brat Cum aflu parola?
Results 1 to 11 of 11

Thread: Cum aflu parola?

Forensic Engineering Jaxx's Avatar

Cum aflu parola?

Stiu ca e si imoral si ilegal si ilogic ce intreb eu, dar ziceti-mi si mie cum aflu o parola la un cont de yahoo logat fiind si pe messenger si in casuta de mail? A plecat fratimiu din tara si se logheaza messengerul dar nu am cum sa-l contactez pe om sa intreb ce pasword are...daca se intampla ceva aleluia...
    Perfect Planning Prevents Pathetic Performance

Registered User Bisti's Avatar
    DHB14 BYOC - 300 - Thread
    vezi daca merge sa schimbi passul fiind deja logat pe messenger.
    Eu nu sunt nebun, eu nu fac decat sa va sfidez ! James Oliver Huberthy

Registered User Hammer's Avatar
    Quote Originally Posted by Jaxx
    Stiu ca e si imoral si ilegal si ilogic ce intreb eu, dar ziceti-mi si mie cum aflu o parola la un cont de yahoo logat fiind si pe messenger si in casuta de mail? A plecat fratimiu din tara si se logheaza messengerul dar nu am cum sa-l contactez pe om sa intreb ce pasword are...daca se intampla ceva aleluia...
    Sper sa fi inteles la ce te refereai....
    Exista un programel care "vede" cuvintele "de sub" *****.... se numeste Resurrection sau Relevation... nu mai tin minte...

Master Browser [mx]n0b0dy's Avatar
    FYI: SnadBoy's Revelation v2
    Pirates used to sail around the ocean until they saw a pretty looking ship. Then they would copy its design and build their own pretty looking ship. That way they could avoid paying a naval architect to design such a ship. It drove all those poor naval architects nearly bankrupt. We mustn't let it happen again. Help stamp out piracy - don't make illegal copies! That's why copyright infringement is technically piracy.

Moderator
    daca ai acces la cont.. te uiti care e adresa alternativa de mail.. o schimbi cu a ta. stii datele lui personale.. ceri o schimbare de parola.. si il anunti pe el ca asta a fost situatia.. o sa si-o schimbe la loc cand vine inapoi

singura problema ar fi daca la schimbarea adresei alternative.. iti cere parola contului. daca da.. totul cade.

Vai cat de tare a programul...multumesc fratii mei, guru intr'ale enigmelor software.

Toti cei care ati postat, sunteti adaugati la buddy list...asta ca sa stiu ca va sunt dator cu o bere ...inclusiv Bisti, care a dat dovada de bunavointa

Acu vazui ca a postat si ild12 ...era si asta o solutie, dar mai delicata ca nu am cum sa dau de el...el ma cauta pe mine.
    Anyway...programelul ala aparent de 2 lei, a reusit sa vada sub stelute...jos caciula !

hahahaha ... merg la o bere ...

Avand in vedere ca programul e infim de mic si absolut free, il pun aici, pentru alti nevoiasi pe care ii va arunca search-ul pe threadul meu.

Si cu ocazia asta am facut 2700 de posturi, sa-mi fie de bine si la mai mare. Ura!
    Attached Files Attached Files

mai ai 5 sa ma ajungi ! GL !

bog
    bog is offline
    Registered User
    jaxx dau si io o bere pentru tine pentru attach.. ca mi-era lene sa caut..asa l-am si luat.. cred ca ar fi bine cand e vorba de programe dastea mici.. inclusiv unele putin mai mari.. (maxim 5 mb sa zicem) sa fie atasate in threaduri la inceput... nu stiu daca e voie cu asemenea chestii.. probabil admini au si ei un cuvant de spus...
    Y: alexebog
    Ambitia este cea mai proasta scuza pentru a nu avea bunul simt de a fi lenes. Y. Tumblebugs

Pure Black allblack's Avatar
    me 2 in la dat o bere... CAT DE TARE E REVELATIONS!!!!
    Black... All Black...

1.  
    LCS - 728 - Last Post