Page 641 of 659 FirstFirst ... 141541591631638639640641642643644651 ... LastLast
Results 12,801 to 12,820 of 13175

Thread: Multiculturalismul si Corectitudinea Politica, Origini Cauze Consecinte

1. Back To Top | #12801
    1984 AxA's Avatar
    Common sense is not so common after all.

2. Back To Top | #12802
    China warns tourists after two give Nazi sign in Berlin - CNN

The Chinese tourists probably thought that it was a free-speech country. It isn't!

3. Back To Top | #12803
    Registered User RAN's Avatar
    Posibil, desi cel mai probabil erau idioti ignoranti

4. Back To Top | #12804

5. Back To Top | #12805
    Quote Originally Posted by RAN View Post
    De fapt scopul alt-right si al restului de imbecili frustrati e sa fta meciul pentru toata lumea, in speranta ca daca nu va fi mai bine pentru ei, macar va fi rau pentru toti.
    Inlocuieste "alt-right" cu evrei, negri, indieni, arabi etc, ca astia se tot lamenteaza si cer reparatii albilor pentru ce s-a intamplat acum 200 de ani. Ar trebui sa-i luam peste picior ca-s frustrati din cauza ca albii au mai mult succes.

6. Back To Top | #12806
    Quote Originally Posted by Monier View Post
    oricine stie ca frustratii care au o pierdut alegerile fac asta. oricine minus un oarecare user cg plictisitor.
    Tu compari eradicarea unui grup etnic si a unei civilizatii intregi cu pierderea unor alegeri? Mai terminati dracu cu echivalentele false ca deja sunteti penibili.

7. Back To Top | #12807
    Quote Originally Posted by High0ctane View Post
    Tu compari eradicarea unui grup etnic si a unei civilizatii intregi cu pierderea unor alegeri? Mai terminati dracu cu echivalentele false ca deja sunteti penibili.
    hig octane indeed! cineva sa-l domoleasca pe respectiv, nu vrem sa ia foc dintr-o data.

Quote Originally Posted by High0ctane View Post
    Inlocuieste "alt-right" cu evrei, negri, indieni, arabi etc, ca astia se tot lamenteaza si cer reparatii albilor pentru ce s-a intamplat acum 200 de ani. Ar trebui sa-i luam peste picior ca-s frustrati din cauza ca albii au mai mult succes.
    .."etc"??..
    dar est europenii care i-au asteptat pe americani inainte sa fie violati in creier de rusi? eu i-as include la etc, in fond s-a intamplat acum 70 de ani.. cred, (mi-au spus ca nu-mi trebuie matematica pe-aci).
    nip it in the bud
    The bloody folks are bloody daft Don't make me bloody laugh It bloody hurts to look around Everywhere in chicken town
    The bloody clocks are bloody wrong The bloody days are bloody long It bloody gets you bloody down Evidently chicken town

8. Back To Top | #12808

9. Back To Top | #12809
    Nick anterior: Lewis.Orne meganic's Avatar
    Multiculturalismul si Corectitudinea Politica, Origini Cauze Consecinte-1apsfo_brtaqu3pn4gyacwckomzktaqhe1ldwhhzezg.jpg

10. Back To Top | #12810
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

11. Back To Top | #12811
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

12. Back To Top | #12812
    Trecand peste subiectul articolului, respectiv o eugenie care crede ca e musulman, din punctul meu de vedere nu au ce cauta oameni care-si poarta religia la vedere in societatea occidentala. Sikh-ii care poarta turban (si cutit afaik) obligatoriu pentru ca asa le cere religia sufera de radicalism religios in aceiasi masura ca sustinatiorii CpF.

13. Back To Top | #12813
    Trecand peste subiectul articolului, respectiv o eugenie care crede ca e musulman, din punctul meu de vedere nu au ce cauta oameni care-si poarta religia la vedere in societatea occidentala. Sikh-ii care poarta turban (si cutit afaik) obligatoriu pentru ca asa le cere religia sufera de radicalism religios in aceiasi masura ca sustinatiorii CpF.
    Vai dar ce lucru rasist sa spui. Unde este politia PC sa vina sa te ia? ninonino ninonino

14. Back To Top | #12814
    Nick anterior: Lewis.Orne meganic's Avatar
    e nu au ce cauta oameni care-si poarta religia la vedere in societatea occidentala.
    Extinzi aceeasi judecata ca sa condamni purtatorii de kippah in egala masura? Nu am suferit noi evreii destul (mi-a zis Benvolio ca e posibil sa fiu evreu)? Glumesc, evident ca mi se rupe de kippah-uri (mi se par nostime), hijaburi, turbane, do-rags samd. Abia astea sunt diferente culturale acceptabile peste care pot trece, sau care nu ma privesc.

15. Back To Top | #12815
    Extinzi aceeasi judecata ca sa condamni purtatorii de kippah in egala masura?
    Sigur ca da, plus refuzul de a manca porc si creveti din motive religioase reprezinta extremism.

16. Back To Top | #12816
    Registered User noob_one's Avatar
    Un video cu imbogatirea culturala adusa de negri si musulmani: Europe 2017 - Illegal Migrants destroying Europe - YouTube
    Culmea este ca aceste acte de imbogatire culturala nu le vad in Ungaria si Polonia. Mi-as dori tare sa vad polonezi cum bat politistii/jandarmii sau se bat in centrul Varsoviei cu bate, ca pe vremuri demult trecute. De ce nu vad cum in Bratislava slovaci dau foc masinilor? Var rog, spuneti-mi de ce est europenii nu fac aceste gesturi precum actorii africani si musulmani din filmuletul prezentat.
    "Nu în momentul creării lor suferă imperiile de lipsa unui scop, ci mai târziu, când sunt ferm stabilite şi când obiectivele sunt date uitarii şi înlocuite de ritualuri lipsite de orice temei."

"Valar Morghulis"

17. Back To Top | #12817

18. Back To Top | #12818
    Registered User Irenicus's Avatar
    Da. Cum indraznesc sa poarte ceva pe cap. Huooooooo. Coloratii in capul gol!!!
    N-ai cum sa faci ceva dintr-o tara in care 7,4 milioane sunt spalati pe creier

19. Back To Top | #12819
    Registered User taribobo's Avatar
    Yep, sa fim toti semi retardati ca un copil de 12 ani, sa ne prefacem ca totul e roz.
    We all are born stupid, but it takes a special person to remain that way.
    Exclus david_cdd, ionutgbrl123,sidramon
    Nu folosesc Yahoo messenger

20. Back To Top | #12820
    Da, si eu recomand sa nu mai fiț retardati.

1.  
Page 641 of 659 FirstFirst ... 141541591631638639640641642643644651 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks