Page 35 of 35 FirstFirst ... 2532333435
Results 681 to 687 of 687

Thread: RCS / RDS - Discutii Generale

1. Back To Top | #681
    Registered User Klamatiel's Avatar
    @DIGIHelper : tatal meu a facut o cerere pentru un digismart intre 17-20 noiembrie, pe site nu apare data. Pe digicare apare la status comanda " - ". Se poate oferi un timp estimativ pentru cand va fi disponibil?
    ElectroMetalHead

2. Back To Top | #682
    Quote Originally Posted by ktf View Post
    Pai teava imi inchipui ca trebuie sa fie nemodelabila, ca sa o ridic la o inaltime de vreo 4-5m de la sol si trebuie sa stea fixa. Tubul riflat este pana la locul unde e teava si am vreo 10 metri lasati in plus acolo . A fost pus fara unghiuri de 90 de grade prin pamant, ar trebui sa fie ok.
    Am zis usor modelabila ca sa o poti indoi fara sa o gatui, sectionand astfel fibra.

Quote Originally Posted by lowlife View Post
    Pai problema e ca sunt limitat de abonament la 100mbps, iar ca sa urc limitarea asta imi trebuie alt abonament, ceea ce-mi baga mortul, aka echipamente, in casa
    Asta ti-am zis, ca nu trebuie neaparat sa ai fibra ca sa atingi 300mbps. Incearca sa faci din contul digicare abonament de 300mbps (e acelasi pret din cate stiu) si apoi, daca e sa vina careva la tine ca sa monteze alte echipamente, spune pas. Nu pierzi nimic.
    Eu nu sunt nebun, eu nu fac decat sa va sfidez ! James Oliver Huberthy

3. Back To Top | #683
    Quote Originally Posted by Klamatiel View Post
    @DIGIHelper : tatal meu a facut o cerere pentru un digismart intre 17-20 noiembrie, pe site nu apare data. Pe digicare apare la status comanda " - ". Se poate oferi un timp estimativ pentru cand va fi disponibil?
    Salut,
    Trimite-mi un PM cu numele titularului si adresa completa sa verific stadiul comenzii tale.

4. Back To Top | #684
    Salut. Am un ONT HG8121H iar functia Automatic WiFi Shutdown nu mai funtioneaza. Inainte a mers, dar de la in timp, in loc sa se opreasca la ora 1, se opreste la ora 13. L-am resetat si tot la fel se intampla.

5. Back To Top | #685
    @dimaalexmihai - Salut. Am rugamintea sa deschizi o sesizare din contul Digi Care si sa-mi oferi in privat numarul de inregistrare pentru verificarea echipamentului de la locatie.

6. Back To Top | #686
    Registered User ktf's Avatar
    Astept de o saptamana si jumatate pentru un raspuns de la tehnic referitor la teava aia pe care trebuie sa o montez pe gard , ca sa traga fibra de la stalp la ea. Chiar atat de mult dureaza sa primesc un raspuns la o intrebare simpla ?

7. Back To Top | #687
    Registered User G-ZUS's Avatar
    timpul de raspuns la intrebrile tehnice este de 45 de zile lucratoare.
    din experienta insa stiu ca le ia in medie 90 de zile lucratoare pentru un raspuns.
    Sick my duck

1.  
Page 35 of 35 FirstFirst ... 2532333435

Bookmarks

Bookmarks