Page 10 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 181 to 200 of 203

Thread: Destiny 2

1. Back To Top | #181
    The dude makes a good point
    Bla bla bla ... noT

2. Back To Top | #182
    Nick anterior: Shepard76 LoneWanderer's Avatar
    Ai reducere la PC Garage daca folosesti voucherul SQKRAJWC !!! Multumesc

3. Back To Top | #183
    Va intreb si eu , pt ca nu stiu cum este cu loot-ul in jocul asta ...merge jucat la modul casual ? 1-2h pe zi maxim? si sa iti iei legendara ? sau mai bine raman la The Division si Warframe? se compara cu vreunul dintre ele ?

4. Back To Top | #184

5. Back To Top | #185
    Registered User Raziel01's Avatar
    Articole marca polygon, reclame undercover.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

6. Back To Top | #186
    Poate e reclama dar am urmarit si eu evolutia ... nu stiu in ce directe va merge dar multi jucatori se plang ca nu mai au ce face ca au gasit toate armele mai ales cei care joaca foarte mult. Pana la urma cam majoritatea jocurilor asta faceau ... jucai acelasi lucru pana iti sareau ochii ca sa obtii niste iteme ... nu era nici o placere a jocului la un moment dat ca de obiecei se gasea o metoda de farmat care era mai eficienta si o repetai over and over si singurul obiectiov era sa faci un build sau sa gasesti o arma sau alt item. Mi se pare un pic ciudata evolutia jocului ... ori nu isi dau seama ce au facut pentru balansarea pvp ori mai au de scos si altceva ... vom vedea.

7. Back To Top | #187
    305 pe toate caracterele, pica albastre de 298 pe care le poti face 303 cu moduri si la raid pica primara de 300... design fail.

am facut tot ce era de facut, luat armele, de seturi intregi de armura nu imi mai bat capul ca in primul joc.
    With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | 85mm 1.2L | I7700K | GTX1080SC | PS4Pro | One S | LG65C6

8. Back To Top | #188
    daca borderlands 2 se lansa aproape cu aceleasi skill trees ca B1 cum era?

nu inteleg de ce primesti iteme prin posta de la raid si nightfall doar daca se duc altii din clan. mai casual nu exista.

la pvp din nou lumea intra sa faca challenges in loc sa traga pt echipa, mai un griefing la power ammo (chiar din echipa ta). chiar si asa am auzit ca overwatch are comunitatea cancer , deci se poate mai rau
    Last edited by Capcaunu; 01-10-2017 at 19:18.
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

9. Back To Top | #189

10. Back To Top | #190
    yamiii

11. Back To Top | #191
    arata bine ca look, dar au facut si IB casual. ai idee daca o sa pice si gear de 300 acolo?
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

12. Back To Top | #192
    sunt lv 300 , iar legendarele pica la 290 fara moduri

13. Back To Top | #193
    pica de 300 dar a fost un mic update (care m-a dat afara in timp ce jucam ib) si dupa nu mai pica decat de 294, eu sunt 305.... ma refer din pachetele ib. am ajuns la lvl 19 (19 pachete) in 2 zile de joc si tot nu mi-a picat casca de titan. im done with it!
    With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | 85mm 1.2L | I7700K | GTX1080SC | PS4Pro | One S | LG65C6

14. Back To Top | #194
    Voi de unde l-ati cumparat ? Cdkeys este 45eur dar fara preorder , pe gmg este 36£ cu preorder . Vreo sugestie ?

15. Back To Top | #195
    Pai la preturile astea mai degraba il iei de la noi de pe emag sau altex la 229 ron. De cand a aparut sunt multiple review destul de proaste ... din pacate inca se vede ca la jocurile de genul asta se vede ca la putere sta inac grind-ul si nu content-ul ... faci iteme random si s eplange lumea ca tre sa joci prea mult sa le iei ... le faci fixe nu e bun ca nu mai au ce face ... aici intervine factorul de fun si de ce poti face ca si activitati de care se pare ca a uitat lumea. Din pacate sper sa nu ia drumul lui division ... deja multiple bug-uri si update-uri grabite de publisher care nu il intereseaza jocul ci banii. De jucat o sa-l iau ca nu am jucat d1 pentru cei care au jucat d1 nu stiu cat de e de ok in forma actuala. Se pare ca o sa imi indrept atentia usor spre anthem ... sper sa nu fie si ala o porcarie.

16. Back To Top | #196
    Registered User Skinrip's Avatar
    Eu am facut precomanda pe Media la 399 lei limited edition.

Sent from my iPad using Tapatalk
    ASUS MAXIMUS VI HERO|Intel i7 4770K|Corsair H75|Corsair Vengeance 16GB DDR3|Intel 530 240GB SSD|Kingston V300 120GB SSD|WD 1TB|WD 0.64TB|Gigabyte GTX 980 Ti G1 Gaming|Asus Xonar U7|Asus Vulcan ANC|harman/kardon Soundsticks III|Corsair TX650|3x Cooler Master R4 Blue Led|5x Corsair SP120|Corsair C70 Vengeance Black|Logitech G510S|Logitech G502|Asus MG279Q 1440p/144Hz|iPhone SE 64GB| iPad Air 2 LTE 64GB Space Gray|

Origin/Uplay : ROSkinrip|
    Steam: Skinrip|Battletag: Skinrip#2825|XBOX: Skinripo|

17. Back To Top | #197
    mi-e mila de banii prietenului care mi-a luat deluxe edition. o sa mai intru la primul dlc, poate

--
    si daca te tine 100h dar ramai cu un gust amar? time is money

18. Back To Top | #198
    Registered User Skinrip's Avatar
    Mie mi-a placut beta, sper sa ma tina macar 100 h ocupat. Aveam de ales intre Battlefront 2 si Destiny, dar SW imi pare o porcarie sinistra. )

ASUS MAXIMUS VI HERO|Intel i7 4770K|Corsair H75|Corsair Vengeance 16GB DDR3|Intel 530 240GB SSD|Kingston V300 120GB SSD|WD 1TB|WD 0.64TB|Gigabyte GTX 980 Ti G1 Gaming|Asus Xonar U7|Asus Vulcan ANC|harman/kardon Soundsticks III|Corsair TX650|3x Cooler Master R4 Blue Led|5x Corsair SP120|Corsair C70 Vengeance Black|Logitech G510S|Logitech G502|Asus MG279Q 1440p/144Hz|iPhone SE 64GB| iPad Air 2 LTE 64GB Space Gray|

Origin/Uplay : ROSkinrip|
    Steam: Skinrip|Battletag: Skinrip#2825|XBOX: Skinripo|

19. Back To Top | #199
    Registered User alexx12's Avatar
    Si eu am cumparat varianta Limited, dar de pe Altex. Urmeaza de vazut daca o primesc in ziua lansarii sau la 1-2 zile dupa aceea. Oricum aveam de ales intre Battlefield 1 si probabil Wolfenstein: The New Colossus, dar avand in vedere faptul ca nu aveam cu cine sa joc BF iar wolfenstein oricum va fi crackat, am ales Destiny 2
    No! Try not. Do, or do not. There is no try.

20. Back To Top | #200
    Quote Originally Posted by Skinrip View Post
    Mie mi-a placut beta, sper sa ma tina macar 100 h ocupat. Aveam de ales intre Battlefront 2 si Destiny, dar SW imi pare o porcarie sinistra. )

Eu sper ca mai mult ... daca am 800 ore+ cu the division mai mult de jumate in dz si last stand in ultima vreme unul dintre daca nu cel mai toxic joc din cate exista .

1.  
Page 10 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast

Bookmarks

Bookmarks