Page 145 of 145 FirstFirst ... 4595135142143144145
Results 2,881 to 2,896 of 2896

Thread: ♦♦♦ WINDOWS 10 ♦♦♦

1. Back To Top | #2881
    Nu e de la C states, a fost coincidenta. Windowsul se pare ca e luat razna complet, schimba setarile la power options si alte alea, intoarce sistemul pe dos mereu.

2. Back To Top | #2882
    La fiecare update major practic, trebuie sa reinstalezi sistemul de operare sau mai rau sa opresti update-urile permanent ca sa iti poti folosi calculatorul.

3. Back To Top | #2883
    Stie cineva unde gasesc mixerul de sunet in windows 10? Nu am timp sa inlocuiesc mizeria de windows momentan, iar pana fac asta, browserul urla la maximum, mpc abia se aude...

4. Back To Top | #2884
    Keep walking mache's Avatar
    Right click pe volum icon ca la toate versiunile Windows ?
    just cruisin'...
    ATENTIE! Începând cu 14 octombrie 2009, orice thread nou care nu contine datele de contact ale vanzatorului / cumparatorului va fi sters, iar userul este pasibil de ban. Private Message-ul nu este acceptat ca mod unic de contact si nici trecerea acestor informatii în semnătură

5. Back To Top | #2885
    Nu mai am asa dupa ultimul update :| Credeam ca s-a schimbat. Tu ai update la zi si asa e?

6. Back To Top | #2886
    Editarea de registry o rezolva... Daca nu exista valoarea HideSCAVolume specificata, o adaugi.
    just cruisin'...
    ATENTIE! Începând cu 14 octombrie 2009, orice thread nou care nu contine datele de contact ale vanzatorului / cumparatorului va fi sters, iar userul este pasibil de ban. Private Message-ul nu este acceptat ca mod unic de contact si nici trecerea acestor informatii în semnătură

7. Back To Top | #2887
    Registered User DasModell's Avatar
    am update la zi .. si am acea optiune cand dau right click pe "difuzor"
    Originally said by Murphy the Bear
    Girls and Frogs reserve the right to change their minds – often.
    RIP Marco Simoncelli
    PC Garage Discount 1% SIDY4276

8. Back To Top | #2888
    Registered User droopy_ro's Avatar
    Quote Originally Posted by limelight View Post
    Nu mai am asa dupa ultimul update :| Credeam ca s-a schimbat. Tu ai update la zi si asa e?
    Da, tu sigur nu ai vreo versiune veche de W10 ? fa-ti un stick bootabil cu ultima versiune de W10 si da-i o reinstalare pe curat.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ♦♦♦ WINDOWS 10 ♦♦♦-untitsad23led.png  
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

9. Back To Top | #2889
    Am rezolvat, mache, merci.
    Droopy, e a 2-a pusa, trec la 7 cand am timp si chef sa instalez.

10. Back To Top | #2890
    Fother Mucker vlad_heretic's Avatar
    El vrea meniul vechi cu mixer. Nu merge cu search?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ♦♦♦ WINDOWS 10 ♦♦♦-mixer2.png   ♦♦♦ WINDOWS 10 ♦♦♦-mixer.png  
    "People will read again."

11. Back To Top | #2891
    Quote Originally Posted by vlad_heretic View Post
    El vrea meniul vechi cu mixer. Nu merge cu search?
    Evident ca merge si cu search, da' cateodata ti-e lene sa tastezi
    just cruisin'...

12. Back To Top | #2892
    Registered User
    Salutare.
    Windows 10-licență... M-a scos din joc... Preparing automatic repair
    Și sta acolo
    Dau restart - se înțeapă pe MSI(placa de bază) cu același mesaj-nu buteaza
    Alte restarturi... Rar(vro 2)imi da mesajul:
    Automatic Repair
    Your PC did not start correctly
    Press"restart" wich can sometimes be the problem.You can also press "advanced option" to try other options to repair your computer.
    Am dat și aveam acolo câteva printre care continue în W10-am dat-stuck again
    Următoarea dată când am mai avut această ocazie am dat opțiunea cu usb uefi repair, am băgat stick-ul cu windows 10...nu i-am dat repair, ci full new instal
    Formatat discul, instalat 100% iar la primul restart... Stuck again with MSI on a huge black screen color... Si gata... Acolo a rămas ca și dățile anterioare
    Am crezut ca e vro pb de windows și se va rezolva cu o instalare nouă a acestuia, dar se pare ca e altceva ce nu tine de software,nu?

13. Back To Top | #2893
    Verifica hdd-ul de bad-uri.

14. Back To Top | #2894
    Registered User
    Cum fac? Cu ce? Am Windows e un ssd și încă un HDD separat... Trebuie scos cel cu windows,pus într-o altă unitate?
    Cum, că nu mai am acces la pc, nu bootează
    Și unde pui ca acum a rămas și in coadă de pește, disk formatat, instalat Windows doar o parte, până la primul restart, cine știe ce o fi acum?
    Pe acest Ssd nu rulam decât Windows-ul

15. Back To Top | #2895
    Pune hdd si ssd -ul la o alta unitate, uitate la ssd cu Cristaldisk info si de bad-uri la hdd cu Hdtune, sunt si cd-uri live cu programele astea, dar banuiesc ca nu ai asa ceva la indemana.

16. Back To Top | #2896
    Registered User
    Eee... Nu le am u cu prea multe în domeniu, nici nu știu dacă m-aș pricepe, cred ca ma duc sa caut un meseriaș
    Mersi mult... Cred, simt ca ma depășește... Adică, parcă nu e ca și cum as instala un Windows, sau as căuta niște programe să curăț niște troieni
    Mersi mult

1.  
Page 145 of 145 FirstFirst ... 4595135142143144145

Bookmarks

Bookmarks