Page 5 of 35 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast
Results 81 to 100 of 693

Thread: Valve CyberCafe

1. Back To Top | #81
    Domnule Silviu, pentru ca de aproape doua luni nu mi-ati raspuns la mailuri, va scriu aici...

Pe 26 iunie am platit ultimul abonament. Dupa care am asteptat activarea conturilor ce nu mai functionau dupa ce fusesera dezactivate.

Pe 17 iulie v-am trimis un mail in care va anuntam ca am platit abonamentul de trei saptamani, dar conturile Steam inca nu functionau. (Era nevoie sa va anunt eu asta? Oare cand intra banii in contul vostru, nu scrie pe hartia aia de unde au venit?)

La mailul acela mi-ati raspuns ca respectivele conturi sunt active... Daca sunt active, de ce nici pana azi (21 august - adica 2 luni mai tarziu) jocurile INCA NU FUNCTIONEAZA?

V-am scris DOUA mailuri de atunci la care nu v-ati obosit sa raspundeti. In ele va explicam natura problemei si va rugam macar sa-mi dati o idee, daca nu o solutie.

Cum e posibil sa platesti atatea milioane si nici macar sa nu ti se raspunda la mailuri?

As fi abordat un ton mai calm, dar consider ca felul in care va tratati clientii si ignorarea mai multor mailuri (care cereau nu mai mult decat cateva lamuriri) constituie o bataie de joc la adresa firmei noastre.

La primul abonament ati intarziat doua saptamani pana ne-ati trimis cd-key-urile, dar abonamentul nu l-ati contorizat din ziua respectiva, ci din ziua in care am platit banii. Acum au trecut 2 luni din cele 3 ale abonamentului si inca n-am vazut vreun joc functional... Daca asta nu e neprofesionalism tipic romanesc, atunci nu stiu ce este...

2. Back To Top | #82
    Administrator Silviu's Avatar
    ????????????????????????????????????

Absolut toate mailurile primesc raspuns. Puteti macar sa spuneti despre ce cafe este vorba? Daca este vorba de Favati SRL, ultimul mail venit de la dumneavoastra spunea ceva de genul: noi nu stim sa folosim mail-ul, ne cerem scuze ca l-am citit cu o luna intarziere. Evident ca daca nu raspundeti la telefon, mail, sunteti deconectati.

3. Back To Top | #83
    1. "Absolut toate mailurile primesc raspuns."

Nu numai ca va contrazic, dar va fac si mincinos. Chiar e nevoie sa fac print-screenuri cu mailboxul meu ca sa arat ce mailuri v-am trimis? Cred ca nu e cazul sa ne tiganim.

2. "ultimul mail venit de la dumneavoastra spunea ceva de genul: noi nu stim sa folosim mail-ul"

N-ar fi oare absurd sa trimiti un mail in care sa spui ca nu stii sa trimiti un mail?!? Ceea ce spusesem era ca patronul nu stie sa trimita mailuri si ca eu, persoana de contact, nu pot sa ma milogesc zilnic de dumneata si sa trimit 30 de mailuri pe luna ca sa-mi activati conturile alea nenorocite... Nu mai incercati sa trageti spuza pe turta dumneavoastra cu jumatati de adevaruri, pt ochii lumii. Aveti bun simt si cereti-va scuze pt complicatie, care a fost problema dumneavoastra, nu a mea... si rezolvati-o...

3. "Evident ca daca nu raspundeti la telefon, mail, sunteti deconectati."

Evident ca daca platim factura, ne asteptam sa continuam contractul. Iar despre telefon, nu-mi spuneti ca ne-ati cautat, ca va fac mincinos a doua oara...

4. Nu este clar, pentru mine, de ce INCA nu mi-ati trimis un PM cu o solutie la problema pe care deja v-am expus-o, dar in schimb raspundeti pe forum, incercand sa va spalati imaginea in ochii lumii...

4. Back To Top | #84
    Repet, despre ce cafe este vorba? Astept un PM cu numarul de telefon, sa va contactez sa remediem problema.

5. Back To Top | #85
    Huggable admin Bossman's Avatar
    În programul VALVe Cybercafe au mai fost adăugate următoarele jocuri:

AstroPop Deluxe
    Bejeweled 2 Deluxe
    Bejeweled Deluxe
    BigMoney Deluxe
    Bookworm Deluxe
    Chuzzle Deluxe
    Dynomite Deluxe
    Feeding Frenzy 2 Deluxe
    Hammer Heads Deluxe
    Heavy Weapon Deluxe
    Iggle Pop Deluxe
    Insaniquarium Deluxe
    Pizza Frenzy Deluxe
    Rocket Mania Deluxe
    Talismania Deluxe
    Typer Shark Deluxe
    Zuma Deluxe
    GTI Racing
    Xpand Rally
    Sniper Elite
    Birth Of America
    Jagged Alliance 2 Gold
    Iron Warriors: T - 72 Tank Command
    The Ship
    Uplink
    This isn't a democracy. It's a benevolent dictatorship.

6. Back To Top | #86
    Silviu, am trimis ieri un mail comanda pt Valve-15 PC....
    In cat timp primesc raspuns?

7. Back To Top | #87
    Silviu, ce se mai aude cu ID-ul de sala pt mine?

8. Back To Top | #88
    ID-ul a fost trimis pe mail

9. Back To Top | #89
    Luni vor fi adaugate in program 3 noi jocuri:

Advent Rising
    BloodRayne
    BloodRayne 2

10. Back To Top | #90
    si parca tot mai bine e cu ele piratate..... just my 2 cents
    On Topic:
    daca cumpar cd-key pt counter strike, ce alte jocuri o sa imi mai mearga prin steam cu cd-key-u ala ?
    If you GTFO, vampires won't catch you.

11. Back To Top | #91
    Intrebarea ta e de genul: daca imi cumpar dacie, ce masina mai primesc pe langa dacia aia. Cumperi cdkey de CS, joci CS, nu e normal?

12. Back To Top | #92
    si parca tot mai bine cracked
    ON TOPIC pai mai, cu un cd key de counter eu ma joc si oposing force, si team fortress, cum draq ? si ESF, in special esf
    adica daca vreau esf sa ma joc tre sa cumpar cd key de esf ? aveti asa ceva ?
    If you GTFO, vampires won't catch you.

13. Back To Top | #93
    Registered User
    Silviu, sun eu sau mai astept?

14. Back To Top | #94
    Quote Originally Posted by VaMpYrIx View Post
    si parca tot mai bine cracked
    ON TOPIC pai mai, cu un cd key de counter eu ma joc si oposing force, si team fortress, cum draq ? si ESF, in special esf
    adica daca vreau esf sa ma joc tre sa cumpar cd key de esf ? aveti asa ceva ?
    Astept si io raspuns la intrebarea lui...
    [GIGABYTE Z97X-Gaming 3][Intel Core i7-4790K][CM HAF X][Seasonic X-1050]
    [Gigabyte GTX 1080 Xtreme Gaming 8GB DDR5X][4*4GB HyperX Savage 1866MHz][Corsair H80i]
    [Samsung EVO 250GB SSD / Samsung PRO 256GB SSD / Seagate 2TB][LiteOn iHAS122]
    [Logitech G203 / Corsair K95 RGB Platinum MX Speed][Logitech Z506][LG IPS 34" UW 144Hz 34UC79G]

15. Back To Top | #95
    esf e un mod complet gratuit si nici macar nu il poti downloada direct din steam... il iei de pe un site il instalezi frumos in folderu Steam\SteamApps\numelecontului\half-life\esf\ si aia e toata treaba nu ai nevoie de altceva si nu exista cd-key de esf

16. Back To Top | #96
    [QUOTE=Silviu;35466322]Toate jocurile se downloadeaza de pe serverele ComputerGames (metropolitan, din retelele RDS si Romtelecom) prin intermediul Steam (Steam - Get Steam Now).

trebuie modificat undeva ceva ? sau se face download automat de pe serverele voastre ? stiu ca mai demult ... trebuia modificat ceva in registri ca sa se faca download-urile prin computergames

17. Back To Top | #97
    Quote Originally Posted by -Loki- View Post
    esf e un mod complet gratuit si nici macar nu il poti downloada direct din steam... il iei de pe un site il instalezi frumos in folderu Steam\SteamApps\numelecontului\half-life\esf\ si aia e toata treaba nu ai nevoie de altceva si nu exista cd-key de esf
    Punem pariu?
    [GIGABYTE Z97X-Gaming 3][Intel Core i7-4790K][CM HAF X][Seasonic X-1050]
    [Gigabyte GTX 1080 Xtreme Gaming 8GB DDR5X][4*4GB HyperX Savage 1866MHz][Corsair H80i]
    [Samsung EVO 250GB SSD / Samsung PRO 256GB SSD / Seagate 2TB][LiteOn iHAS122]
    [Logitech G203 / Corsair K95 RGB Platinum MX Speed][Logitech Z506][LG IPS 34" UW 144Hz 34UC79G]

18. Back To Top | #98

pai nu ma pricep . Am 10 calculatoare pe care as vrea sa instalez jocuri, dar nu stiu

as vrea sa stiu cum ti-ai bagat net la tara prin ce...si cum merge cat pe download si upload

19. Back To Top | #99

???

Doresc achizitionarea unui pachet de 10 lic. dar am cateva interbari:
    - Programul Steam se instaleaza pe fiecare calculator?
    - Daca nu am o conexiune prea buna la NET pot sa descarc kiturile jocurilor in alta parte unde exista o conexiune mai buna dupa care sa le pun pe cd si sa le instalez?
    - dupa instalare jocurilor mai este nevoie de conexiunea le NET?

20. Back To Top | #100

licente steam

Si eu sunt interesat,dar e greu sa afli detalii s-ar parea.

1.  
Page 5 of 35 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks