Page 11 of 11 FirstFirst ... 891011
Results 201 to 218 of 218

Thread: S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha

1. Back To Top | #201
    Manic Miner burebista's Avatar
    Io cu munitia pe care o luam de la cadavre mai aveam si un bug. Nu se aduna la inventar. Dar a fost in peciul dinainte poate acu' l-au rezolvat.
    ...un fleac... m-au ciuruit...
    ...asa ca foloseste codul de voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%...

2. Back To Top | #202
    Registered User droopy_ro's Avatar
    Am rezistat pana la a doua misiune de la Sin, Lab X14, cand am vazut ca trebuie sa duc ma pana dupa Bar am dat uninstall la joc. E gratis, apreciez munca pe care au facut-o oamenii aia dar fara fast travel jocul e plictistor. Sa mergi 20 de minute reale ca sa ajungi undeva in joc e prea de tot.
    Tehnic, foloseste single core, deci dual-tri-quad core sunt inutile, pe DX10 imi incarca placile 50%-50% iar pe DX9 undeva la 90%-90% sare FPSul de la ~30 la ~60 aviz celor cu SLI. Multe lucruri bune sabotate de imposibilitatea de a merge rapid dintr-un loc in altul, acum 6-7 ani cand aveam mai mult timp liber nu m-ar fi deranjat prea tare, dar acum dupa munca sa pierd din doua ore libere 45 minute mergand virtual fara actiune/explorare e inaceptabil.
    Am vazut ca exista un mod care rezolva problema _The Guiders Mod se numeste dar trebuie restartata campania, nu multumesc dez0wave
    Last edited by droopy_ro; 06-09-2014 at 23:45.
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

3. Back To Top | #203
    Pentru cei cu SLI solutia o gasiti aici Overclockers UK Forums - View Single Post - S.T.A.L.K.E.R - Lost Alpha merge de minune am cateodata si 99% 95% load pe placi. Dupa o ora de joc trebuie dat restart altfel scade grav performanta.
    M-am ambitionat pana la urma si am ajuns la Lab X10, revin cu pareri dupa ce-l termin.
    mai incolo unde o sa ai la bug-uri.
    Pana acum nu am avut niciun bug serios care sa nu poata fi rezolvat cu un load game la o salvare mai veche.
    Last edited by droopy_ro; 12-09-2014 at 17:06.
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

4. Back To Top | #204
    Registered User Petran Marius's Avatar
    Eu zic sa renunti,o sa ajungi mai incolo unde o sa ai la bug-uri.........din acest motiv m-am oprit din jucat,poate la anu' ii dau o sansa !

Intel Core I3 3220,GeForce 960 GTX,KingMax 8 GB DDR3 1333 MHz.WDC 500 GB,Gigabyte H61M DS2

5. Back To Top | #205
    L-am terminat fara vreun bug major acum vreo doua saptamani, e mare e gratis e Stalker, dar nu m-a mai prins cum ma prindeau jocurile horror-post apocaliptic nu stiu daca cu varsta s-au adunat chestii si nu mai simt "nevoia" de atmosfera apasatoare. Pentru un proiect free il notez cu 8/10 i-as fi dat mai mult daca avea fast travel si alte mici imbunatatiri.
    - Captain Jack Donovan

6. Back To Top | #206

Intel Core I3 3220,GeForce 960 GTX,KingMax 8 GB DDR3 1333 MHz.WDC 500 GB,Gigabyte H61M DS2

7. Back To Top | #207
    Re-inviu acest topic,de craciun s'ar putea lansa Developer Cuts pentru acest joc,cel putin daca totul iese ok cu testarea,acum astept sa primesc ultimul bulid de test (da sunt tester) si sper sa fie totul ok,suntem multi care asteapta acest "update" anuntat acum 2 ani.

8. Back To Top | #208

nu l-am mai jucat de 4-5 ani, perfecta ocazie

9. Back To Top | #209
    5 ani ? asta e modul Lost Alpha nu jocul vanilla.
    Last edited by droopy_ro; 07-11-2016 at 12:30.
    - Captain Jack Donovan

10. Back To Top | #210
    dubla
    - Captain Jack Donovan

11. Back To Top | #211
    Registered User
    Ok, nu sunt rau...am jucat cu placere si cu destule probleme, DAR am terminat jocul, atunci cand a fost lansat... De atunci, ma gandeam ca poate s-o gasi cine sa-l faca mai "accesibil"...Ei bine, S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha v1.4000 Developer's Cut file - Mod DB, m-a indemnat sa-l reiau.Dar nu am mai avut rabdarea sa-l duc la capat .Merge bine, nu crapa ca celelalte...dar nu rezist sa traversez hartile , relativ goale, la care ma obliga...Ajuns la LAB x14...am zis STOP...Totul pana aici, este acelasi labirint pe care nu mai am am starea/nervii sa-l trec.Multumesc pentru joc.Raman fan consacrat al celorlalte 3...

I5-750,Zerotherm fz120,P55A-UD3,8gb ram, Chieftec A80, 750W, Samsung 500gb, WD 320gb,Dell 23" full hd,1920x1080, MSI R9,270 oc, Antec 300.

12. Back To Top | #212
    Pai parca ziceau ca au populat hartile.
    - Captain Jack Donovan

13. Back To Top | #213
    Registered User
    Da, chiar sunt schimbari, foarte multe chiar; incepand de la prima secventa vezi ca este schimbat.Sunt in bine cam toate, din ce am putut sa-mi dau seama.Poate ca impresia mea este din cauza deplasarilor pe care trebuie sa le faci, poate m-am asteptat la altceva.Oricum, este diferit.

I5-750,Zerotherm fz120,P55A-UD3,8gb ram, Chieftec A80, 750W, Samsung 500gb, WD 320gb,Dell 23" full hd,1920x1080, MSI R9,270 oc, Antec 300.

14. Back To Top | #214
    - Captain Jack Donovan

15. Back To Top | #215
    Registered User GcristianI's Avatar
    Thx @droopy.ro de info...eu aveam vers 1.4002

16. Back To Top | #216
    Quote Originally Posted by GcristianI View Post
    Thx @droopy.ro de info...eu aveam vers 1.4002
    Si eu multumesc,si eu aveam 1.4002.

17. Back To Top | #217
    Nick anterior: OutOfMyMind Out Of My Mind's Avatar
    Lasati asta, vedeti ca a iesit misery 2.2.

18. Back To Top | #218
    Registered User GcristianI's Avatar
    La versiunea asta crash peste crash

1.  
Page 11 of 11 FirstFirst ... 891011

Bookmarks

Bookmarks