Page 32 of 32 FirstFirst ... 2229303132
Results 621 to 632 of 632

Thread: RCS / RDS - Discutii Generale

1. Back To Top | #621
    Registered User Luc1aNo's Avatar
    Dupa Brexit, convorbirile in UK se incadreaza la cele 3000 minute sau la cele nelimitate daca am Optim Nelimitat ?

2. Back To Top | #622
    Registered User G-ZUS's Avatar
    Realizezi ca Brexit-ul va avea loc la o data oarecare din viitor, momentan uk este in ue, nu are rost sa te agiti pe tema asta.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Sick my duck

3. Back To Top | #623
    Posibil sa fiu off topic dar poate ma ajuta cineva..Am comandat online MaxPack..deci canalele Hbo...m au sunat am confirmat si de vreo saptamana nu au mai dat nici un semn..nu trebuie sa mi dea acel card care se baga in tv?ms

Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

4. Back To Top | #624
    ハイブリッド Pyro's Avatar
    DigiHelper arunci te rog un ochi la 2443925949 ? Multumesc.

Edit: nu mai e nevoie, m-a sunat cineva deja.
    Last edited by Pyro; 12-10-2017 at 08:53.
    Ti-a fost util acest mesaj? Rasplateste-l pe autor prin folosirea codului de voucher 9LAWBUUA in comenzile tale la PC Garage si Garage Mall si vei primi discount 1%!

[Cumpăr] Obiectiv Fujifilm 27mm

5. Back To Top | #625
    Registered User Zamaskus's Avatar
    @DIGIHelper, esti aceasi persoana ca pe forumul pc garage sau aici poate ma asculta alta persoana?

6. Back To Top | #626
    @Zamaskus - Salut. In cazul in care doresti sa te ajut cu verificarea situatiei, ofera-mi mai multe detalii in privat.

7. Back To Top | #627
    Registered User
    DIGIhelper, torentele nu incep sa se descarce pe o conexiune digimobil 3g sharuita pe laptop,nu functioneaza nici pe telefon sau alte dispozitive pe aceeasi conexiue. Acelasi torent pe o conexiune wifi/cablu functioneaza. Blocheaza rds torentele pe conexiuni mobile? Cel mai probabil da. Sper ca nu esti tantalaul cu care am vorbit la telefon si incerca saracutu sa ma faca sa cred ca de la mine e problema
    None

8. Back To Top | #628
    ハイブリッド Pyro's Avatar
    Daca-ti pui client de torrent pe telefon merge sa tragi?
    Ti-a fost util acest mesaj? Rasplateste-l pe autor prin folosirea codului de voucher 9LAWBUUA in comenzile tale la PC Garage si Garage Mall si vei primi discount 1%!

[Cumpăr] Obiectiv Fujifilm 27mm

9. Back To Top | #629
    Registered User
    Nu merge, 100% au blocat ei torentele, nu le mai duce infrastructura traficul si nr de abonati, cand ma suna altii din alte retele a inceput sa intre "abonatul are telefonul inchis.." telefonul era ok si eram si in oras cu semnal full.
    None

10. Back To Top | #630
    Digi Helper, am si eu o problema cu firma voastra de toata jena, au venit ai vostri, au schimbat UTP au pus un cacat de fibra, si un aparat ONT cu care era nevasta mea sa imi dea una in cap, pentru ca are nevoie sa lucreze acasa, si wifi de la ont asta este jenant de prost, nu am avut alta solutie decat sa cumpar alt router RT-AC1200G+, nu mai spun cate telefoane am dat, cate batai de cap, pana au reusit cumva sa puna portul 4 in bridge, dar acum de un an de zile nu reusesc sa rezolv o problema, am net de 300 dar real este 100, am dat fara exagerare zeci de telefoane, cred ca am vorbit cu tot call centerul, nu se rezolva, toti sunt tampiti si ma pun sa fac teste pe ont, pe ont functioneaza 300, pe routerul meu nu, am testat routerul in alta retea, merge impecabil, la voi CICA ECHIPAMENTUL NU ESTE COMPATIBIL CU RETEAUA RDS, crezi ca se poate rezolva problema asta ? imi poti da un numar de telefon de la cineva din tehnic, sunt sigur ca mizeria aia de ont are porturile blocate pe 100, si cu putina magie se rezolva in cateva secunde

11. Back To Top | #631
    Quote Originally Posted by LostCell111 View Post
    DIGIhelper, torentele nu incep sa se descarce pe o conexiune digimobil 3g sharuita pe laptop,nu functioneaza nici pe telefon sau alte dispozitive pe aceeasi conexiue. Acelasi torent pe o conexiune wifi/cablu functioneaza. Blocheaza rds torentele pe conexiuni mobile? Cel mai probabil da. Sper ca nu esti tantalaul cu care am vorbit la telefon si incerca saracutu sa ma faca sa cred ca de la mine e problema
    Salut. Am rugamintea sa deschizi o sesizare din contul Digi Care si sa-mi oferi numarul de inregistrare pentru verificarea situatiei expuse.

Quote Originally Posted by PhantomBuzz View Post
    Digi Helper, am si eu o problema cu firma voastra de toata jena, au venit ai vostri, au schimbat UTP au pus un cacat de fibra, si un aparat ONT cu care era nevasta mea sa imi dea una in cap, pentru ca are nevoie sa lucreze acasa, si wifi de la ont asta este jenant de prost, nu am avut alta solutie decat sa cumpar alt router RT-AC1200G+, nu mai spun cate telefoane am dat, cate batai de cap, pana au reusit cumva sa puna portul 4 in bridge, dar acum de un an de zile nu reusesc sa rezolv o problema, am net de 300 dar real este 100, am dat fara exagerare zeci de telefoane, cred ca am vorbit cu tot call centerul, nu se rezolva, toti sunt tampiti si ma pun sa fac teste pe ont, pe ont functioneaza 300, pe routerul meu nu, am testat routerul in alta retea, merge impecabil, la voi CICA ECHIPAMENTUL NU ESTE COMPATIBIL CU RETEAUA RDS, crezi ca se poate rezolva problema asta ? imi poti da un numar de telefon de la cineva din tehnic, sunt sigur ca mizeria aia de ont are porturile blocate pe 100, si cu putina magie se rezolva in cateva secunde
    Salut. Avand in vedere ca prin conexiunea directa obtii viteze de pana la 300Mbps, nu exista nici o limitare, altfel ar fi fost obtinute viteze scazute si fara router, trebuie sa-ti verifici echipamentul personal.

12. Back To Top | #632
    Salutare. Am si eu o intrebare. A aparut vreun alt modem mai nou de ZTE MF667?
    Am un stick rds portabil ZTE MF667 de vreo 4-5 ani, pe care nu prea l-am folosit. Acum cand am incercat sa il folosesc, mi-a zis aplicatia: "No (U)SIM".
    Am sunat, o sa ma duc zilele astea sa imi schimbe SIM-ul. Intrebarea era daca a aparut la voi un stick mai nou pe care il pot prelua in custodie cu predarea celui vechi?!

Multumesc.
    [GIGABYTE Z97X-Gaming 3][Intel Core i7-4790K][CM HAF X][Seasonic X-1050]
    [Gigabyte GTX 1080 Xtreme Gaming 8GB DDR5X][4*4GB HyperX Savage 1866MHz][Corsair H80i]
    [Samsung EVO 250GB SSD / Samsung PRO 256GB SSD / Seagate 2TB][LiteOn iHAS122]
    [Logitech G203 / Corsair K95 RGB Platinum MX Speed][Logitech Z506][LG IPS 34" UW 144Hz 34UC79G]

1.  
Page 32 of 32 FirstFirst ... 2229303132

Bookmarks

Bookmarks