Page 12 of 12 FirstFirst ... 29101112
Results 221 to 230 of 230

Thread: Far Cry 5

1. Back To Top | #221
    Registered User Raziel01's Avatar
    Quote Originally Posted by slicker View Post
    Wtf??? Serios. Ce dracu e in neregula cu lumea asta in plm.
    Si tu acum. E decent, dar nu e un joc de batut recorduri.

||ASUS ROG STRIX Z370-H||I7 8700K||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Hyper-X Predator 2x8GB DDR4 3000Mhz||EVGA GTX 1080 TI FTW3||HyperX SSD 3k 480GB||WD Blue 1Tb 64MB||Thermaltake Versa C23||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 V2||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||Razer Black Widow Ultimate Stealth 2016||DELL S2417DG/BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

2. Back To Top | #222
    Loony Ghost's Avatar
    Vai! Ce-i cu fizica aia? Simt că-mi crapă măselele când văd cum sunt luate de vânt camioane şi altele. De ragdoll-ul ăla turbat nici nu mai vorbesc.
    Mă rog, tot o să-l cumpăr când voi avea timp să-l joc, dar deja i-am scăzut două puncte pentru fizica de balamuc.
    And so, it begins
    Dacă mori, e semn rău.

3. Back To Top | #223
    Quote Originally Posted by Ghost View Post
    Vai! Ce-i cu fizica aia? Simt că-mi crapă măselele când văd cum sunt luate de vânt camioane şi altele. De ragdoll-ul ăla turbat nici nu mai vorbesc.
    Mă rog, tot o să-l cumpăr când voi avea timp să-l joc, dar deja i-am scăzut două puncte pentru fizica de balamuc.
    eu zic sa nu te mai obosesti ca a fost acum spart de CPY

Si intr-un timp record. Ma rog, jocul e oricum o petarda!

4. Back To Top | #224
    Salut băieți. Am terminat și eu jocul (de două ori, easy și normal) în săptămâna lansării. Singurul lucru decent mi s-a părut grafica deși nu e revoluționară. AI-ul e dezastruos iar fluxul misiunilor nu e așa de grozav pus la punct. Povestea mi s-a părut ok dar nimic extraordinar. Cu excepția Far Cry 1 doar Far Cry Primal am reușit să-l termin (în sensul de plăcut nu de priceput), Far Cry 3 a început interesant dar a crăpat atât de mult și des încât l-am abandonat, Far Cry 4 mi s-a părut extraordinar de prost făcut la AI și poveste iar de Far Cry 2 sper să mă apuc curând.
    am avut un minunat Nikon D300 cu 18-70, am avut și un D7000 cu 16-85..
    si 18-55, 35 f1.8, 55-200, 70-210 si tokina 12-24 si tammy 90 f2.8, și 60mm f2.0 ..
    m-am jucat și cu un mirrorless Panasonic G5..
    dar acum m-am dat pe Canon 650D cu 24mm f2.8 stm !

5. Back To Top | #225
    Quote Originally Posted by razvvan View Post
    pana la urma,daca termin povestea nu se mai poate intra pe harta,ca in FC4 sau 3?
    Eu n-am reușit nici pe easy și nici pe normal. Presupun că dacă vrei să pescuiești ori să termini misiunile secundare trebuie să nu faci misiunea finală din centrul hărții..
    am avut un minunat Nikon D300 cu 18-70, am avut și un D7000 cu 16-85..
    si 18-55, 35 f1.8, 55-200, 70-210 si tokina 12-24 si tammy 90 f2.8, și 60mm f2.0 ..
    m-am jucat și cu un mirrorless Panasonic G5..
    dar acum m-am dat pe Canon 650D cu 24mm f2.8 stm !

6. Back To Top | #226
    Registered User razvvan's Avatar
    Quote Originally Posted by pfft View Post
    Eu n-am reușit nici pe easy și nici pe normal. Presupun că dacă vrei să pescuiești ori să termini misiunile secundare trebuie să nu faci misiunea finală din centrul hărții..
    Cică acum se poate după pach....

Trimis de pe al meu ONEPLUS A5000 folosind Tapatalk

7. Back To Top | #227
    Registered User
    Departea de mine politica de identitate, dar cel mai alb skintone din joc e un mix intre african si mexican :v

8. Back To Top | #228
    Registered User RAN's Avatar
    Mai alb ca Faith Seed?

9. Back To Top | #229
    Dezvoltă-ți abilități extrasenzoriale, practică meditația de împuternicire, yoga și dezvoltă-ți abilități psihice peste cele medii, puteri ale minții și ale sufletului. Eliberează-te de minciuna creștinismului. Cunoașterea înseamnă libertate și putere. Eliberează-te, nu mai trăi în minciună.

Intră pe siteurile:

www.seruah.com/ce-cred-altii-ca-facem-vs-ce-facem-noi.html

Meditații Satanice – Bucuria lui Satan

Îţi recomand, de asemenea, şi www.crestinismulexpus.blogspot.com

Salvează siteurile să le studiezi!

10. Back To Top | #230
    Registered User
    Quote Originally Posted by RAN View Post
    Mai alb ca Faith Seed?
    Ma refeream la caracterul custom.

1.  
Page 12 of 12 FirstFirst ... 29101112