Page 202 of 202 FirstFirst ... 102152192199200201202
Results 4,021 to 4,037 of 4037

Thread: Armored Warfare

1. Back To Top | #4021
    Atat o lalaie cu balance 2.0 incat jocul va fi complet abandonat si uitat de lume pe cand apare. Pixel hunting era problema majora si power creep, restul nu erau considerate ca fiind probleme urgente de catre majoritatea jucatorilor, insa nu poti face jocul cat mai apropiat de wot daca il lasi asa, trebuie autoloaders la mai toate tancurile,trebuie sa poti face pen in lower plate la toate tancurile,trebuie multe alte chestii modificate.

Si arty pentru mine era bine asa cum a fost, eventual modificat si mai mult spre support role,cu mai putine obuze de damage si mai multe obuze gen blinding shells(genul flashbang din cs),napalm shells, sarin gas shells si multe altele care fac campul de batalie mai dinamic si interesant pentru toata lumea. Au frecat menta si cu asta luni de zile, ca ba sa il scoatem,ca de fapt il lasam, ca apoi il modificam in glass cannon de care nu are cineva nevoie, ca apoi ne razgandim si pana la urma ii bagam damage genul wot dar il lasam doar in PVE.

Nici prin PTS nu pot spune ca am ramas impresionat,da sunt unele lucruri care incep sa dea de bine, insa in mare parte jocul pentru mine in orice caz are un ton mai negativ.

Ei tot o tin cu faza ca vom avea 0.19 in martie, eu zic ca nu prea, suntem deja imediat la mijlocul lunii si PTS-ul , nici macar cel rusesc, nu este nu stiu ce, cel european este oricum depasit si nu are rost sa ma joc pe el. Mi s-a parut in un fel hilar ca EU si NA primesc un test server unde pot testa o varianta veche a jocului care nu va mai vedea lumina zilei si care este diferit fata de versiunea ruseasca, deci piata din vest testeaza nimic pana la urma.

2. Back To Top | #4022
    Registered User GcristianI's Avatar
    Speranta moare ultima....vom vedea ce si cum.Sper sa nu ramana fara playeri ca era misto jocul.

3. Back To Top | #4023
    Registered User goguxx2000's Avatar
    Tare-s curios ce-o să ajungă Draco după balansul vieții...

Armored Warfare-screenshot0000.jpgArmored Warfare-screenshot0001.jpg

4. Back To Top | #4024
    Am stat 5 minute să intru în joc și-am luat și bătaie măcar am câștigat ceva biștari

Armored Warfare-screenshot0002.jpgArmored Warfare-screenshot0003.jpgArmored Warfare-screenshot0004.jpg

5. Back To Top | #4025
    Azi de la 19.30 avem x3 la credite și reputație

6. Back To Top | #4026
    Ah, merci. Bine de stiut

7. Back To Top | #4027
    Ca si rezumat, poti trage la infinit cu afv-ul, pana ti se termina munitia, reloadul e instant,adica dureaza o fractiune de secunda (de ce dracului era necesar asa ceva), in schimb ai un spread imens, poti trage acuma la infinit, dar ai un RNG de numa, daca tragi mai mult de 5 focuri, tinta ti se face imensa si ti se duc total de-am prasca,ai si un aim time destul de mare.

Harta noua de global ops in schimb e chiar mare, ai loc suficient pentru manevre. SS a dat un raspuns pe forum ca cica vor mai fi niste modificari sa nu fie chiar asa de penibil AFV-ul, dar sperante oricum nu am ca va iesi ceva pozitiv.

Last edited by nosferat; 17-03-2017 at 19:34.

8. Back To Top | #4028
    În sfârșit un meci bun

Armored Warfare-screenshot0006.jpgArmored Warfare-screenshot0007.jpgArmored Warfare-screenshot0008.jpg

9. Back To Top | #4029
    Registered User
    Quote Originally Posted by nosferat View Post
    Ca si rezumat, poti trage la infinit cu afv-ul, pana ti se termina munitia, reloadul e instant,adica dureaza o fractiune de secunda (de ce dracului era necesar asa ceva), in schimb ai un spread imens, poti trage acuma la infinit, dar ai un RNG de numa, daca tragi mai mult de 5 focuri, tinta ti se face imensa si ti se duc total de-am prasca,ai si un aim time destul de mare.

Harta noua de global ops in schimb e chiar mare, ai loc suficient pentru manevre. SS a dat un raspuns pe forum ca cica vor mai fi niste modificari sa nu fie chiar asa de penibil AFV-ul, dar sperante oricum nu am ca va iesi ceva pozitiv.

E ceva normal sa fie precise doar tragand in rafale scurte. Nu sunt antiaeriene.

10. Back To Top | #4030
    Quote Originally Posted by Mirel1999 View Post
    E ceva normal sa fie precise doar tragand in rafale scurte. Nu sunt antiaeriene.
    Nici acuma nu sunt precise, insa in PTS sunt hilar de imprecise. Si asta conteaza cand incerci sa tragi dupa ceva genul drona in global ops sau sa tragi rapid dupa ceva in timp ce te misti. Cand urmaresti un centauro care o tasneste pe langa tine cu 100 la ora ce faci, te opresti,numeri pana la 5 sa intre aim time si tragi 4-5 rafele? Nu cred ca asta ar fi o solutie.

11. Back To Top | #4031
    Incredibil de ce echipe am avut parte în seara asta

Cu 10K damage să fii primul în echipa ta...așa ceva

Armored Warfare-screenshot0009.jpgArmored Warfare-screenshot0010.jpg

12. Back To Top | #4032
    Și cu asta am gătat ultimul decar

Armored Warfare-screenshot0011.jpg

13. Back To Top | #4033
    Primul meci în care am avut 17K damage la prima viață

Armored Warfare-screenshot0012.jpgAttachment 1482674
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Armored Warfare-screenshot0014.jpg  

14. Back To Top | #4034
    Sper să fie ultima rundă a PTS-ului și să-i dea drumul odată la 0,19

Balance 2.0 PTS – Round 4 | Armored Warfare - Official Website

15. Back To Top | #4035
    Că tot se agită lumea cu WoT-izarea jocului...sunt câteva chestii care chiar ar fi fain dacă le-ar băgă și-n AW:

- Misiunile (cu tot cu interfață) din WoT - atât cele zilnice cât și cele pe termen lung
    - Marks of Excellence - atât pt PVP cât și pt PVE
    - Să poți selecta măcar 2 linii la tancurile din garaj

16. Back To Top | #4036
    Registered User GcristianI's Avatar
    Astept.....si astept....si astept

17. Back To Top | #4037
    Aseară pt prima dată nu erau jucători în coadă la GO nici după ora 20

Greu am reușit să joc 3 meciuri cu așteptare de 8-9 minute...și m-am lăsat păgubaș

Dac-o mai lălăie mult cu B2.0 nu știu dacă mai are cine juca...

1.  
Page 202 of 202 FirstFirst ... 102152192199200201202

Bookmarks

Bookmarks