Page 46 of 46 FirstFirst ... 3643444546
Results 901 to 916 of 916

Thread: World of Warships

1. Back To Top | #901
    Registered User strumfi's Avatar
    Da du te ba si joaca te cu baietii ! Am ajuns sa te scot pa maidan ca stai cu ochii in tableta toata ziua. S a blegit de tot, nu mai poate face grind nici la tier 2. Imi aduc aminte cu nostalgie de bure chinezu de farma el tier 9 la tancuri fara premium si vana oferte din alea cu 2 zile premium si double xp, ca ultima chitroasa de vrea genti la reduceri. Stai 20 minute sa faci un meci in SoS ala. Stai 3 minute la primele tiers, ca mai incolo stai 10. Plm stau sa joc 3 meciuri pa seara, cat sa o frec in perioadele alea moarte ca nu mai am 18 ani sa fie presiunea ca la furtunu da pompier. S a salbaticit. Trebuie intrat tare in el.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

2. Back To Top | #902
    Manic Miner burebista's Avatar
    Ba esti dus sa mor io.
    ...un fleac... m-au ciuruit...
    ...asa ca foloseste codul de voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%...

3. Back To Top | #903
    Quote Originally Posted by burebista View Post
    Ba esti dus sa mor io.
    Aceste etichetari strica prietenii virtuale. Punctul dumitale de vedere, desi valid, necesita unele precizari importante : 1. Cand am fost sanatos ? 2. Daca nu am fost sanatos vreodata asta indica ca normalitatea mea este nebunia deci afirmatia ,, esti dus ,, are aceeasi valoare cu ,, cea esti om ,, sau ,, faci parturi ,,. Banalitati . V am zis io ca asta nu mai are vlaga-n stecher. Nici sa troleze nu mai poate de la credite ;-)

Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

4. Back To Top | #904
    Registered User
    Deci a venit si motanu' incaltat pe topic. Treaba se incinge! Bure are second thoughts. "Sa-l descarc, sa nu-l descarc..."

5. Back To Top | #905
    Quote Originally Posted by strumfi View Post
    Trebuie intrat tare in el.
    da, frate bure, ultima strigare, p'orma inchidem pravalia

6. Back To Top | #906
    Se tine tare, vrea sa plusati cu niste premium.

7. Back To Top | #907
    Manic Miner burebista's Avatar
    Ba nebunilor mi-e dor de niste meciuri cu voi.
    Ramin la ce stiu si ce-mi place. E greu la batrinete sa urnesti un mosneag.
    ...un fleac... m-au ciuruit...
    ...asa ca foloseste codul de voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%...

8. Back To Top | #908
    Nu l mai tine festeleagul io v am zis degeaba il duceti la club ;-) se uita si ofteaza.

9. Back To Top | #909
    Registered User
    Quote Originally Posted by burebista View Post
    Ba nebunilor mi-e dor de niste meciuri cu voi.
    Ramin la ce stiu si ce-mi place. E greu la batrinete sa urnesti un mosneag.
    Ti-e frica c-o sa-ti placa wows si o sa fii nevoit sa joci iar o "mizerie" de la WG. Pana nu joci macar 20-30 de jocuri cu toate clasele, poate mai putin CV, nu ai de unde sa stii daca iti place sau nu. Plus ca ne ai pe noi, si eu joc in fiecare seara, cu mici exceptii.

10. Back To Top | #910
    Registered User puiutu's Avatar
    Guguloiule, daca vrei, am eu un cod de invite pt barcute, luat cand am fost la eventul WG in bucale.
    Ti-l dau cu drag, fara sa te recrutez, nu am nevoie de barcutele premium de 4 - am barci premium de 7 si 8(Tirpitz primit de la WG - locul doi la concursul de barcute de hartie ), in curand iau Missouri de 9, Kamikazele de 5 l-am vandut.
    Iulica, dan si cine mai vrea divizie : asta-s eu in joc, am si un canal de Ts, ne ajutam reciproc sa crestem nave, jucand in divizie.
    Eu joc zilnic doua, trei ore, intru pe la 7-8 seara.
    Cel mai fun si putin aftectate de RNG sunt destroyer-ele, mie cu alea imi place sa joc.
    Codul de voucher OD1MA5N9 in comenzile la PC Garage aduce discount 1% !!!
    Vand Casti Gaming Logitech G633 Artemis Spectrum RGB 7.1
    Vand Ventilatoare, cabluri, adaptoare

11. Back To Top | #911
    Registered User
    Quote Originally Posted by puiutu View Post
    Kamikazele de 5 l-am vandut.
    Esti nebun. E cea mai tare nava din tot jocul.

12. Back To Top | #912
    Registered User puiutu's Avatar
    nu prea mai joc la tier 5, plus ca mai am putin si iau Shinonome
    Codul de voucher OD1MA5N9 in comenzile la PC Garage aduce discount 1% !!!
    Vand Casti Gaming Logitech G633 Artemis Spectrum RGB 7.1
    Vand Ventilatoare, cabluri, adaptoare

13. Back To Top | #913
    campania pwlii, am intrat nitel azi si deja nu mai rezist psihic

World of Warships-shot-18.02.09_18.17.32-0697.jpg

14. Back To Top | #914
    Quote Originally Posted by bbabb View Post
    apoi multe nave premium sint mai proaste decit cele standard (de exemplu la t8 [...] sint deja vreo 5-6 nave premium, toate mai slabe [...]

Quote Originally Posted by iulian600 View Post
    Economia e sanatoasa [...], navele premium sunt average
    hai ca i-am deochiat cu cit i-am vorbit de bine

15. Back To Top | #915
    Registered User cosmin-jojo's Avatar
    Ce sint vaporasele astea 2 , sint premium? Normandie si Bretagne , da si vad ca mi a picat un cruiser nu stiu cit este de bun il incerc acum .
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails World of Warships-1411.jpg  
    Last edited by cosmin-jojo; 15-02-2018 at 01:54.

16. Back To Top | #916
    buna asta cu mocangeala france bbs pina la t8, ca altfel oricum nu meritau efortul

p.s.
    din pacate, ne paraseste seagal - ntz, si io care mai jucam doar datorita suportului sau moral ( vocea sa mobilizatoare, de diva acut deranjata din siesta, ma insufletea paroxistic sa mai kilaresc la micuti..., chiar si cind erau din propria echipa - si mai ales atunci )

1.  
Page 46 of 46 FirstFirst ... 3643444546

Bookmarks

Bookmarks