Page 661 of 661 FirstFirst ... 161561611651658659660661
Results 13,201 to 13,211 of 13211

Thread: Multiculturalismul si Corectitudinea Politica, Origini Cauze Consecinte

1. Back To Top | #13201
    Nick anterior: Lewis.Orne meganic's Avatar
    de parca eu nu stiam ca o sa apara, mai devreme sau mai tarziu, si ipoteza cu infiltrarea @high0ctane. nu m-am nascut ieri.

2. Back To Top | #13202
    Quote Originally Posted by taribobo View Post
    In loc sa bati campii ai putea sa consulti niste statistici.
    Ce statistici? Practic aproape toate femeile la muslimoi sunt violate, ca-s legal doar vite in proprietatea barbatului.

RAN, ala nu cumva era din Vaslui, ca meganic?

3. Back To Top | #13203
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Quote Originally Posted by Capcaunu View Post
    pai multe tari de pe acolo sunt feudale gen si mai au si dictatori. ideea era alta, ca de ce nu exista empatie cand agresorii sunt barbati, albi, crestini si traiesc printre noi. atat
    In contrast cu empatia extrema aratata cand agresorii sunt orice alta rasa. Ah, stai, alta rasa NU poate fi agresoare si de fapt empatia este cu agresorul, nu cu victima. Ma faci sa vreau sa ma exprim intr-un mod care mi-ar aduce ban.

ia vezi tu ce rase, statistic vorbind, sunt mai agresive. Si apoi mai bate campii cu "rasa alba".
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

4. Back To Top | #13204
    Quote Originally Posted by RAN View Post
    Intre timp:
    Man alleged to have sexually assaulted woman on Dublin street denied bail

"The accused, who is originally from Romania, had been arrested in relation to a serious sexual assault in the early hours of 9 October"

Deci daca pleci de pe planeta, ia-l si pe asta.
    De unde stii ca nu era tigan?

5. Back To Top | #13205
    Registered User RAN's Avatar
    Sau poate e evreu gay musulman feminist...

6. Back To Top | #13206
    Evreu gay musulman feminist antifa!

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Back To Top | #13207
    Registered User eugenius's Avatar
    (1) România este stat naţional, suveran şi independent, unitar şi indivizibil.

8. Back To Top | #13208
    Registered User Razvan-Ardei's Avatar
    Eu sunt curios si putin ingrijorat ce o sa se aleaga de noi cand ne vine vremea sub toporul multicultural.

Ce metode or sa se foloseasca ?

La Americani si Germani este simplu, se capitalizeaza pe sentimentul de vinovatie al populatiei (complet ridicol, dar este clar foarte eficient, extrem de eficient).

Avem tari precum Japonia care zice blunt "nu multumesc, preferam sa murim ca japonezi.." etc si desigur Ungaria care a fost si mai articulata.

Dar usor usor mass media incepe sa ii demonizeze pe unguri si polonezi, japonia e totusi in emisfera estica (dar se vede ca nu le place ca este prezentata ca un exemplu de omogenitate etnica etc, si se mai baga un articol "Aoleo mor japonezii!").

La noi cum o sa fie ?

Parerea mea, o sa fim tradati de catre politruci prea usor, ca deobicei pentru bani.

9. Back To Top | #13209
    Registered User eugenius's Avatar
    Poliția din Somerset (95% albi britanici) se pregătește de recrutare în limba arabă.

Twitter
    (1) România este stat naţional, suveran şi independent, unitar şi indivizibil.

10. Back To Top | #13210
    Quote Originally Posted by eugenius View Post
    Poliția din Somerset (95% albi britanici) se pregătește de recrutare în limba arabă.

Twitter
    Să aibă multă allahu al baftă.
    Recensământul din 2011 arată că populația de religie musulmană se situa undeva la 1470 persoane, sau 0.3% din totalul de 529.972. Religion - Somerset Intelligence - The home of information and insight on and for Somerset - Run by a partnership of public sector organisations
    Eu propun să se mărească numărul de imigranți români în Somerset, aș vrea și eu să mă angajez ca vorbitor de limba română, evident, curat multicural.
    Nimic nu este mai rău decât prostia agresivă

11. Back To Top | #13211
    Registered User taribobo's Avatar
    Quote Originally Posted by limelight View Post
    Ce statistici? Practic aproape toate femeile la muslimoi sunt violate, ca-s legal doar vite in proprietatea barbatului.

RAN, ala nu cumva era din Vaslui, ca meganic?
    Statistici din zone europene care au importat masiv mulsulmani.
    We all are born stupid, but it takes a special person to remain that way.
    Exclus david_cdd, ionutgbrl123,sidramon
    Nu folosesc Yahoo messenger

1.  
Page 661 of 661 FirstFirst ... 161561611651658659660661

Bookmarks

Bookmarks