Page 4562 of 4573 FirstFirst ... 3562406244624512455245594560456145624563456445654572 ... LastLast
Results 91,221 to 91,240 of 91457

Thread: Masinile noastre

1. Back To Top | #91221
    Registered User BMF's Avatar
    Mama, in .de dobanda e 1.2-1.4%... ce ticalosi.
    You'll float down here. We all float down here. Yes, we do!

2. Back To Top | #91222
    In Germany e lumea mai amărâtă

3. Back To Top | #91223
    Registered User vacaru's Avatar
    in Germany nu ai PSD
    mna ashe

4. Back To Top | #91224
    Si nici ron.
    JDM trio.

5. Back To Top | #91225
    Quote Originally Posted by ciocanul View Post
    Ma tot uit cu jind la bmw i3 full electric. E cam 27000 euro. Dai 5000 de euro daca aplici cred cu rabla si apoi 300 euro pe luna 3 ani sau 200 pe 5 ani(???). Ai cam 200 km autonomie electrica si arata avion inauntru cu automata si de toate. Nu stiu ce sa fac, batman batman... s-a baga careva la o electrica ? E ceva ce e nasol in afara de autonomie ? Ce drec mai platesti ? Bateria cica ar tine 100k de km. E clar ca e de oras si daca ai drumuri lungi iese din discutie dar in afara de asta ?
    Eu cat am mers cu i3-ul prin bucuresti si spre giurgiu, aveam cam 270km autonomie, care mai variaza in functie ca cat AC folosesti si cate lansari faci de la semafor. Un minim de 230km tot faci. Poti sa incerci cu GetPony, inchiriezi unul cu bateria plina si te dai pe unde vrei ca sa iti faci o impresie mai buna.
    This kid also enjoys vitamin H .

6. Back To Top | #91226
    Registered User BMF's Avatar
    Quote Originally Posted by vacaru View Post
    in Germany nu ai PSD
    Daca nu era PSD, nu plecam. Ramaneam sa imi iau casa si masina la concurenta cu toti buticarii si interlopii.
    You'll float down here. We all float down here. Yes, we do!

7. Back To Top | #91227
    just passing... Rover's Avatar
    Doua intrebari, poate ma puteti ajuta:
    1. A folosit cineva in regim de home use masini de polishat/lustruit sau cum dracu le zice?
    Ceva in genul asta:
    https://www.emag.ro/masina-de-slefui.../pd/D2KT2DBBM/
    https://www.emag.ro/masina-de-polisa.../pd/D463NNBBM/

Cum sunt, fac ceva treaba? Sau mai bine iei cu laveta la mana?

2. A dat cineva la rabla masina fara sa cumpere noua? Adica sa vanda voucherul? Am inteles ca trebuie sa te duci la remat cu o scrisorica de la un dealer auto ca sa iei vocherul si nu stiu daca iti "blocheaza" vocherul pe dealerul respectiv sau pe o anumita marca de masina...

8. Back To Top | #91228
    Ok, ce alternativa am la autosoft dudesti pentru hotel de anvelope? Evident tot in zona muncii, in limitele rezonabilului, nu ma duc pina in militari cu trei masini sa schimb anvelopele. Mi s-a aplecat de autosoft pentru ca au devenit prea populari or smt si este babardeala del putin la dudesti de dimineata pina seara in conditiile in care caldura nu a venit de ieri.

9. Back To Top | #91229
    Registered User vacaru's Avatar
    Quote Originally Posted by Rover View Post
    Doua intrebari, poate ma puteti ajuta:
    1. A folosit cineva in regim de home use masini de polishat/lustruit sau cum dracu le zice?
    Ceva in genul asta:
    https://www.emag.ro/masina-de-slefui.../pd/D2KT2DBBM/
    https://www.emag.ro/masina-de-polisa.../pd/D463NNBBM/

Cum sunt, fac ceva treaba? Sau mai bine iei cu laveta la mana?

2. A dat cineva la rabla masina fara sa cumpere noua? Adica sa vanda voucherul? Am inteles ca trebuie sa te duci la remat cu o scrisorica de la un dealer auto ca sa iei vocherul si nu stiu daca iti "blocheaza" vocherul pe dealerul respectiv sau pe o anumita marca de masina...
    Am folosit ceva asemanator de la leroy merlin, brand Dexter, ceva ieftin oricum.
    Si-a facut treaba, dar e ceva ce o folosesti de doua ori pe an, nu stiu daca merita cumparat doar pentru uz personal.
    Daca vrei sa faci ceva cu ea ar trebui sa te interesezi care sunt pasii, si de asemenea care sunt solutiile de care ai nevoie pentru un tratament complet, care din punctul meu sunt mai importante decat aparatul in sine
    mna ashe

10. Back To Top | #91230
    Registered User Fuzz's Avatar
    ...u biciz :shifty:

11. Back To Top | #91231
    Registered User RAN's Avatar
    Wow cine ar fi crezut. La Seat o fi la fel?

12. Back To Top | #91232
    Quote Originally Posted by Fuzz View Post
    Darksun? Masinile noastre

Johnny eu le am la besttires dar nu știu dacă au ceva în zona ta.

13. Back To Top | #91233
    Registered User catanzaro27's Avatar
    Quote Originally Posted by crya View Post
    In Germany e lumea mai amărâtă
    Si nu ai oameni prosti...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

~Curent~
    Samsung Galaxy S8

~Past~
    Xiaomi Mi Mix
    Nexus 4, 5
    Allview X2 Soul
    Samsung Galaxy Mega
    Samsung Galaxy Note 1, 2, 3
    Samsung Galaxy Nexus
    Acer S500
    Samsung Galaxy S, S3, S3 Mini, S5, S6 & A3
    Samsung Galaxy Xcover
    Samsung E100
    HTC Wildfire S
    iPhone 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5C, 5S
    , 6, SE
    LG Chocolate, G Flex 2, G2
    Motorola W220
    Sony Ericsson W800,
    K810
    Sony Xperia Z Ultra, Z & Z2
    Nokia Lumia 520, 800, E63, E52, 6500 Slide, 6131, 6300, E50, 3220, 3210
    Alcatel OT311

14. Back To Top | #91234
    Garantat, toti sunt in romania, imposibil sa-i vezi in vest.
    JDM trio.

15. Back To Top | #91235
    Registered User
    Cand ajungem "dicolo" nu ne intereseaza , doar aici suntem ipocriti si vedem orice.

16. Back To Top | #91236
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Ok, ce alternativa am la autosoft dudesti pentru hotel de anvelope? Evident tot in zona muncii, in limitele rezonabilului, nu ma duc pina in militari cu trei masini sa schimb anvelopele. Mi s-a aplecat de autosoft pentru ca au devenit prea populari or smt si este babardeala del putin la dudesti de dimineata pina seara in conditiile in care caldura nu a venit de ieri.
    Ai la Opel GTT pe Pallady
    Eu nu sunt nebun, eu nu fac decat sa va sfidez ! James Oliver Huberthy

17. Back To Top | #91237
    EnhanceD SpEEdY's Avatar
    Apropo de discutia cu navigatia 2din cu android pentru grupul Vag. Mi-a venit astazi cea cu Android 8 si 4gb ram. Cam asa arata. Abia saptamana viitoare o sa o montez si va spun ce si cum. Are si ecranul IPS. Cumparatorul de la care am luat mi-a trimis printr-o metoda prin care am evitat vama. Din cate am vazut pe parcurs a ajuns in Olanda si apoi la mine. A durat 1 saptamana transportul. Mi s-a parut super fast.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Masinile noastre-img_5154.jpg   Masinile noastre-img_5155.jpg   Masinile noastre-img_5156.jpg   Masinile noastre-img_5157.jpg  

18. Back To Top | #91238
    Quote Originally Posted by wisepiggy View Post
    Darksun? Masinile noastre
    Ptiuuuu drace sa nu prinda satana de VAG pe masina mea ca o returnez in secunda 2.
    One cause is a cognitive bias called projection bias. Essentially living inside your own head your entire life makes it exceedingly difficult to understand how others do not also live your same life, think your same thoughts, and hold your same beliefs. In many cases it's quite frustrating to try to empathize and understand why you yourself may not be the center of the universe, which generally results in one 'acting out' in various ways. So, in short: the internet.

19. Back To Top | #91239
    Registered User Fuzz's Avatar
    Speedy - pret ?
    ...u biciz :shifty:

20. Back To Top | #91240
    @Speedy: Link?

Darksun: le zici ca ti-au dat prea multa masina pentru banii dati

1.  
Page 4562 of 4573 FirstFirst ... 3562406244624512455245594560456145624563456445654572 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks