Page 51 of 51 FirstFirst ... 4148495051
Results 1,001 to 1,004 of 1004

Thread: Black Desert Online

1. Back To Top | #1001
    Sa vedem daca am inteles eu bine ce trebuie sa cumperi...

-trebuie un starter pack ca sa poti juca mai mult de 7 zile de trial.

-dupa aia restul este "convenience". Am vazut ca sunt packages ce contin inventar, pet, horse tier X. +inventar primesti din quests. Restul de pets, horse, plus alte chestii utile le poti lua din joc sau sunt doar din game store?

2. Back To Top | #1002
    din store si de pe market cu silver. E bataie mare pe ele insa sunt pe aici oameni care spun ca nu e chiar atat de greu.

3. Back To Top | #1003
    Registered User
    Quote Originally Posted by IronSpanker View Post
    Scriu multi si spun multe cu argumente explicative, clare, dar tu tot bat man bat man.

"Dezinformarile mele" reprezinta realitatea.
    Dar iata argumentele tale: "nu stii ce e aia", "doar ai citit pe forumuri" (ma vezi pe mine pe aici pe forumuri? eu vad ca tu esti forumist inrait), "nu te-ai mai umfla asa", "Tot ce sustii tu este nul", "nu te-a ajutat sa depasesti un jucator casual(dar constant), ca mine", "sustii aberatiile tale", "Fiecare cu piticii lui", "cred ca esti chiar incepator", "flare nu folosesc incepatorii", "Vad ca esti foarte agresiv", "sa arat ca aberai cu gratie", "ai cumva gear sau lvl mai bun ca mine?", " lasa deoparte vrajeala si spune ceva concret", "unde ai ajuns tu cu toti banii bagati".

Astea sunt argumentele tale, unul dupa altul, incercand doar sa dai impresia ca esti mai tare decat mine si ca eu sunt slab! Asa castigi tu o disputa?!
    Eu nu citesc pe forumuri ce trebuie sa cred, cum fac altii, eu spun ceea ce gandesc si ceea ce stiu, ok?
    Tot ce scrii tu este doar ofensatoriu si plin de aroganta. Esti cel mai patetic "forumist" pe care l-am vazut vreodata. Te-ai gandit vreodata sa scrii ceva in contradictoriu fara sa denigrezi persoana cu care discuti? Sa nu sustii cat de tare si sus esti tu, pentru a-ti impune parerea?

Crezi ca castigi ceva cu asta? Crezi ca obtii respect?

Tu imi spui mie ca sunt agresiv, dupa ce am scris primele mele 2 posturi in threadul asta si imi dai replica asta? : "
    Hahahaha...aberatii"

Invata sa scrii, sa vorbesti si sa te porti. Cei 7 ani de acasa nu-i ascunzi in spatele unui ecran.

Imi pare rau daca am fost prea dur cu tine. Dar exact asta a fost parerea mea : ca aberezi. Nu este un cuvant frumos, dar era cel mai potrivit la acel moment sa exprime ce gandeam. Scuze de aceasta vorba dura, serios. In rest, nu vad cum te-am denigrat cu ce am scris acolo, iar ideea de baza, pe care nu ai combatut-o ramane: tot ce obtii tu cu bani, se poate obtine si fara. Si departe de mine sa ma fiu arogant. Am mentionat Lvl-ul meu si gear-ul (care sunt cele mai importante la urma urmei si nu se pot cumpara). pt a arata celor ce poate ar fi fost influentati de ce ai scris, ca jocul se poate juca f bine si fara bagat bani masiv. Si da, ce spune cel de mai sus este adevarat, poti obtine multe din itemele cu bani reali, pe in-game silver, la preturi mici (exemplu: un costum de 30 de euro il iei pt banii facuti in 2 ore de joc). E adevarat, e bataie mare, dar e rng, asa ca toti au sanse. De exemplu eu am prins destule value pack-uri si costume incat mai am si extra, dar nu am prins niciodata pet.

Si nu te supara (nu o spun cu ironie), dar chiar cred ca esti incepator din tot ce ai scris.
    Last edited by Deceneu; 29-06-2017 at 18:50.
    VA IUBESC PE TOTI

4. Back To Top | #1004
    mda... chiar nu impresionezi cu nimic.
    lvl60 warrior tri full. joc de la beta si am jucat si pe serverele rusesti.

inca continui in ignoranta ta. mai bine taci din gura ca se strica atmosfera, pe bune.

PS: mai citeste ce inseamna "pay to win". Faci niste confuzii macabre.

1.  
Page 51 of 51 FirstFirst ... 4148495051

Bookmarks

Bookmarks