia de fat.
    Adevărat. Aia albă din poze chiar nu mi se mai pare urâtă deloc
    Around...

7. Back To Top | #91187
    Quote Originally Posted by crya View Post
    fata de vechile generatii, nici mie nu mi se pare un upgrade pe partea de design exterior la noul Focus, dar cand te gandesti ca golful e aceeasi masina plictisitoare de ani buni, parca nu e dracul asa de negru in cazul lui Focus.
    Dar cum nu toti avem aceleasi gusturi....
    Și totuși golful are personalitatea lui și un design care nu te deranjează. Nu e nimic wow asta e clar.

Parca i30 și ceed arata mai bine decât focus. Ce îmi place e noul schimbător pt cutia automata care din păcate nu poate fi pusa pe cel mai puternic motor pe benzina. Nu prea înțeleg de ce...

8. Back To Top | #91188
    just passing... Rover's Avatar
    Na belea, mie civicul imi place.
    E urata ca un buldog francez negru, dar e simpatica foc in toata uratenia ei.

9. Back To Top | #91189
    Nu stiu ce va tot luati de civic cind exista juke pe soselele lumii.

10. Back To Top | #91190
    Registered User RAN's Avatar
    Sau Toyota C-HR: puneti si voi niste unghiuri agresive, sa nu mai para masini de pensionari. Cum pe unde, peste tot!!!

11. Back To Top | #91191
    Leather SM's Avatar
    C-HR chiar arata beton, tinereasca, pacat ca e scumpa in draci si f ingusta in spate.
    Pun si niste poze de interior cu a mea
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Masinile noastre-img_0989.jpg   Masinile noastre-img_0993.jpg   Masinile noastre-img_0994.jpg  

12. Back To Top | #91192
    Registered User Scorpio's Avatar
    Quote Originally Posted by RAN View Post
    Sau Toyota C-HR: puneti si voi niste unghiuri agresive, sa nu mai para masini de pensionari. Cum pe unde, peste tot!!!
    what ? chr-ul e superbbbb

13. Back To Top | #91193
    Quote Originally Posted by Ciuby View Post
    Da. La țară maxim ce poți să pățești este să treacă vaca pe lângă mașină și să se scarpine cu coarnele, scărpinând în același timp și mașina ta. )
    mi-aduc aminte cu drag cand m-am intalnit in tunelul de dinainte de barajul vidraru, cu o cireada compacta de vaci venea spre mine pe toata latimea tunelului, erau cateva zeci, in fine in spate n-aveam loc sa dau, eram prima masina... am pliat oglinzile, am scuipat in san si am zis, asta e. n-a patit nimic masina

mie chiar imi place noul focus, nu stiu ce aveti cu el, nu pare asa departe de generatia actuala. bine, vad niste linii familiare, mie din fata imi seamana cu volvo v40 (mai ales versiunea cu banda de led-uri pe mijlocul farului), stopurile parca-mi aduc aminte de a classe... dar per total imi place. in orice caz, peste golf, dpmdv.

14. Back To Top | #91194
    Registered User ciocanul's Avatar
    E masina cu pb, o groaza de recall-uri in service(ford focus) din 2012 incoace. Si sunt chestii nasoale la motor, o groaza au ramas in drum. Acum s-ar putea ca dupa multiple reparatii sa nu mai ai bube, depinde si de noroc. Aud acum si de noul Mondeo ca ar fi cam parci se le cam cheama inapoi.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

15. Back To Top | #91195
    Registered User ciocanul's Avatar
    Ma tot uit cu jind la bmw i3 full electric. E cam 27000 euro. Dai 5000 de euro daca aplici cred cu rabla si apoi 300 euro pe luna 3 ani sau 200 pe 5 ani(???). Ai cam 200 km autonomie electrica si arata avion inauntru cu automata si de toate. Nu stiu ce sa fac, batman batman... s-a baga careva la o electrica ? E ceva ce e nasol in afara de autonomie ? Ce drec mai platesti ? Bateria cica ar tine 100k de km. E clar ca e de oras si daca ai drumuri lungi iese din discutie dar in afara de asta ?
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

16. Back To Top | #91196
    Vezi că la sumele alea lunare se adaugă o valoare reziduală care nu e chiar mică; sau cel puțin așa era când m-am uitat eu la ofertă. S-a schimbat?
    Around...

17. Back To Top | #91197
    Registered User RAN's Avatar
    Din ce citesc pe forumul local Leaf e o optiune mult mai buna, ca bani, autonomie si utilitate. Si ca idee, toate electricele sunt cu automata cu de toate

Sa ma scuzatz cu C-HR-ul, dar asta e parerea mea. Nu neaparat ca e urata, dar exagerata la unghiuri si detalii adaugate artificial, zgarie ochiul.

18. Back To Top | #91198
    27K pe o masina mica si inghesuita cu range de 200km ? La 17K iei o Fiesta sau Focus (asa urate cum sunt) cu dotari garla si de restul banilor faci plinul de vreo 200 de ori.

Da, stiu, comparam mere cu pere.
    ᕕ( ᐛ )ᕗ

19. Back To Top | #91199
    Nu mi s-a părut înghesuit în i3. Am avut loc destul, e chiar mare și destul de înaltă. Senzația de cuplu instant merita și interiorul e plăcut.

Dpmdv în momentul de față nu merita vreo mașină electrica dpdv financiar. Din ce calcule făceam eu cred ca cea mai ok dpdv financiar este Smart electric. (Oricum îți trebuie curaj sa ieși cu i3ul afara din oraș având în vedere ca ai Range 200km.)

Iar ca mașină principala un plug-in hybrid e Okish acum. Astept modele cu Range spre 100km electric și un motor de 2.0 turbo pe benzina Masinile noastre

20. Back To Top | #91200
    Quote Originally Posted by royo View Post
    27K pe o masina mica si inghesuita cu range de 200km ? La 17K iei o Fiesta sau Focus (asa urate cum sunt) cu dotari garla si de restul banilor faci plinul de vreo 200 de ori.

nu putem sa ne kkm in gusturile oamenilor . Daca lui, un cotet ca i3 cu design din desenele animate i se pare avion, inseamna ca Tesla sau noul Jaguar i Pace sunt de pe alta planeta .

1.  
Page 4560 of 4573 FirstFirst ... 3560406044604510455045574558455945604561456245634570 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks