brat Yahoo messenger - nu primesc mesaje offline
Results 1 to 12 of 12

Thread: Yahoo messenger - nu primesc mesaje offline

CKY
    CKY is offline
    Registered User

Question Yahoo messenger - nu primesc mesaje offline

Dupa cum zice si titlul , nu primesc mesajele offline lasate pe Yahoo Messenger nu apar si atat tin sa mentionez ca de pe acelasi calculator dar alt user de yahoo totul merge perfect

A mai intalnit cineva problema asta?

Lord's Avatar
    mai stiu eu pe cineva cu problema asta IDENTICA, dar acum are computerul la reparat

eu i-am sugerat sa reinstaleze yahoo messenger, vezi poate merge (mentionez ca el nu a incercat asta)

CKY
    CKY is offline
    Registered User
    Am incercat , nu merge .... si nu prea cred ca e ceva software daca alt user de yahoo merge perfect ...

TheOne maxx1nsane's Avatar
    hai sa itzi spun ce am facut eu:
    aceeashi problema am avut-o shi eu mai acum 2-3 luni...
    intram pe msg shi de la munca, shi imi era ca mai intra careva pe ID-ul meu......
    am schimbat parola de cateva ori, shi nu am mai patzit....
    nici acum nu cred ca intra cineva pe id-ul meu....asta pentru ca atata timp cat putea sa intre, insemna ca shtie parola...iar daca ar fi shtiut-o ar fi schimbat-o...parerea mea.....in fine...treaba e ca am schimbat parola de cateva ori shi nu mai am probleme acum...
    spor la schimbat parola
    "Minţile ilustre discută idei, inteligentele medii discută evenimente, iar minţile reduse îi discută pe alţii."
    ~ Proverb romanesc

Registered User
    unui prieten nu ii apare ce scrie si ce primeste..stie cineva care e "buba"?ms

AlienStation UNCONNECT3D's Avatar
    georgyca- o fi avand culoarea alba pusa la fonturi... sa puna orice alta culoare, de exemplu roz

On topic, nu primesti absolut niciodata, nici un mesaj?

Quote Originally Posted by georgyca
    unui prieten nu ii apare ce scrie si ce primeste..stie cineva care e "buba"?ms
    nop, nu este de la font, asta am patzit-o shi eu..shi nu am rezolvat-o decat cu un format de windows de toata frumusetzea
    "Minţile ilustre discută idei, inteligentele medii discută evenimente, iar minţile reduse îi discută pe alţii."
    ~ Proverb romanesc

Moderator droopy's Avatar
    Go GoogleTalk.
    It has been said that the contents of the rules sections of sendmail.cf most closely resemble the effect of line noise on a non-error-correcting modem. It has also been said that capturing such line noise into a text file has about as much chance of resulting in a working sendmail.cf as does any attempt to actually edit that file.

draci...il am..sau mai bine zis l-am avut pana ieri...nu aveau cu cine sa vb ....lol
    ~ Proverb romanesc

Registered User Barbaru's Avatar
    Probleme cu mesajele offline apar si dotorita vitezei "execrabile" pe care o ai de la isp(retea de cartier) broadband adica!! si numai are cu ce s-a downlodeze de pe server mesajele... stiu pe cineva care avea aceasta problema... ceva gat si... pac broadband la orizont .... vezi acum poate ai aceasi prob....

CKY
    CKY is offline
    Registered User
    Faza cu parola nu a rezolvat absolut nimic ... barbaru... cum poate sa fie problema de la ISP daca alt cont pe exact acelasi calculator primeste mesaje offline?

....la mine cu parola s-a rezolvat...acum.....sa fi fost coincidentza...nu shtiu....
    sry
    ~ Proverb romanesc

1.