Results 1 to 6 of 6

Thread: the witcher 3

1. Back To Top | #1

Unhappy the witcher 3

the witcher 3 nu se mai deschide ,dau clic pe icoana se incarca in memoria ram ramane in lista de activitati in task the witcher 3-uuuuuu.png
    manager face load de 30% pe cpu si atat,mentionez ca jocul nu are crac si e original de la mama lui
    Last edited by clshanezackv7; 27-12-2017 at 20:47.

2. Back To Top | #2
    Nu am reusit nici pana acum sa ai dau de cap ,tot asa face ,nici o idee?
    Mie lene sa il reinstalez ,sunt satul ,de instalat ,dezinstalat rahaturi ,vreau doar sa ma joc...

3. Back To Top | #3
    Registered User mhanor's Avatar
    Zero detalii, zero răspunsuri.

4. Back To Top | #4
    Cum spune si antevorbitorul, problema este undeva, dar daca tu zici doar ca nu merge jocul doar mama omida poate ghici ce se poate intampla acolo.

Singura idee din ce vad in poza aia inutila, inchide Fraps, ca jocurile astea mai noi nu prea se impaca cu el - dar 99% sigur nu e de acolo.
    Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

5. Back To Top | #5
    Pai tocmai asta e problema ,nu da nici o eroare gen irect_rahat.dll lipseste sau altceva pur si simplu ramane in memoria ram si daca vreau sa il deschid dinou spune ca jocul este deja deschis ,il inchid din task manager si aceiasi poveste ,ma gandesc serios sa renunt la windows 10 cred ca de la el e ,pe 7 nu aveam atatea batai de cap ,si nu mi se deschideau pagini de internet singure cu adfly sau nija ala cu publicitate 5 secunde sortle.st

6. Back To Top | #6
    Il ai de pe gog.com sau steam? Il deschizi din exe sau din launcher?

1.  

Bookmarks

Bookmarks