Page 214 of 214 FirstFirst ... 114164204211212213214
Results 4,261 to 4,265 of 4265

Thread: Armored Warfare

1. Back To Top | #4261
    Manic Miner burebista's Avatar
    Quote Originally Posted by nosferat View Post
    [...] eu as sugera warships daca te atrag vapoarele.
    Eu as sugera Steel Ocean in loc de WoWs dar din pacate sufera la greu din cauza de lipsa jucatori. In rest e cu o clasa peste RNG-urile bazate pe muschii lui Serb.

Altfel daca esti pretentios nu prea ai ce juca. AW se indreapta spre prapastie (si mor de draci ca a inceput excelent ca alternativa la WoT), War Thunder inca mai misca dar trebuie sa lasi de la tine ca altfel te scoate din pepeni si ala, de WoT/WoWs/WoWp nu (mai) vorbesc ca mi-am jurat ca nu mai pun mina pe niciun joc facut de WG iar Steel Ocean e un arcade bazat pe skill dar practic e mort din lipsa de reclama/jucatori.

Meh.
    ...un fleac... m-au ciuruit...
    ...asa ca foloseste codul de voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%...

2. Back To Top | #4262

Quote Originally Posted by Demon Hunter View Post
    ce imi sugerati sa ma mut pe wot sau pe warships daca spuneti ca asta o ia usor la vale ?
    Te'ai gasit pe ce thread sa intrebi daca merita sa te apuci de WoT. lol

3. Back To Top | #4263
    Registered User GcristianI's Avatar
    Quote Originally Posted by goguxx2000 View Post
    Nu o să fie nici o muniție premium...deocamdată

Cel puțin nu în 0,20.
    Mdea In Development: Shell Economy Changes | Armored Warfare - Official Website
    Nici in WOT nu mai e munitie "gold",se poate lua si pe "arginti",dar te rupe la punga.Cum crezi ca va fi "economia personala" daca cresc pretul la munitia de la tier mare?Au ieftinit retrofiturile si cresc pretul la "boabe".La retrofituri au gandit cu dosul :acelasi retrofit costa la fel atat pentru tier 1 cat si pentru tier 10!Cei nou veniti cu tier mic pana fac 300000.....dezerteaza....Asta e,dupa ce au pus jocul cat de cat la punct in 0.18....in 0.19 au revenit la stadiul beta.Parca ar fi romani ,trei incarca...doi descarca

4. Back To Top | #4264
    neata. am luat warship. hai multumesc pt sugestie chiar imi place

5. Back To Top | #4265
    Registered User
    Quote Originally Posted by GcristianI View Post
    Nici in WOT nu mai e munitie "gold",se poate lua si pe "arginti",dar te rupe la punga.Cum crezi ca va fi "economia personala" daca cresc pretul la munitia de la tier mare?Au ieftinit retrofiturile si cresc pretul la "boabe".
    Va fi munitie gold sau premium cand poti indesa in magazie niscai munitie speciala, care sa coste de 4, 5...20 ori peste cea normala, cu putere de penetrare mult mai mare.

1.  
Page 214 of 214 FirstFirst ... 114164204211212213214

Bookmarks

Bookmarks