Page 222 of 222 FirstFirst ... 122172212219220221222
Results 4,421 to 4,431 of 4431

Thread: Armored Warfare

1. Back To Top | #4421
    Registered User goguxx2000's Avatar
    Da, chiar am primit

Cât despre bug...de ieri nu l-am mai întâlnit...sau mă rog, ieri primele meciuri (T9 și 7) au fost bug-uite, după care n-am mai avut probleme.

Azi n-am avut nici o problemă

2. Back To Top | #4422
    Un meci bun

Armored Warfare-screenshot0313.jpgArmored Warfare-screenshot0314.jpgArmored Warfare-screenshot0315.jpg

3. Back To Top | #4423
    Registered User
    Am ajuns la meciul 90 pentru misiune. Am fost mai prost ca prostia rusilor ca m-am inhamat la o bataie de joc, event ce poate fi gandit numai de un rus.
    Au mai avut un mare event, in PvP, in urma caruia nu am mai calcat in pvp si nici nu o s-o mai fac. Noua lor creatie sigur m-a alungat si din GO si sunt la un pas sa imi bag picioarele in jocul lor.

Am un sfat pentru cei care nu au incercat jocuri rusesti: incercati-le, dar sunteti fraieri pana la Dumnezeu sa bagati un ban in ele. E chestie de timp sa realizati ca mizeriile lor vand doar iluzii.

4. Back To Top | #4424
    Hmmm, nu știu de ești așa de supărat

Sincer mi se pare destul de cinstită campania.
    Poți s-o faci numai în PVE și chiar ușor (40 de misiuni câștigate într-o lună nu-i capăt de țară).

Eu am ajuns la 96 de lupte în GO și nu mai am cum să fac decât cel mult cele 6 de azi pt că plec în concediu mâine
    Da nu-i bai...m-am trezit cu T64 AV Hunter Edition în garaj așa că nu-mi pasă dacă fac cele 120 de misiuni

Da mai sunt ceva zile și tu mai ai nevoie doar de 5 zile să termini, deci ai timp

Pe mine altceva mă deranjează...de-o săptămînă am crash-uri foarte multe

Dacă până acum ceva timp un crash era o raritate acum am 2-3-4 crash-uri zilnice....și asta la o medie de cca 10 meciuri/zi, deci enorm

Și-am avut crash-uri în GO chiar la începutul luptei și nu m-am putut să mă reconectez la luptă....mă trezeam în garaj și tancul era-n meci
    Last edited by goguxx2000; 13-08-2017 at 10:58.

5. Back To Top | #4425
    Registered User
    Quote Originally Posted by goguxx2000 View Post
    Hmmm, nu știu de ești așa de supărat

Sincer mi se pare destul de cinstită campania.
    Cretina e putin spus.

1. Criteriul numarul de meciuri si nu rezultatele este invitatie speciala pentru boti, yolo si afk.
    2. Ce poti face in cele peste 50% din batalii in care joci la +2 tier, la care se adauga alte 40% in care joci la +1 tier?
    3. Daca in WoT, toate campaniile limitau accesul pana in tier 6, desteptii astia interzic accesul oricarui nou jucator care nu are tier 9 in garaj. Isi si permit la miliardele de jucatori pe care ii au.
    In plus, acelasi nou jucator e carne de tun in mai toate meciurile si o sa-si bage in el de AW mai ceva cum o sa-mi bag eu.

PS. La inceputul campaniei, v-am vazut ca vorbeati de WR in Global Ops. Aveam 53,6%. Acum am 48.9%. Daca jucam cu tancurile alese de mine, asta este, atat pot, dar stiu ca in cel putin 8 meciuri din 10 sunt carne de tun si poti sa te dai si peste cap, ca tot pierzi cand aia mari sunt praf.

6. Back To Top | #4426
    Registered User
    Quote Originally Posted by goguxx2000 View Post
    Poți s-o faci numai în PVE și chiar ușor (40 de misiuni câștigate într-o lună nu-i capăt de țară).
    Si aici tot de cretinism ne lovim pentru ca a fost foarte usoara.
    Eu vorbeam de campanie in intregul ei.

7. Back To Top | #4427
    Registered User
    Am intrat sa dau si eu 2-3 meciuri .... sa fac atac cerebral ... cum pusca mea sa pierd PVE mediu ... Am castigat 1 si am pierdut 2 ... la tier 5-6 astia nu sunt in stare sa dea mai mult de 2000-2500 damage ...
    voucher cod de discount PC Garage : LVDF8JB8

8. Back To Top | #4428
    Mid-tier e mai greu in PvE. Pe la tier 4-7 ai multe tancuri care stau destul de prost in PvE si intalnesti multe tancuri cu +2 tier. Un MBT t6 nu are nici o sansa contra unui ATGM tras de un t8

9. Back To Top | #4429
    Registered User
    Eu sunt acum ca martoaga dresata dupa ce a dat din copite si nechezat mult timp pana s-a obisnuit cu calaretul. Mai am 12 meciuri si inchei eventul, dar sunt mult mai linistit de vreo 3-4 zile.
    Am facut si niscai modificari, in sensul ca nu mai intru la tier 5 cu MBT-uri, carne de tun, ci cu B..panzer 57, tanculet cu care poti da perverse. La tier 7 continui cu Obj.187, unul din cele mai bune tancuri t7, iar la tier 9 dau acum cu MS-ul, nu pentru ca ar fi mai bun ca Abramsul ci pentru ca ramasese la 50% cu cercetarea. Daca tot o i-au pe coaja, macar sa adun ceva xp cu el.
    Pe de aslta parte, toate cutiutile platinum adunate in ultimul timp s-au dovedit niste porcarii. Am scos mai mult cu cutiute gold, zau.

In ultimul meci de azi (care a lins multe rani) l-am intalnit pe Escobar68, cel care contribuie intro zi cat noi tot eventul. Sigur are peste 10 milioane xp pana acum... avea vreo 3 in prima saptamana.
    Jucator bun, e a patra oara cand l-am intalnit (trei in Black, unul in PvE) si niciodata nu s-a clasat sub locul 2 in echipa lui.

Armored Warfare-screenshot0026.jpg

10. Back To Top | #4430
    https://aw.my.com/en/forum/showthrea...-coming-to-PS4

Tin minte cum imi luasem ban de mai multe ori pe forum ca spuneam ca se lucreaza pentru ps4 de o vreme buna. Development a inceput inca inainte ca obsidian sa fie dati afara, si nu era facut de ei ci de o echipa separata.

Nu inteleg pentru ce s-au pus si pe ps4 cand isi batusera joc de fanii AW pe care i-au alungat. Dar deh, pana nu beau si eu macar 1 litru de vodka pe zi, nu voi avea cum sa inteleg strategia celora de la mail.ru.

11. Back To Top | #4431
    Nick anterior: adijarca Irenicus's Avatar
    AW141886E5SSLYSN

3 zile premium
    N-ai cum sa faci ceva dintr-o tara in care 7,4 milioane sunt spalati pe creier

1.  
Page 222 of 222 FirstFirst ... 122172212219220221222

Bookmarks

Bookmarks