Page 39 of 39 FirstFirst ... 2936373839
Results 761 to 775 of 775

Thread: RCS / RDS - Discutii Generale

1. Back To Top | #761
    Banned
    salut. am facut si eu un contract pentru internet, acum 2,3 zile. nimeni nu a venit sa monteze. nimeni nu a sunat pentru programare. oare cam cat dureaza pana se deplaseaza echipa? zile, saptamani, luni?!

2. Back To Top | #762
    ) eu aștept de 2 luni pe un bulevard mare din București

3. Back To Top | #763
    Quote Originally Posted by gopo2004 View Post
    salut. am facut si eu un contract pentru internet, acum 2,3 zile. nimeni nu a venit sa monteze. nimeni nu a sunat pentru programare. oare cam cat dureaza pana se deplaseaza echipa? zile, saptamani, luni?!
    Quote Originally Posted by PunisheRafk View Post
    ) eu aștept de 2 luni pe un bulevard mare din București
    Salut,
    Va rog sa-mi comunicati in privat numele titularului si adresa completa pentru a verifica situatiile.

4. Back To Top | #764
    ハイブリッド Pyro's Avatar
    De ce dacă am deja fibra în casa (ptr net) și echipament de la voi cu mufa inclusiv pentru cablu mi se spune ca trebuie sa mai tragă un fir de fibra și sa aducă încă o cutie?

Când au pus-o băieții pe prima ai zis ca va merge cablul tot prin aia atunci când nu va mai merge direct pe cablu TV.

5. Back To Top | #765
    Salut, @Pyro!
    Imi poti comunica in privat numele titularului si adresa completa pentru verificarea infrastructurii din zona si echipamentului detinut la locatie?

6. Back To Top | #766
    Quote Originally Posted by DIGIHelper View Post
    Salut,
    Va rog sa-mi comunicati in privat numele titularului si adresa completa pentru a verifica situatiile.
    Salut, te rog sa verifici 2446845736. Ți am trimis mai multe mesaje. Mersi

7. Back To Top | #767
    @PunisheRafk - Momentan, in zona ta nu avem activa infrastructura terestra, astfel trebuie extinsa reteaua.

8. Back To Top | #768
    Quote Originally Posted by DIGIHelper View Post
    @PunisheRafk - Momentan, in zona ta nu avem activa infrastructura terestra, astfel trebuie extinsa reteaua.
    Citește te rog tot ce am scris în reclamație. Teoretic trebuia sa fie disponibila de luna trecuta. In SC A a blocului este infrastructura...

9. Back To Top | #769
    @PunisheRafk - Situatia ta ne este cunoscuta si este tratata in continuare, iar in momentul posibilitatii de instalare vei fi contactat.

10. Back To Top | #770
    Pai ce exact împiedică aceasta posibilitate de instalare? Îmi poți scrie pe privat exact motivele? Mersi

11. Back To Top | #771
    Nick anterior: catzelul wKs's Avatar
    Am comandat un echipament (CPE (Dispozitiv WIFI Gigabit)) cred ca vineri. Imi spune ca pot vedea statusul in digicare, dar sa mor daca imi dau seama unde pot vedea statusul comenzii?

Comanda are id-ul: 3331463

12. Back To Top | #772
    Salut, wKs!
    Stadiul comenzii poate fi verificat din contul Digi Care, accesand pasii urmatori: Administreaza Servicii -> Comanda echipamente -> Echipamente in curs de livrare (in partea de jos a paginii).

13. Back To Top | #773
    Nick anterior: catzelul wKs's Avatar
    @DigiHelper - nu prea exista optiunea de care spui. Imgur: The magic of the Internet

14. Back To Top | #774
    @wKs - In cazul acesta, am rugamintea sa deschizi o sesizare din contul Digi Care si sa-mi oferi numarul de inregistrare in privat pentru mai multe verificari.

15. Back To Top | #775
    Quote Originally Posted by PunisheRafk View Post
    Pai ce exact împiedică aceasta posibilitate de instalare? Îmi poți scrie pe privat exact motivele? Mersi
    Draga Digi helper se pare ca tot singur am rezolvat. Mulțumesc oricum pentru amabilitate

1.  
Page 39 of 39 FirstFirst ... 2936373839

Bookmarks

Bookmarks