Results 1 to 9 of 9

Thread: Oferta de munca : sofer

1. Back To Top | #1

Oferta de munca : sofer

am nevoie de un sofer cu experientza..., dar un sofer destept...sa aiba minim liceul, maxim 25 de ani, permis ctg. B de minim 5 ani, sa se priceapa si la calculatoare, sa poata conduce dintr-o bucata 1200km: program de lucru - mai-august intre 10 - 21 de l pina v iar simbata 10 - 15...septembrie-aprilie maxim 3 zile pe saptamina si maxim 6 ore in acele zile...sa accepte concediul de odihna in luna septembrie (probabil prin antalya)...in afara de soferie sa mai faca si decontari, cumparaturi de la metro etc...sa fie super serios...pt deplasarile in tzara in afara de salariul lunar cistiga 1000 lei / km condus iar pt deplasarile "afara" 2000 lei / km condus plus casa-masa.
    Salariul oferit 3,5 mil in lunile sept-apr si 5 mil in lunile mai-aug.
    inca ceva : sa nu crezi ca in orele alea asa zis de lucru stai numai la volan...marea majoritate a timpului stai degeaba !
    Daca vrei si esti din bucuresti cauta-ma pe rixos2005@yahoo.com

2. Back To Top | #2
    si ce masina ar trebui condusa?
    YM - alecsstefan

3. Back To Top | #3
    1200 km tre sa ai cu ce masina sa-i faci
    YM - alecsstefan

4. Back To Top | #4
    Registered User mitzu's Avatar
    Poate mi-o ia mana pe dinainte (ca la foamea din Romania orice e posibil), dar cine crezi ca o sa-ti vina tie pe salariul asta de kkt, la programul asta imposibil 10-21 . Sa fim seriosi , daca ar fii destept nu ti-ar veni tie sa se milogeasca pentru banii astia...

5. Back To Top | #5
    Offtopic:Pe bune pt Buc mi se pare cam mic salariul.Hai pt provincie sa zicem ar fi oarecum ceva ceva ... dar cred ca si in B se vor gasi multi doritori.

BTW cam cat tre' sa conduca pe luna acest sofer?Ma refer in "tara" si "afara"?Estimativ ca sa facem si noi un calcul.
    When you think the world has turned it's back on you, take a look, you most likely turned your back on the world.

6. Back To Top | #6
    carlos, am impresia ca tu de fapt nu vrei numai un sofer, vrei un om de incredere...salariul e ok chiar pt bucuresti,avind in vedere ca de fapt tu tzii la un program anume numai 4 luni pe an iar in restul de 8 esti mai mult decit flexibil...
    acum am intzeles si de ce ai scris ca vrei un sofer destept...unii din cei care au postat mai sus am impresia ca nu au citit cu atentie threadul tau...

7. Back To Top | #7
    Banned
    si varsta max e 25 batut in cuie??

8. Back To Top | #8
    Quote Originally Posted by elefantul bibi
    carlos, am impresia ca tu de fapt nu vrei numai un sofer, vrei un om de incredere...salariul e ok chiar pt bucuresti,avind in vedere ca de fapt tu tzii la un program anume numai 4 luni pe an iar in restul de 8 esti mai mult decit flexibil...
    acum am intzeles si de ce ai scris ca vrei un sofer destept...unii din cei care au postat mai sus am impresia ca nu au citit cu atentie threadul tau...

si cine crezi ca e PROST sa se angajeze NUMAI 4 luni pe an, fara carte de munca, cu studii facute, pentru un salariu mizerabil, bataie de cap la cumparaturi + un program care vara te nauceste indiferent cat AC ai avea in masina. pe langa asta pun pariu ca vrea sa fie omu si la camasa+cravata+prezentabil si sa stie si sa vorbeasca cum trebuie. genul asta de oameni pe care ii cauta el nu vin la salariul minim pe economie decat daca sunt studenti care nu au ce face vara cu timpul liber si nu au nici restante. pe langa asta de condus 1200 km dintr-o bucata sa stii ca e destul de mult mai ales la drumurile noastre de rahat. inseamna 12 ore de condus non-stop asta la o medie de 100km/h.
    Eu nu sunt nebun, eu nu fac decat sa va sfidez ! James Oliver Huberthy

9. Back To Top | #9
    Se poate un nr. de telefon pe pm?

1.