Page 139 of 322 FirstFirst ... 3989129136137138139140141142149189239 ... LastLast
Results 2,761 to 2,780 of 6434

Thread: War Thunder

1. Back To Top | #2761
    Manic Miner burebista's Avatar
    Nu numai Bf-urile man. Io unul nu mai reusesc sa zbor cu niciun avion cum zburam inainte. Pur si simplu nu se mai manevreaza la fel niciunul indiferent de viteza.
    Singurele care par inca OK sunt Fw-urile dar asta din cauza ca sunt pur si simplu BnZ si atita vreme cit nu incerci nici cea mai mica manevra de turn sunt ca mai inainte.
    In rest e jale. Cu tifonu' cel putin mi-e frica sa fac un dive cit de mic ca-l bag cu nasu' in pamint.

Iar cu tancurile daca ramin asa cum arata acum (ati vazut si voi videourile alea) nu sunt foarte entuziasmat. Cel putin pina nu apare RB si la tancuri cred ca tot pe la avioane o sa-mi fac veacul mai mult.

LE: Ca sa vezi ce handicapti is astia. Acu' am intrat in joc si am avut un minipeci (ceva cu 44 in coada) si vad niste avioane la reducere (printre care si BTD-ul la 960 golzi).
    Niciun fel de anunt pe forum sau pe portal.
    Winter magic, huh?
    Last edited by burebista; 28-12-2013 at 09:42.
    ...un fleac... m-au ciuruit...
    ...asa ca foloseste codul de voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%...

2. Back To Top | #2762
    Registered User strumfi's Avatar
    Burebisto sa incerci ki-96 japonez , e cacarea lumii ) era -50 % ieri , deci este un heavy fighter cu turn rate mai bun ca un zero . Te caci pe tine de ras , are un tun de 37 cu 150 gloante si 2 tunuri de 20 . ala de 37 e panarama , scuipa cate un foc , pe sistem teava de cornete , dar ce atinge obuzul ala pulverizeaza pe loc . In general e bine sa-l joci ca anti bomber , cand joci cu el se spawneaza la 5500 direct pe problema . Dar nu ii e rusine avand un turn rate f bun sa bubuie si fightere , e haios cand ii nimeresti sa vezi ca scuipa o boaba si se face la aia avionul tandari .
    mai este unu care nu e premium , e un ki otsu , tier 3 , ala are un tun de 57 , e mai bomba , turn rate la fel de bun si costa vreo 79.000 research numai .

Da e de cacat ce le-au facut la nemti , nu stiu ce dracu li s-a casunat , sunt imbecili cu acte in regula rusii astia . De fiecare data le-o trag in cur la nemti , asa era si in Wot ! sa moara ma-sa daca aveau ceva cu americanii , englezii , ,,japonejii,, dar cu nemtii , pana aici ! cineva sa le zica in mm lor ca al doilea razboi mondial s-a terminat in 45 !
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

3. Back To Top | #2763
    Gaijin Entertainment has Served Me with a UDRP Complaint – gaijin.com

asta le poarta numele din 95 si taranii vor sa-l dea afara de pe domeniu. Ce bine imi pare ca nu se lasa. bahahaha.

4. Back To Top | #2764
    Quote Originally Posted by burebista View Post
    [...] vad niste avioane la reducere (printre care si BTD-ul la 960 golzi).
    PLM.

strumfi io nu ma omor dupa japonezi din pacate.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails War Thunder-shot-2013.12.28-11.32.53.jpg  
    ...asa ca foloseste codul de voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%...

5. Back To Top | #2765
    Registered User slicker's Avatar
    Quote Originally Posted by Archenuh View Post
    Gaijin Entertainment has Served Me with a UDRP Complaint – gaijin.com

asta le poarta numele din 95 si taranii vor sa-l dea afara de pe domeniu. Ce bine imi pare ca nu se lasa. bahahaha.
    Ce curve. Incredibil.

6. Back To Top | #2766
    Registered User scuterone's Avatar
    mi-am luat suckfire...yupiiiii!!!
    am primit pana acum urmatoarele mesaje: noobfire! si fcking cheater!
    partea buna la meciurile cu AI este ca daca scapi singur ca vaca-n trifoi se intampla ca in meciu' de mai jos care a durat 50 min,dupa ce am scapat de baieti si au ramas AI-urile am acordat atentia cuvenita ficarei arty,podulet,AAA etc.

War Thunder-shot-2013.12.29-14.03.36.jpg
    War Thunder-shot-2013.12.29-14.04.31.jpg

7. Back To Top | #2767
    Registered User kukubaul's Avatar
    o rasa/natie buna imi recomandati? is cam satul de americani momentan..unde ma intorc* vad numa rusky iar din ce aud british' it's the way to go, voi ce parere aveti?

8. Back To Top | #2768
    Brit, USSR broken planes. In ordinea asta.

Germany decent. Cei mai echilibrati.

USA, Japs hard to master. La Japs daca inveti cum sa nu te atinga nimeni esti destul de tare in avioanele lor.

My 0.5$.

9. Back To Top | #2769
    Oh... sunt asa emotionat de cand am citit ce scrie mai sus, mai exact postarile 2 anterioare. M-a impresionat engleza strecurata in fraza mai ceva ca furculisionul secolului trecut. E bine sa avem asa eruditi si polilingvisti in forum, ce, iata, arata rafinament pe de o parte si extravaganta pe de alta parte. Abia astept momentul cand voi citi propozitii ce alterneaza un cuvant romanesc cu unul englezesc... aia da cunoastere a limbii straine. Doi bani ai mei.
    Last edited by cib3; 30-12-2013 at 04:01.

10. Back To Top | #2770
    Pentru BTD-isti. Astept un scrinsot de ieri de-al lui scuterone cu el, io si Druidu' intr-un trio formidabil cu BTD-uri (hmm, ma rog, Druidu are un copac preferat in care se tot propteste pe harta aia asa ca nu-l punem la socoteala ).

11. Back To Top | #2771
    Pfch, Bure, sa inteleg ca fu plin de bombere si fighetere de provenienta italieneasca? ) nu ca v-as pune la indoiala capacitatea. Singuri luati cate 3-4 in BTDuri. D-apai toti.

Am citit despre actualul BTD. Are climb de ~2 ori mai bun ca in realitate, chiar mai bun oleaca decat varianta lui cu jet engine. Parca miros nerful. Tre' sa-l joc si eu pe-al meu ceva mai des, ca dupa inafara de dive bombing la care nu ma pricep n-o sa pot face prea multe cu el.
    Last edited by Archenuh; 30-12-2013 at 09:15. Reason: Nu merita frecusul.

12. Back To Top | #2772
    na ma ...am zis si yo sa adun mai multe sa le pun pe toate plusa ca yo nu ma scol la ora aia ....aa si ma rog sa te tina astia la servici maine pana la ora 21.00 ..muhahahahaha
    in meciu asta m-a omorat unu pe care il urmarea Bure de fro juma' de ora..da' arunca cu pietre in el....adica Bure a fost tot timpu' la 200 de metri in spatele lui ...binenteles ca l-a omorat dupa ce mi-a luat mie motoru' s-am aterizat in boscheti
    War Thunder-shot-2013.12.29-21.04.03.jpg
    Last edited by scuterone; 30-12-2013 at 09:51.

13. Back To Top | #2773
    Registered User slicker's Avatar
    Eu am luat o craca in meciul de mai sus.

Deci da

14. Back To Top | #2774
    aa si apropos de aterizare in boscheti....as vrea sa bage astia de la Gaijin tasku asta- sa aterizezi intre pomi

War Thunder-shot-2013.12.07-19.37.40.jpg

15. Back To Top | #2775
    Tre' sa-l joc si eu pe-al meu ceva mai des, ca dupa inafara de dive bombing la care nu ma pricep n-o sa pot face prea multe cu el.
    Ideea e sa uiti ca scrie bomber pe el. Il iei chel numa' cu tunurile si te cocoti la dracu-n praznic pe la 8k si apoi incepi sa-ti alegi tintele.
    Manevrabilitatea e super OK la joysticku' lu' Dan si rezonabil de OK cu mouse-ul.
    In principiu cam il poti juca ca BnZ si la o adica cu Combat flaps te poti invirti cu mai toti in afara de Zero-uri. Evita pe cit posibil sa-ti ajunga cineva in coada deoarece esti cam mort in cazul asta daca ala stie cit de cit sa joace.

Eu am fo' 7-8 meciuri cu el si mai sus sunt sfaturile de la Dan ca el il stie ca pe vinul lu' socru-su'.

16. Back To Top | #2776
    Registered User doru2010's Avatar
    E de condamnat sau nu comportamentul unui coleg?
    Pe langa asta e util si celor care vor sa vada cum e sa joci cu ultimul heavy fighter de la Japonezi.

LOL RRAF 2013.12.30.rar

17. Back To Top | #2777
    Registered User kukubaul's Avatar
    Quote Originally Posted by cib3 View Post
    Oh... sunt asa emotionat de cand am citit ce scrie mai sus, mai exact postarile 2 anterioare. M-a impresionat engleza strecurata in fraza mai ceva ca furculisionul secolului trecut. E bine sa avem asa eruditi si polilingvisti in forum, ce, iata, arata rafinament pe de o parte si extravaganta pe de alta parte. Abia astept momentul cand voi citi propozitii ce alterneaza un cuvant romanesc cu unul englezesc... aia da cunoastere a limbii straine. Doi bani ai mei.

"furculisionul " mergi si mai cauta inca unul la fel de complex in dictionar,
    "Doi bani ai mei' < exact, si tipic romanesc!
    PS: fiecare are dreptul sa se exprime cum stie, crede sau doreste in limita bunului simt fara impresionalisme academice in vagauna asta de tara
    Last edited by kukubaul; 30-12-2013 at 13:55. Reason: lipsa ocupatie

18. Back To Top | #2778
    Eh, omule, stai linistit. Nu merita. El si-a dezinstalat jocul acum cateva pagini. Mai intra pe aici si decat sa ajute un om care intreaba ceva despre joc, mai bine-l critica. Sunt multi cei ce se folosesc de forumuri pentru a critica pe altii/lauda in fata altora, si nu a discuta despre asa-zisele obiective sau subiecte comune. Nu ai ce sa faci, si daca pui o intrebare si vezi ca nu raspunde nimeni mergi linistit pe un forum strain si gasesti acolo raspunsuri. Pe la noi mai greu sa iti dea cineva o mana de ajutor daca nu ai cunostinte in comunitatile respective. Totul e o pilă.

Cat despre BTD, intru acum in paine. Cu airbreaks on, sa am timp suficient de tras de deasupra lor.

19. Back To Top | #2779
    Eh, omule, stai linistit. Nu merita. El si-a dezinstalat jocul acum cateva pagini. Mai intra pe aici si decat sa ajute un om care intreaba ceva despre joc, mai bine-l critica. Sunt multi cei ce se folosesc de forumuri pentru a critica pe altii/lauda in fata altora, si nu a discuta despre asa-zisele obiective sau subiecte comune. Nu ai ce sa faci, si daca pui o intrebare si vezi ca nu raspunde nimeni mergi linistit pe un forum strain si gasesti acolo raspunsuri. Pe la noi mai greu sa iti dea cineva o mana de ajutor daca nu ai cunostinte in comunitatile respective. Totul e o pilă.

Cat despre BTD, intru acum in paine. Cu airbreaks on, sa am timp suficient de tras de deasupra lor.

Cand am postat critica eram pe la 5 dimineata dupa o noapte de WoT, un pic plin de draci, si m-am descarcat si io aiurea... scuze ca am fost rau. Chiar imi cer scuze din tot sufletul!
    Contul de WT l-am reactivat ca am scris la ei la clienti ca l-am dezactivat din greseala si l-am reactivat. Dar joc doar misiunile pt balaria aia de premium american.
    Oricum ma distrez in WoT mai bine, ca au dat cod de cont premium 3 zile + misiunea cu dmg pt o zi premium, care o repet zilnic, plus x2 XP, discounturi faine, etc.

20. Back To Top | #2780
    Eh, nu eşti singurul care se umple de chestii de genu. Nu găsesc destule bombere pt misiune acu.

LE: Ce intră cel mai uşor împotriva ruşilor? Sunt pline de Su-uri care tot încearcă să-şi facă misiunea de ground kills echipele lor.
    LE2: Nu contează, alea-s light bombers.

1.  
Page 139 of 322 FirstFirst ... 3989129136137138139140141142149189239 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks