Page 15 of 16 FirstFirst ... 51213141516 LastLast
Results 281 to 300 of 319

Thread: Destiny 2

1. Back To Top | #281
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Daca vrea careva un cod de destiny 2 sa-mi spuna
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

2. Back To Top | #282
    Desi la inceput a fost ok pentru ca nu jucasem destiny 1 .... pana la urma dupa ce a trecut un timp a intervenit monotonia mai ales pentru ca sistemul ales nu este bun. Asta nu inseamna ca nu intru macar la 2 zile sa joc pvp si saptamanal sa fac misiunile pentru echipament. Nici revenirea la sistemul initial in care totul este random nu este bun dar nici cel actual pentru ca ambele sunt la extreme opuse. Daca atunci cand totul este random trebuie sa joci extrem de mult si sa inebunesti sa iti pice ce vrei tu si totul depinde de random ... in sistemul actual odata picat un item e gata si iti pierzi interesul prea repede. Eu zic ca firmele din ziua de azi nu mai stiu sa faca jocuri pentru ca le intereseaza mai mult cum sa faca bani decat cum sa faca niste jocuri bune. Iar cand mai vezi video de genul The Untold History of EA's Long (and Rich) Pay-2-Win Love Affair - YouTube iti pui problema ca ar trebui sa existe o resetare a industriei si mai ales o reorentare spre continut nu spre bani.

3. Back To Top | #283
    Nick anterior: EroarE BAM's Avatar
    Quote Originally Posted by AStateOfMind View Post
    Daca vrea careva un cod de destiny 2 sa-mi spuna
    io'
    ...

4. Back To Top | #284
    Registered User Raziel01's Avatar

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

5. Back To Top | #285
    Nick anterior: Shepard76 LoneWanderer's Avatar
    daca mai era si xp obtinut usor, chiar nu mai avea rost sa joci ...oricum bright engrams sunt zero barat , numai chestii cosmetice ce nu afecteaza gameplay in nici un fel
    si asa unii se plang ca nu mai au ce face si ca nu se ridica la nivelul primului joc referitor la gradul de grinduiala
    Ai reducere la PC Garage daca folosesti voucherul SQKRAJWC !!! Multumesc

6. Back To Top | #286
    Nu ai inteles care e problema. Nu e vorba de grind, ci pentru ce grinduiesti si cum se joaca cu XP-ul ca sa forteze playerii sa arunce bani pe lootboxes.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

7. Back To Top | #287
    Nick anterior: Shepard76 LoneWanderer's Avatar
    bright engrams= lootboxes ....vezi mai sus parerea mea despre asa ceva

arunci cu banii aiurea daca cumperi asa ceva
    oricum nu este similar cu Battlefront II sau Overwatch ,
    nu au bagat arme sau gear , ci numai schinuri ce le schimba aspectul nu si caracteristicile
    Ai reducere la PC Garage daca folosesti voucherul SQKRAJWC !!! Multumesc

8. Back To Top | #288
    Este irelevant daca ti se pare ca nu afecteaza gameplay-ul, pentru altii sunt valoroase si experienta de joc pentru ei este afectata. In before wallet.

9. Back To Top | #289
    n-au nicio treaba bright engrams cu dezamagirea jucatorilor activi

arata decent update-ul, o sa intru sa-l vad dar nu stiu daca o sa ma prinda
    The State of Destiny 2 > News | Bungie.net

doua lucruri sunt clare

1) nu ma intereseaza renumele Bungie de pe vremea Halo. nu se vede ca stiu ce fac sau sunt tinuti in frau de Activision
    2) esports = un kkt care a stricat multe jocuri. It's sad that despite all Bungie's attempts, D2 is not an "eSport, nor is it fun to watch : DestinyTheGame

Quote Originally Posted by random user
    To me, it's clear that the core of the game is not changing and probably never will: double primary weapons, weak abilities with long cool downs, slow/unexciting movement, etc. As a formerly hardcore player, these are the things that have mostly killed the game. It's just not fun to play, and it's going to stay that way. I'll come back for the DLC but I doubt I'll stay for long.
    Last edited by Capcaunu; 30-11-2017 at 06:44.
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

10. Back To Top | #290
    +1

iau dlc-ul dar nu cred ca voi ramane in joc prea mult.
    With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | 85mm 1.2L | I7700K | GTX1080SC | PS4Pro | One S | LG65C6

11. Back To Top | #291

12. Back To Top | #292
    Nick anterior: Keeper_Gismo gismo's Avatar
    In temnita intunecata creata cu truda si sudoare de loialii mei supusi
    - lanterna nu lumineaza ... ca o lanterna , ci doar 2-3 metri si asta mai mult in lateral decat in fata.... Trist
    - arma e cam mare, ocupa mult spatiu pe ecran
    - ma asteptam sa vad landscape futurist, nu cladiri din caramida si vapoare ruginite
    - elementele de pe HUD... unele nici nu stiu ce sunt si ce fac. Nici nu am stiut care este XP bar.
    - Foarte multe chestii neexplicate.
    - meniul raspunde foarte greu, are prea multe fade-uri.
    - mi-ar placea sa il pot juca si in 3rd person, nu doar in 1st person view.
    - as vrea sa pot seta bindurile pe 2 taste separate; imi ofera optiunea sa folosesc doar una. Foarte trist.

+ merge dimineata la o cafea

nu inteleg hype-ul jocului.

13. Back To Top | #293
    Nick anterior: OutOfMyMind Out Of My Mind's Avatar
    Primul a fost lansat cu surle si trambite si la inceput a fermecat pe toata lumea. Banuiesc ca pentru un shooter de consola a fost bun. Era normal sa existe hype la lansarea continuarii si pe PC, dupa ce multi au plans ca primul a fost exclusivitate.

14. Back To Top | #294
    Daca are cineva un cd-key de vanzare pt destiny 2 sa imi dea pm

15. Back To Top | #295
    Nick anterior: OutOfMyMind Out Of My Mind's Avatar
    Vezi la sectiunea publicitate. E plin de ele.

16. Back To Top | #296
    am lasat si anunt de 2 zile si tot nu gasesc ..

17. Back To Top | #297
    pt cei care au jucat si primul.

Destiny 2: The Loss of "Hero Moments" - YouTube

100% agree.

18. Back To Top | #298
    se merita sa iau Expansion Pass ?

19. Back To Top | #299
    ^ nu merita, serios

Infinite Forest e boring. S-au axat pe emotes/shaders. Repeti niste misiuni cunoscute. Heroic Strikes nu au modifiers.
    Mai au niste patchuri intr-o saptamana. Fck them. Da bani pe altceva. Si timpul e pretios. Nu o sa ai vreun regret mai tarziu ca nu ai jucat destiny.

Au facut si niste magarii pe care Sony nu le accepta.
    When The Dark Below came out for D1, Vault of Glass Normal and Hard requirements did not change. Why has Leviathan Normal gone to 300 from 270, and Prestige been locked out completely from those who have not purchased CoO? : DestinyTheGame
    Non DLC owners can't obtain all Vanilla achievements/Platinum since trials and prestige raid/nightfall are DLC locked now. : DestinyTheGame
    Last edited by Capcaunu; 06-12-2017 at 04:53.
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

20. Back To Top | #300
    Desi sunt fanboy Destiny, nu recomand sa luati expansionul cu osiris. Nu este mai nimic nou adaugat(ok, level cap mai mare, etc). In mare parte aceeasi marie cu alta palarie + o planeta noua si f plictisitoare. Poate dupa urmatorul expansion..

1.  
Page 15 of 16 FirstFirst ... 51213141516 LastLast

Bookmarks

Bookmarks