Page 13 of 14 FirstFirst ... 31011121314 LastLast
Results 241 to 260 of 265

Thread: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

1. Back To Top | #241
    Quote Originally Posted by MosSpanac View Post
    ^

HOW TO GET BETTER AT AIMING WITH SHROUD - YouTube

0:30 recomandarea lui shroud pentru incepatori si cei care vor sa invete sa traga.

Also this: jump la 15:30 pentru mindfuck. In caz ca nu realizati ce s-a intamplat de prima data, mai reluati de cateva ori. Eu a trebuit, lol

PUBG SHROUD ONLY SHOTGUN CHALLENGE - YouTube
    Il urmaresc si eu de cand m-am apucat de PUBG... dar JUR ca nu inteleg cum poate cineva sa joace in halul asta, fara niciun hack. Mi se pare imposibil, asta sigur are ceva...

2. Back To Top | #242
    Quote Originally Posted by alywan View Post
    Il urmaresc si eu de cand m-am apucat de PUBG... dar JUR ca nu inteleg cum poate cineva sa joace in halul asta, fara niciun hack. Mi se pare imposibil, asta sigur are ceva...
    Uite, am atasat ceva care se potriveste cu ceea ce zici.

Cand joci 8 ore pe zi, 5 zile pe saptamana, 20+ de zile in fiecare luna, in ultimele 5 luni - si asta deja venind dintr-un background de pro-player (era parte din echipa de Counter-strike a celor de la Cloud9) - e ca in poza: "practice, practice, practice".
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS-practice.jpg  
    The last thing I saw with my own eyes was the bleached interior of the medical lab in Earth's orbit, right before they froze me for the journey into the void darkness, to a destination that I felt mythical. When I opened them again I saw the blue dials of my hud and readouts of my systems. I screamed. With my new machine lungs I screamed and screamed and heard the others scream through my audio systems. We were changed.

3. Back To Top | #243
    Registered User Raziel01's Avatar

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

4. Back To Top | #244
    trippin' duKeZZ's Avatar
    yeey! more crates ) more money, more cheaters ).
    Oricum nu am noroc la chestii de astea. Cea mai scumpa chestie a fost Mandarin Jacket de ~10e, pe care, logic, am vandut-o )

ar fi o idee ca atunci cand omori pe cineva sa ii iei si hainele. de tot! .

5. Back To Top | #245
    A venit intr-un final si gambling-ul. Acum nici nu mai ai certitudinea ca primesti ceva pe BP, ca sunt sanse destul de mari sa primesti un premium crate care necesita cheie sa poata fi deschis.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

6. Back To Top | #246
    Astăzi este o nouă actualizare. 6GB. Din păcate, nimic interesant.
    Dacă cineva răspunde evaziv întrebării, atunci el minte księgowa Jelenia Góra

7. Back To Top | #247
    Cum? Nu-ti place gambling-ul?

8. Back To Top | #248
    Registered User Luc1aNo's Avatar
    Codat infect, care sunt sansele sa puna tinta complet random pe harta si sa-l gaseasca pe ala ? PUBG - This is Why People Think Shroud Hacks | Best of Shroud 200iq Plays (Cheats/Aimbot/Stream) - YouTube E plin de faze de acest gen.
    Totul e facut pentru publicitate, sa atraga cat mai multi ca sa cumpere jocul. Mai exista si "stream sniping ban" adica daca omori un streamer, iei ban si nu mai poti juca. Trebuie sa profite cat mai mult de pe urma streamerilor, fara ca ceilalti jucatori de pe server sa interactioneze cu el, adica sa evite eliminarea din joc a streamer-ului pentru ca cei care il urmaresc, sa para ca e un joc usor si ca e foarte distractiv (aka merita cumparat).
    Cautati pe youtube "pubg stream sniping ban".

9. Back To Top | #249
    Vorbesti aiurea, aparent nu poti sa faci diferenta intre un codat si un ex-pro player de CS:GO care joaca bine. Unde a pus tinta complet random? Player-ul se vede acolo chiar si pe video-ul cu codare de calitate inferioara, cand stii sa joci, ii observi pe astia imediat. Se si vede ca l-a observat din modul cum isi misca camera in directia respectiva, intra in cover si abia apoi schimba pe arma de long range... Insa ca in orice online game, e mai usor sa dai vina pe altii ca sunt codati.
    Faza cu ban-urile pentru stream sniping este expirata, a fost un moment de bad PR/management din partea developerilor.

10. Back To Top | #250
    Aia a fost cand il urmareau nebunii prin joc sa-l omoare. No-liferi. Cand il urmaresti sa sari din avion in acelasi timp doar ca sa faci griefing si sa nu-l lasi sa treaca in endgame si il urmaresc pe harta, atunci eu cred ca merita banul. Nu din orice, dar stai tu calm ca are shroud suficienti stalkeri care merita pe deplin.

11. Back To Top | #251
    Registered User strumfi's Avatar
    Cea mai mare greseala a lor a fost cu cacaturile alea de lazi ceea ce a dus la o invazie de cocosati pusi pe rele cu hacks. Sunt convins ca existau si metode mai bune pt un asa zis progression. Nu stiu de ce nu pun un shop cu cosmetics, pe bune.
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

12. Back To Top | #252
    Mda, dupa ce am citit si m-am informat mai bine, cred ca ideal ar fi sa mai astept vreo 1-2 ani pana apare varianta Enhanced Edition cu jocul finisat si complet si sa se termine spam-ul asta de dlc-uri si update-uri.
    Nu ma pasioneaza sa cumpar jocuri ciopartite si nefinisate.

E un joc bun, dar producatorii o dau cu mucii-n fasole fiindca l-au lansat neterminat.

Desi mi-e ca o sa faca ca la WoW si o sa traiasca din el urmatorii 10 ani, lansand in continuu expansion-uri si dlc-uri si patch-uri.

13. Back To Top | #253

Chiar banau pentru stream snipe? lmao

14. Back To Top | #254
    Quote Originally Posted by strumfi View Post
    Cea mai mare greseala a lor a fost cu cacaturile alea de lazi ceea ce a dus la o invazie de cocosati pusi pe rele cu hacks. Sunt convins ca existau si metode mai bune pt un asa zis progression. Nu stiu de ce nu pun un shop cu cosmetics, pe bune.
    Vezi unde am ajuns? Cand au intrat cosmetic microtransactions ne doream sa nu mai fie, acum situatia s-a inrautatit atat de tare incat ne dorim acel business model inapoi. Nu prea mai baga nimeni skin-uri la vanzare pentru lootboxes aduc profit mai mare.

15. Back To Top | #255
    Problema e alta ! De ce permit vanzarea de lazi si de iteme intre jucatori ? Ca banuiesc se vand fie lazile fie items ! De ce nu le fac bound to player ? Ca nu ar mai veni toti chinezii aia imputiti sa farmeze lazi , vrei sa farmezi farmeaza prietene pe contul tau pana lesini. Nu cunosc mecanismul dar ceva ii atrage si acel ceva sunt lazile ce banuiesc se pot instraina.
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

16. Back To Top | #256
    Pentru ca pentru 15% cut per sale (sau cat o fi) sunt dispusi sa invite o gramada de cheateri, boti, etc. in joc.

17. Back To Top | #257
    Quote Originally Posted by Raziel01 View Post
    Pentru ca pentru 15% cut per sale (sau cat o fi) sunt dispusi sa invite o gramada de cheateri, boti, etc. in joc.
    Si o fac cu mana lor. Este exemplul perfect de lacomie ce duce businessul pe derdelus. Apar o groaza de battle royale games in curand, nu ii vad bine pe termen lung.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

18. Back To Top | #258
    Te poti astepta de la mai toate sa aiba asa ceva. Astia cu PUBG sunt de neclintit momentan, nimic din ce se anunta nu pare foarte rasarit.
    Last edited by Raziel01; 13-01-2018 at 21:17.

19. Back To Top | #259
    Ai aruncat un ochi pe SOS? Imi place ca are interactiune intre playeri , intra in early pe 23. Si ca tot ce spui pe chat se aude in jur. Are potential.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

20. Back To Top | #260
    Quote Originally Posted by Raziel01 View Post
    si sa nu uitam ca botii banati mai cumpara o copie a jocului, doar nu crezi ca se descurajeaza atat de usor.
    Si totusi, e un joc fain si nu prea are concurent.

1.  
Page 13 of 14 FirstFirst ... 31011121314 LastLast

Bookmarks

Bookmarks