Page 38 of 38 FirstFirst ... 2835363738
Results 741 to 747 of 747

Thread: RCS / RDS - Discutii Generale

1. Back To Top | #741
    Registered User
    Si eu de al dracu pentru ca primesc sms si email in fiecare luna, platesc fix in ultima zi, chiar enervant mesajul ala, oare cum se poate bloca, sincer mi se pare o mare prostie
    Gramatica mea nu se simte bine astazi, are gripa porcina

2. Back To Top | #742
    Registered User G-ZUS's Avatar
    mie cea mai retardata chestie mi se pare ca e ca sms-ul ala de amenintare preemtiva se trimite pe TOATE numerele pe care le ai FARA posibilitatea de a alege un SINGUR numar pe care sa iti vina.
    daca asta nu e IMBECILITATE si REA-VOINTA....
    RCS-RDS, e 2018, rezolva dobitoceniile trantite de un inginer tampit acum 15 ani.
    Sick my duck

3. Back To Top | #743
    Registered User
    Quote Originally Posted by G-ZUS View Post
    mie cea mai retardata chestie mi se pare ca e ca sms-ul ala de amenintare preemtiva se trimite pe TOATE numerele pe care le ai FARA posibilitatea de a alege un SINGUR numar pe care sa iti vina.
    Am incercat eu acum multa vreme cu sesizare din digicare, cred ca am si ajuns sa vorbesc la telefon cu un angajat. Nu se poate. Spam-ul prin sms nu se poate face doar pe un singur numar. Trebuie pe toate! Din unele telefoane merge sa blochezi numere si nu mai primesti sms-uri, dar nici apeluri, daca vor sa te sune candva pentru orice altceva.

Chestia cu adevarat retarda e deconectatul internetului pe 28. Acolo e aberatia.

Fortat de spam-ul agresiv, am cedat. Platesc inainte de 28 si asta e. N-ai csf...

4. Back To Top | #744
    ca de obicei, cand e vorba de o explicatie coerenta, pertinenta si mai ales corecta si legala, DigiHelper, tace...RCS / RDS - Discutii Generale-image-1.png
    Asteptarea conectarii a durat 10 minute pina am primit mesajul asta, compus de oligofreni...din punctul meu de vedere, lucrurile sunt clare: cata vreme va purtati in felul asta, asteptati banii de pe 2 ale lunii urmatoare incolo...

5. Back To Top | #745
    trippin' duKeZZ's Avatar
    Daca mai am 1 an de contract pot renunta in avans la ab de cablu (si sa raman cu netul) sau trebuie sa astept sa se termine cei 2 ani pt care am semnat?

6. Back To Top | #746
    Salut, duKeZZ!
    In cazul in care ambele abonament sunt inca sub perioada contactuala, va fi necesar sa astepti expirarea acesteia.

7. Back To Top | #747
    Quote Originally Posted by G-ZUS View Post
    daca asta nu e IMBECILITATE si REA-VOINTA....
    RCS-RDS, e 2018, rezolva dobitoceniile trantite de un inginer tampit acum 15 ani.
    Quote Originally Posted by Tzeb View Post
    Am incercat eu acum multa vreme cu sesizare din digicare, cred ca am si ajuns sa vorbesc la telefon cu un angajat. Nu se poate. Spam-ul prin sms nu se poate face doar pe un singur numar. Trebuie pe toate! Din unele telefoane merge sa blochezi numere si nu mai primesti sms-uri, dar nici apeluri, daca vor sa te sune candva pentru orice altceva.
    Salutare.
    De acum se poate alege doar ca anumite numere de telefon sa primeasca notificari, daca doriti configurarea numerelor de contact, astept mesajul vostru in privat.

1.  
Page 38 of 38 FirstFirst ... 2835363738

Bookmarks

Bookmarks