Page 49 of 50 FirstFirst ... 394647484950 LastLast
Results 961 to 980 of 992

Thread: Achizitie anvelope de vara

1. Back To Top | #961
    @Iceman, proaspete din cuptor.

@lowlife, ăla este mesajul pe care l-am primit și eu în primăvara anului trecut. Teoria chibritului. Singura experiență pe care o am cu ei, este că la sfârșitul lui 2011 am comandat un set de Falken-uri de vară, stil kamikaze, fără să întreb ceva (don't ask, eram mic și prost) și au venit cu dot primăvara lui 2011, tocmai din Hannover, de unde au sediul central. Iar experiența a fost ușor dezamăgitoare, întrucât nu mi-a oferit posibilitatea de a completa adresa completă și m-am trezit cu duba curierului la mama naibii față de scara blocului. Dar gumele au fost ok, fabricație în același an, m-au bucurat 5 veri fără probleme.

2. Back To Top | #962
    Quote Originally Posted by CEO View Post
    FYI
    225/45/17 PS4 XL 94
    9.8kg

3. Back To Top | #963
    Registered User H_O_N_D_A's Avatar
    Ceva impresii despre Michelin Crossclimate plus de la cei care le folosesc?
    Vand iFi IDSD Micro(suporta inclusiv MQA) http://forum.computergames.ro/217-mu...casti-dsd.html

4. Back To Top | #964
    Paladin Sir Andrew's Avatar
    Eu am pe Golf.
    Destul de multumit. Am mers si prin zapada fara probleme si pe drum mai alunecos. Nu am simitit ca imi fura fundul prin viraje. Ok, virajele luate usor. Eu sunt multumit pt compromisul de a nu mai schimba doua seturi de anvelope.
    Probabil ca nu vor duce 6 ani spre exemplu, dar cred ca cel putin 4 ani duc fara prbl. Mai ales ca e masina sotiei si ea face 6-7k pe an. Pe asfalt uscat nu scot acel zgomot ca al unei anvelope de iarna. Concluzionez ca este o anvelopa de vara cu valente iarna si sigla M+S.
    Eu recomand.
    Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață!

5. Back To Top | #965
    Registered User H_O_N_D_A's Avatar
    Mersi de raspuns. Ma interesez pentru un amic care are o Octavia brek din 2003, face vreo 20k pe an.
    Vand iFi IDSD Micro(suporta inclusiv MQA) http://forum.computergames.ro/217-mu...casti-dsd.html

6. Back To Top | #966
    Imobiliare Alex2007's Avatar
    Mda...dupa ce am citit 30 min pe net...am zis pas pentru iarna. 5 stele pentru zgomot, franare pe umed, ploaie, rulaj. Dar 1.2 stele pentru gheata si zapada. Va recomand strict pentru iarna orice anvelopa noua....chiar si STRIAL...are un prieten pe passat si este fff multumit..parca sa zic ca sunt mai ok decat ce am eu...Hankook
    Visele iau forma casei tale!

7. Back To Top | #967
    Nu știu unde ai citit, dar să nu mai deschizi paginile alea vreodată.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

8. Back To Top | #968
    Lol....unii nici nu stiu sa foloseasca netul. 30 minute din viata pierdute aiurea. Pe umed si uscat chiar au calificative foarte bune.

9. Back To Top | #969
    Am zis 5 stele la umed si uscat...pe gheata si zapada nu sunt ok.

10. Back To Top | #970
    Ai mers pe zapada cu ele? Detii asa ceva? De ce iti dai cu parerea daca nu folosesti astfel de anvelope? Colegul a cerut o parere de la cei care utilizeaza asa ceva.
    Iar comparatia cu Strial spune multe de nivelul de documentare.
    Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață!

11. Back To Top | #971
    Unde gasesc in Bucuresti o oferta f buna la un set de anvelope pt vara (dacia golan) ?

Multumesc.

12. Back To Top | #972
    recomandari pentru golf 6 benzina ? si merita sa trec la 16 inch ? (am jante de 15 un singur set din aliaj) merg cam 15k pe an, 80-85% oras.
    All parts should go together without forcing. Therefore, if you can't get them together again, there must be a reason. By all means, do not use a hammer." -- IBM maintenance manual, 1975

13. Back To Top | #973
    Registered User dx11's Avatar
    In cautarile mele cele mai bune preturi le am gasit la nor auto fara sa fie vreo oferta speciala. ce-i drept pentru alte dimensiuni.
    Foloseste VOUCHERUL WMHC88VO si beneficiezi de 1% DISCOUNT la orice comanda PC GARAGE

14. Back To Top | #974
    O sa bage oferta de anul trecut la Dunlop. La 4 bucatati cumparate aveti 300 lei.

15. Back To Top | #975
    Registered User dx11's Avatar
    e deja valabila dar peste 17 inch
    Foloseste VOUCHERUL WMHC88VO si beneficiezi de 1% DISCOUNT la orice comanda PC GARAGE

16. Back To Top | #976
    Registered User _-livio-_'s Avatar
    Trebuie sa schimb si eu rotile si ma uitam la topul adac, dar am o nelamurire, ei au testat 205 55 16, iar eu am 205 50 17 si ma intreb daca sunt echivalente incat sa ramana testele relevante.
    isn't that cute....BUT IT'S WRONG

17. Back To Top | #977
    Ar merge să te inspiri de acolo, da. Și eu am avut ca reper un test cu 205/55/R16, trebuindu-mi 195/55/R15.
    Dar ideea e să nu te încrezi orbește în testele astea. Sunt folositoare și îți arată niște diferențe colosale pe frânare între gama premium și gama "alo, salvarea". Însă am tot observat de la an la an niște schimbări de clasament which I call bullshit. Sau nu înțeleg eu cum funcționează lucrurile. Anyhow, ia ceva premium cu opinii pozitive și ești ok.

18. Back To Top | #978
    Registered User _-livio-_'s Avatar
    Cam la top 3-4 ma uit, chestia e ca daca schimbi putin dimensiunile se schimba destul de mult topul, acum din moment ce e aceeasi latime ma gandesc ca se cam pastreaza topul fiind acelasi petic pe asfalt, iar diferenta de grosime e mica.
    isn't that cute....BUT IT'S WRONG

19. Back To Top | #979
    petru golf 6; am deja jante de 15 mai bune pentru vara, asa a venit masina. Pareri?
    Vredestein 195/65 R15 Sportrac 5 91H - Anvelope vara Vredestein
    All parts should go together without forcing. Therefore, if you can't get them together again, there must be a reason. By all means, do not use a hammer." -- IBM maintenance manual, 1975

20. Back To Top | #980
    Leather SM's Avatar
    Goodyear EfficientGrip sunt din clasa cu Michelin Energy sau cu Michelin Pilot Primacy?

1.  
Page 49 of 50 FirstFirst ... 394647484950 LastLast

Bookmarks

Bookmarks